-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Byliśmy dzisiaj u weta na kontroli,Nivalin dalej utrzymujemy bo jak widać po tym,że Czester sam siusia to jest się o co bić,czekamy też czy poprawi się kontrolowane wydalanie kału...Na ew rzadsze kupale wet zlecił carbo i dodatkowo do posiłku preparat błpnnika do zagęszczenia...wiemy czego ;) Anetka uczyła się lokalizować pęcherz moczowy co przy lekko wypełnionym pęcherzu nie jest łatwe,dwóch wetów po uprzednim sprawdzeniu pęcherza w Usg próbowało podczas operatywy dr Kocota wycisnąć i nic,dr oczywiście się to udało.Anetka wybadała nawet prostatę :) w normie :) Dobrze,że siusia,trzyma wyraźnie pęcherz kilka godzin po oddaniu moczu,na dowód sucha podpaska a to już było po ...no spędziłyśmy cztery godziny w kolejce,trafiłam do domu o 17-tej ;) Kontrola za 10 dni. Koszt wizyty 10 zł + koszt leków-zapas 101 zł +koszt transportu 100 zł to dzisiejszy koszt Skarpety Plaskatych. Zawieźliśmy też wszystkie dary :) Odezwała się też do nas Bella :) zasponsoruje Czesterkowi wkładki. Pilot musi być :) na kolankach u Anettki :) No to zaczynamy oczekiwanie w kolejne...czytanie sms:) Wszystko miał pod kontrolą :) najbystrzejszy pies w kolejce ,nic nie mogło mu umknąć ,jak się zmęczył to ... każda chwila dobra na odpoczynek ;) Sucha wkładka po dobrych kilku godzinach,pampersów poszły 3 sztuki ;)
-
Aniu przykro mi bardzo :( ściskam mocno !
-
Czesterek pozdrawia niedzielnie :) kupka wróciła do normy,ta popo smaczku ;) no teraz jak już to tylko kawalątek paróweczki :) Ogłoszenia nadal wstrzymane,zobaczymy po wizycie u weta. To cudowny pies,Anetka się go nachwalić nie może,grzeczny,usłuchany,miły,przytulak,same zalety :) wierzę,że znajdzie domek stały.
-
Anulko to świetny wynik :) Każdy ma kogoś na utrzymaniu,kogoś wspiera,komuś kibicuje,nie jeden Czester w potrzebie, a mimo to taka ilość dobrych dusz malucha wspiera :) Dziękuję i ja serdecznie ! Hej Bogdusiu :) ciągle mamy nadzieję na lepsze jutro dla Czesterka :) Ja też podziękuję za dwie dychy stałej !
-
Jak dobrze,że tyle osób wspiera naszego Czesterka :) Robota śmierdząca i to cały czas,na okrągło,ja bym go pewnie eksmitowała ;) Ustaliłam z Anetką (sama nawet o tym nie pisząc,przepraszam!) że Czester ostatecznie mógł zamieszkać w domku hotelowym,Anetka nigdy nas nie postawiła pod ścianą :) :) :) przedobry człowiek ! Też pięknie dziękuję :) Dopiero co rozmawiałam z Anetką ,kropi trochę ,poza tym wszystko ok :)
-
Aniu dzięki serdeczne :) W poście rozliczeniowym też wszystko jasne :) w miarę jak śr,piel. zacznie brakować kasa Skarpety zareaguje,najlepiej potem kupować gdzie taniej w sieci.trochę czasu mam bo zaczynają spływać dary :) Czesterek rano zrobił siku,stał i siusiał ;) do teraz ,czyli kilka godzin pielucha sucha i podpaska też,kupale ładne,Anetka nie może się nachwalić ;) Anioł nie kobieta :) Wszystkim ANIOŁOM Czesterka serdeczne dziękuję za pomoc,za wszystko !
