Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Drugie gaciorki zasponsorowała ciocia Edyta Z. z Fb :) tylko czekać aż z Chin dojdą ;)
  2. Czy takie gaciorexy będą dostatecznie piękne na Czesiową dupinkę ;) Prezent od Hany i Zyty ;)
  3. No to wiemy o kim i o czym mówimy haha,chłopina jest wybitnie piękna,miziasta :) Teraz ten zapach to mały pikuś ;) to co było to był prawdziwy dramat. Anulko transport opłaciłam ze Skarpety,już załatwione.Dziękuję Anulko,zrobimy wszytsko na co będą środki :)
  4. Cieszę się bardzo,że stare kłopoty zostawił w schronie,obyś chłopaku tylko zdrowy był,nabierzesz szybko sił na dobrej misce :)
  5. Dziękuję Bogda :) to była kilkukrotna reakcja na narzędzie. Zrobimy co tylko się da. Wczoraj się trochę popisał,agresor mu się włączył ;) ludzie ok,psy nie wszystkie mu się podobały,najgorzej z haskim ;) obaj z maltańczykiem chcieli o zagryźć ;) musiał się ewakuować na spacerek ,nie było dla niego miejsca w poczekalni ;) Dziękuję ! :) tyle osób się pochyliło nad maluchem,to musi procentować :)
  6. Wyraźna :) zobaczę co się da zrobić z rehabilitacją. Nie wiem czy nam wystarczy pieniędzy na akupunkturę .Nova w Rudzie Śląskiej,dr Adamski zajmuje się akupunkturą od lat,podejdę jak tylko będę mogła i popytam.Moja dzielnica ;)
  7. Zapraszam na mały bazarek dla plaskatych,misz masz,może znajdziesz coś dla siebie :) http://www.dogomania.com/forum/topic/340513-robi-sięmały-na-skarpetę-plaskatych/#comment-17176187
  8. Dzisiaj Czester był w kolejnej kontroli u weta.Trzyma mocz,sam oddaje,kropelkuje w miernej ilości.Stolec zwięzły,oddaje dalej bezwiednie.Przy pierwszej,kolejnej wizycie u weta okolice zwieraczy odbytu bez reakcji na dotyk,dzisiaj wyraźnie to miejsce jest tkliwe,przy badaniu wyraźnie spinał się i był zaniepokojony,musiałam mu trzymać głowę.Zlecono kontynuację leczenia:Nivalin ,Vit B com,Metoclopramid tabl,Colon C,Błonnik,w razie luźnego stolca Carbo med. kontrola za 10 dni.Dodatkowo najważniejsze zacząć myśleć o rehabilitacji.Koszt wizyty 0 zł ,transport 100 zł Ośrodek w którym mógłby z niej korzystać,niestety za daleko,wykończą nas ceny za sam transport.Jestem w stanie załatwić mu rehabilitanta jak zamieszka na ten czas u mnie.Cen na razie nie znam,musimy się wbić z terminem,chyba dopiero po nowym roku. Co robić ? Pieniądze na Zrzucie są,z pozostałych zobowiązań Skarpeta się wywiąże. Kilka zdjęć z dzisiaj,wzbudzał wyraźne zainteresowanie,głównie niestety współczucie :(
  9. Jestem po rozmowie z wetem ortopedą z Orzesza,kawałek drogi,na szybko przez tel potwierdził ,że warto spróbować,nawet zalecał chociaż wiedział,że na tym nie zarobi ;) bo to tylko rozmowa.Magnetoterapia,laseroterapia...cały czas myślę jak poprawić to wydalanie,Nivalin też dostaje po to .To młody psiak ma całe życie przed sobą,trzeba mu domek znaleźć ! :)
  10. Zaciskam z całych sił :) nowe życie już o krok :)
  11. Jaka trasa czeka Tosia do hoteliku ? Często korzystam z gr transportowej na Fb,czasami uda się gratis i na szybko,czasami niestety ...
  12. Jedziemy po malca w piątek i jak się uda to wizyta u reh,to jeszcze pod znakiem zapytania czy wbijemy się w wolny czas. Dzięki :) buziaki :)
  13. Jestem też po wstępnej z rozmowie w rehabilitantką,zobaczymy może uda się pokazać malca w dniu wizyty u weta. Oczywiście jak to dojdzie do skutku to Czester na ten czas zamieszka u mnie.
  14. U Czesterka b/z ,czyli dobrze ,zbliża się kolejna wizyta u weta,czwartek/piątek,muszę się zdzwonić :)
  15. Zajrzałam i pomyślałam,że to pies z naszej Fauny,po prostu bliźniak. Na razie mogę kibicować :( Hana mi się pochorowała :(
  16. Zawsze to mniej pieniędzy wydanych. Najgorsze już chyba za nami :) Odoru jak na początku już nie ma,teraz utrzymuje się nieprzyjemny zapach samego Czesterka,nasilający się jak ma pełną pieluszkę. Gratisowa,co w niej będzie zobaczymy,podpaski i pampersy to tylko wiem :) Cudo to prawda :) Proszę o udostępnianie na fb zrzutki Czesterka :) Skarpeta Plaskatych na minusie a mamy swoje inne zobowiązania,zbiórka trwa jeszcze 11 dni .
  17. Aaa zapomniałabym :) pracownik Belli pakuje dla Czesterka paczuszkę :)
  18. Dziękuję ,że jesteś z nami :) dziękuję za kciukasy,bardzo mu potrzebne :)
  19. Kochana dopiero skończyłam rozmawiać z Anetką,dziękuje bardzo!szkoda kasy na przesyłki,Czesterka ubiera pod kolor jego włosa ;) ma ubranka :) Wszystko ok,trochę kropi czasami,Anetka próbuje wyciskać z miernym skutkiem,sam siusia :) kupale świetne ;)
  20. Miałam moim dziewczynom przetrzepać szafę ;) ale one są mniejsze,krótsze,niekoniecznie węższe ;) więc ...ale i tak sprawdzę ,może coś się będzie nadawało na zimę ;) Ten kubraczek fajniutki :) Bo to jeszcze trochę dzieciuch jest :)
  21. To prawda,zebrała się silna grupa wsparcia :) Ludzie ciągle mnie zaskakują :( wczoraj mnie ukręcała jedna kobieta,wszystkie gr shih powiadomione,tyle,że szuka też innego psa w typie małych ras,nie do wszystkich nam się uda dotrzeć :( Kubraczek w sam raz :) to taka kamilzeleczka ;) Dołączę do podziękowań :) za tydzień dopiero nowe foty Czesterka :)
  22. Rozpowiadam już wszystkim,komu tylko mogę o Czesterku,nie opędzilibyśmy się od propozycji domku gdyby był zdrowy,więc jak jest chociaż minimalna szansa na poprawę stanu...trzymajmy więc ! Dziękować :)
  23. Trudne do wyobrażenia :( nawet 3 godzinne wyjście z domu bez Czesterka to zagrożenie odparzeniem skóry :( Witam :) bądź z nami,jak możesz udostępnij na fb link do zrzutki :) https://zrzutka.pl/j8gzm9 zbieramy jeszcze 16 dni ,to olbrzymia pomoc :)
  24. No jest pięknota :) Anulko wykasuj te nasze imiona z drugiego zdania,wszyscy jesteśmy cudowni,którzy pochyliliśmy się nad Czesiem :) Jestem totalnie w nim zakochana :) To jest pies stadny,z racji swojej ułomności musi mieć ludzia przy sobie i innego psa do zabaw :) Jeszcze poczekam do następnej kontroli i puszczamy te ogłoszenia o szukaniu domku.
×
×
  • Create New...