-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Alesia nie ma już z nami półtora roku,dalej czuję jego obecność,ten mały chłopak to moja największa miłość w życiu. w domku Hańcia i Zytka,takie grzeczne,że aż nudno ;) to chyba ze mną jest coś nie tak haha powiem nie, to ok,matka wie co mówi ;) Zytka już się pięknie zsocjalizowała ,taka byłam z niej dumna i wystarczył jeden impuls negatywny,wystrzał petardy blisko nas,w odpust ! wróciliśmy do punktu wyjścia.W domku ok,natomiast spacer tylko nocami daje jej przyjemność w dzień to tylko załatwianie i szybki powrót do domu . ale ,ale jak tutaj ktokolwiek zagląda jeszcze ja z interesem ;) chciałam zaprosić na wątek Czesterka,puściutko tam a potrzebne wsparcie nawet dobrym słowem.
-
Licytować na lata się nie będziemy ;) lepiej dla mnie jak to pominę haha Całę życie się człowiek uczy,ważne,że wszystko ogarnięte :) teraz tylko udostępniać . Jeszcze jedno,widzisz jaka ja gapa! w złym miejscu zaczęłam ten wątek,no i teraz ja proszę o pomoc :( poprosić moda? którego :( w jakim dziale powinien się Czesterek znaleźć,żeby więcej ludzi do niego zaglądało ? Proszę o podpowiedź :)
-
No to nam się psistojniak wyłonił,że szok ! :) tak Diabełku ,niestety,jeszcze muszę zerknąć,które miejsce w rankingu zbiórki 1% zajął Centaurus,bo wspomniał tylko...Toz zebrał grubo ponad 3 miliony zł Pani Katarzyna odsłuchała moją wiadomość,jest za granicą i obiecała do mnie zadzwonić jutro z inf dotyczącymi diagnostyki psistojniaka.
-
Anulko do Zrzutki to 1zł musi iść z konta na które będzie zbierana kasa,więc sama nie mogę tego wpłacić,potrzebuję jeszcze Twój adres,puść mi na priv :) Jak ogarnę to dzisiaj to podam gdzie wpłacić i wszystko co trzeba. Rozmawiałam dzisiaj z wetką i mam nr tel do pani która była z małym u lekarza,jak tylko się czegoś dowiem napiszę.Może jest w pracy i nie odbiera.
-
Szkoda,że nie zadzwoniła do mnie z inf dotyczącą namiarów na osobę z którą maluch był na konsultacji :( Dzisiaj nie mogłam się dodzwonić.Pani Mira to wetka.osoba która wstępnie była po rozmowie z P.Norbertem z F.Centaurus ,kilka dni temu dzwoniłam do P Norberta i uzyskałam odpowiedź,że nie wesprą groszem psa. Więc mamy jasność,musimy liczyć na siebie.Mogę zrobić zrzutkę ,czy jakieś inne pomagam.pl ,tylko Anulka musisz wpłacić 1 zł .Robić to już teraz? Wątpię też w tą diagnostykę o której mówiła wetka we Wrocławiu. Więc wydatki rysują się spore: sterylizacja,diagnostyka bo jak go tak zostawić...
-
Anulko jestem po rozmowie z wetką ,która zajmowała się maluchem.Ktoś,jakaś pani zabrała go na kons. do neurologa we Wroclov,niestety musimy poczekać na jakiś kontakt do tego lekarza,bo do dzisiaj nie dotarła konsultacja pisemna sprzed 2 tyg,tylko słowna.W najgorszym wypadku zadzwonię do tego lekarza,tylko namiary najszybciej jutro. jaguśka ...też mam to z tyłu głowy ciągle :(
-
Nie lubię takich sytuacji :( najpierw Toz Lubin wypisuje,że Centaurus wesprze malca,transport gmina....dobrze,że trafił na zwariowane ciotki z dogo. Podano mi namiary do osoby z F.Centaurus z którą wstępnie w sprawie pomocy rozmawiano,zadzwoniłam ...no i niestety,nie wesprą groszem Czesterka.Jeżeli pies już był zaopiekowany przez Toz Lubin to ten powinien ponieść obiecane koszty.Tyle się dowiedziałam. Zwykle w fundacjach wygląda to tak,że wydając psa są za niego dalej odpowiedzialni,są opiekunami prawnymi psa.Decydują o leczeniu,płacą rachunki. Jak zredagowana jest umowa z dt ? Kto w świetle prawa jest jego opiekunem prawnym ? Zła jestem bo co by było gdyby znalazł się dt ,który sam nie udźwignąłby (obiecanych) kosztów :(
-
Moja Zytka staruszka miewała luźne kupale i luźniejsze ;) od czasu kiedy zmieniłam karmę na Simpsona jest ,że się tak wyrażę idealnie ;) http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/simpsons_premium/simpsons_premium_sensitive/365921?utm_campaign=272439&utm_medium=google&utm_source=shopping&product_id=365921.1&gclid=Cj0KCQjw09zOBRCqARIsAH8XF1auPhCD4kcZIekpur-fCH_mIcmm_x7raLmQXUXcMepg4KpM8HI6kvAaAsmdEALw_wcB tylko nie wiem czy mają mniejsze paczki .