Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Pani Aneto pozdrawiam serdecznie . Cieszę się,że sprawa się wyjaśniła.
  2. dt w Warszawie był długo poszukiwany,wiec mimo swoich problemów Figu zabrała malca do siebie na Śląsk od czasu kiedy Stinky trafił w kartonowym pudle,do stanu w jakim jest teraz to przepaść,wiele pracy samej Gosi-Figu w usprawnianie malca. szkoda,że to wszystko potoczyło się nie tak jak powinno,niepotrzebny ten zgrzyt,szkoda,bo telefon mógł postawić sprawę jasno. szkoda tych zaniechanych rehabilitacji...
  3. tak w domu sielanka :) wszystko ccudnie się poukładało,nawet babcia chyba polubiona :) o kolczatkę też pytałam,nosiała czasami jeszcze w dt u Heaven&Lily ,bardzo ciągnie na spacerkach,jak wpadnie Heavn&Lily to może dopowie .
  4. a to miła niespodzianka :) nie wiem nawet jak dziękować ! za opiekę i wszystko co robicie Państwo dla malucha :) filmik to jednak nie zdjęcia :) aż się poryczałam ze wzruszenia :) dzielny maluch :)
  5. Zapraszam serdecznie na bazar z nowymi kocami : http://www.dogomania.com/forum/topic/334027-koce-160210-z-motywami-zwierz%C4%85t-dla-mikiego-na-behawioryst%C4%99-i-hotel/
  6. Stinuś się nie pogniewa,że zaproszę na bazarek jego kolegi pekinka Michałka,który zbiera na kastrację,hotelik i behawiorystę : http://www.dogomania.com/forum/topic/334027-koce-160210-z-motywami-zwierz%C4%85t-dla-mikiego-na-behawioryst%C4%99-i-hotel/
  7. Wczoraj skończył się bazarek z fantami b-b :) na wydarzeniu malucha na Fb,w trakcie rozliczania :) Bogda dla Ciebie i Córci za podarowane fanty :)
  8. U Alesia,żeby nie zapeszyć stabilnie :) Hańcia odpuścila,czasami ten typ tak ma ;) a tak powolutku zbliżamy się do świąt ;) opiekujemy się czasami Adasiem...i tak dzień za dniem... :)
  9. nie powiem co mi się ciśnie na język !
  10. malec już w dt wykazywał agresję może lekiem będzie domek samotnej kobiety i bez ogonków ,żeby uniknąć zwrotów. smutne,że nawet nie próbowali o niego zawalczyć,pewnie chcieli kochaną maniunią kuleczkę a tu sprawa się rypła.
  11. to ja poleciałam tak nisko :( myślałam,że się będą bić ! jak dotrzeć do tych gryzoniowych opieknek ? wyjdzie,że będę musiała kupić z 5 szczurków :) ostatnie wieści :) Malch wraca do Warszawy ! jest DT :) będzie rehabilitowany i dopieszczany w Animal Center :) wyciągnij mnie :( cy na dzisiaj to jus nie koniec ?
  12. Ania pewnie nacieszyć się Dziećmi nie może :) opowiadań nie ma końca,skąd ja to znam :) odpocznij trochę i proszę o relację z lotu,dużo obostrzeń?
  13. Aniu najgorsza odprawa,jednak dużo czasu się traci,potem już sruu i migusiem u Dzieci ,przynajmniej w korkach nie będziesz stała ;) Spokojnego lotu Aniu :)
  14. widziałaś ? oj Bogda założyłaś profil ?
  15. szkoda :( nie jest to takie proste bo odległość między miastami jest spora jakieś 55 km,maluch zostaje na rehabilitacji i odbierany jest dopiero po pracy Wujka. Apelujemy o wsparcie finansowe,rehabilitacja to spory koszt .
  16. dubel
  17. mamy wiadomości z wczoraj :) cytuję z Fb " Ponieważ nie znalazł się domek w Warszawie, żeby mógł zapewnić mi rehabilitację, pojechałem z moją Ciotką i Wujkiem u których jestem w domu tymczasowym na Śląsk i teraz na rehabilitację jeżdzę do Częstochowy. Wujek jadąc do pracy mnie zawozi a pózniej odbiera. Nie jest to dla nich łatwe ale niestety nikt w Warszawie mnie nie chce;( Dzisiaj miałem bieżnię właśnie w Częstochowie i pani fizjoterapeutka tak powiedziała: " Stinki był bardzo grzeczny, dzielnie radził sobie na bieżni. Po zbadaniu go, uważam, że ma duże szanse prawidłowo się poruszać. " proszę nie zapominajcie o mnie i pamiętajcie, że potrzebne są pieniądze na moją rehabilitacje.. Kolejny zabieg mam w poniedziałek!"
  18. Jestem pod ogromnym wrażeniem :) cudownie się wszystko potoczyło i jakby mniej boleśnie niż należało się tego spodziewać :) Aniu nie tylko Lonia zyskała wymarzony przez wszystkich domek stały ,ale i Ty zyskałaś przyjacół :) jakie to wszystko piękne :) tylko dlaczego tak rzadko sie zdarza . Cyz Lonia przypadkiem nie jest trochę bardziej zaokrąglona ? eee to pewnie wina pozowania :)
  19. marga 10/10 ! U mnie wszyscy lecą w koty,bo to do miski wsypiesz,kuwetę wyczyścisz,na spacery wychodzić nie trzeba ;) ale nie powiem,głónie to adopciaki :) pamiętam jak moja kuzynka bardzo chciała "taką Hańcię " do czasu ,aż była ze mną 2 tygodnie na morzem ;) "daj spokój! za dużo roboty,jak przy dziecku :)" wzięła ze schronu Sisi,krótkowłosy bukiet ras :)
  20. Wet zadzwonił z samego rana,żeby mnie uspokoić,wyniki idealne nie ma się do czego przyczepić :) to mnie bardzo cieszy. Na razie kombinuję,że Hańcia więcej piła.Dolewam do mięsa wodę,do picia drobniutko kroję wątróbę,wchodzi :) Nie wiem czy Hańci nie zaczynają się trudne dni,jest "trochę " humorzasta ;) Proszę narządów rodnych Hańci nie poruszać na wątku ;)
  21. przy śpiewaniu na dwa głosy wszystkim zęby widać ;) nie czekajcie się Cioteczki ;) marga-wygląda na to,że już ma nowey dom :) miał szczęście,że znalazł się ktoś ,kto mu pomógł :) nie rozumiem jak dziecko może być przeszkodą :( myli ten słodki pysiol,ludzie z przypadku zakochują się w szczeniork a potem dopiero do nich dochodzi,że nie wystarczy tylko pełna miska.
  22. ee jaki tam zadzior ;) pięknie śpiewają na dwa głosy :)
  23. Przypominamy o trwającym bazarkach : z kalendarzami : plaskatych pysiów i drugi z uroczymi Azylowymi kotkami : http://www.dogomania.com/forum/topic/333863-plaskaty-kalendarz-z-cudnymi-zdj%C4%99ciami-pies%C3%B3w-i-drugi-kociamberkowy-na-rok-2016/ kolejny skarpetkowo/kolanówkowy z motywami kocimi : http://www.dogomania.com/forum/topic/333860-skarpetkowyna-plaskaty-azyl/ oraz naszej kochanej b-b dla Stinusia : http://www.dogomania.com/forum/topic/333847-misz-masz-od-1z%C5%82-wyprzeda%C5%BC-na-shih-z-wypadaj%C4%85cymi-dyskami-do-2311-2000/ zaparszamy serdecznie :)
×
×
  • Create New...