-
Kupale ładne,odór znacznie wg opinii męża Anetki znośniejszy ;) pieluchy mokre,jak próbuje wyciskać to nie za bardzo mocz wychodzi. Jutro Czester na smycz i obserwacja czy sam sika i ile . Anulko Czester je https://sklep.karmimypsiaki.pl/catalog/product/view/id/998/s/brit-care-adult-small-jagniecina-z-ryzem-7-5-kg/?utm_source=criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=criteo_lowerfunnel plus Animonda,myślę,że jak dorzucisz to tych 300 jeszcze 100 zł na jedzenie to nie będzie nadużycie,bo nie wyobrażam sobie,że będzie liczyć chrupki :)
-
Trudny miałam wybór :) Anulko w Październiku ze Skarpety poszło 100+110zł.Jak mi powiedziałaś ,że to ja jestem odpowiedzialna za psa,dopiero zajrzałam do rozliczeń i nie spodobało mi się,że mówi się o płatnym dt a z 300 zł Anetka kupuje wszystko,co w obecnym stanie nie starcza nawet na zakupy lekko licząc,więc zaoferowałam weta,leki,śr pielęgnacyjne,transport ze Skarpety.Teraz zmieniam na gorąco,mam nadzieję,że w grudniu poleci już z automatu. 6 listopada ze Skarpety na konto dogo poszło to 200 zł za środki pielęgnacyjne za październik i listopad. Dzisiaj jeszcze porozmawiam z Anerką co Ona na moją propozycję ,jak to widzi.Malec je animondę + Brita,moje mają po 6 kg jedzą po 150g,wiem za dużo,ale chyba ciężka zima będzie ;) Dziękuję serdecznie :)
-
Anulko ;) Aneta odwala kawał dobrej i śmierdzącej roboty,całodobowo,to jedyna szansa na życie Czesterka,inaczej .... mam pytanie,oferowałam już co miesiąc ze Skarpety wszystko co potrzebne do pielęgnacji malca,transport,opłatę za mojego weta i leki,Ty wspomniałaś o podniesieniu stawki,czy może dorzucisz do tych 300 zł karmę ? je Brita i Animondę. Na zrzucie jest 840 zł Anetka w poniedziałek zapłaciła u weta 39 zł,nie wiem czy już przelałaś, piszę ,żeby nie umknęło :) Skarpeta Plaskatych przelała na konto Anetki 200 zł za październik/listopad na środki do pielęgnacji.
-
Niestety,dzisiaj pojawiła się krew w moczu,na razie dostaje antybiotyk,zobaczymy co będzie jutro . Anula już podziękowała, to teraz zrobię to ja . Kupki dzisiaj dalej ładne,uformowane,prawie nie brudzi. Anetka mówiła,że dzisiaj jakby więcej sikał sam,oceniała po pampersie,który był częściej zmieniany właśnie dlatego,że był mokry od moczu.Nie cewnikowała,masuje z wyczuciem okolice pęcherza. Dziękuję bardzo ! Czekam na wieczorne wieści Anetki,jak ogarnie towarzystwo. Pewnie też,nie mam doświadczenia.
-
Jak piszesz ,to początek drogi,opiekę ma najlepszą,mam ciągle przed oczami Lolusia i wierzę ,że i Czeserkowi się uda. Żeby cokolwiek zrobić musi mieć czyste jelita,ma jak napisał wet częściowo rozdęcie okrężnicy,jak czytam to zwykle przy wrzodziejącym zapaleniu jelita,może to tylko na skutek zalegania kału? może nie,dowiemy się za tydzień. Trzymaj ,trzymaj i bądź z nami :) Czester jest świetny,nie ma z nim zupełnie problemu,to dobrze wychowany psiak,musiał mieć dom.Nic czekamy na rewizytę i weta :)
-
Malec błąkał się po ulicach Lubina kilka dni,pani która go zabrała z ulicy zawiozła na konsultację do dr Sekuly gdzie badaniem fizykalnym stwierdził brak kości krzyżowej,prawdopodobnie wrodzone.Trafił do przechowalni,nie był tam długo i miał trafić do schronu w Miedarach. Trafił pod nasze skrzydła z inf ,że gubi kupki, zamieszkał u Anecik,wykonano sterylizację i badania krwi,wynik w zasadzie bez zmian. 3 listopada trafił do mojego weta,resztę już znasz.Czester jest mały,ma 8 kg,typ słodziaka,na moje oko nie da rady. Dzisiaj kupka ładna 4 x dz ,ale nie brudzi potem już pampersa. Anetka była u swojego weta,żeby wycisnąć pęcherz i nauczyć się to wykonywać.Wet wykonał cewnikowanie i zalecił 1 x dz robić je w domu,jako bezpieczniejsza metoda.Zaordynował antybiotyk bo mocz ciemniejszy i na oko mętny,bez badania analizy moczu. Doświadczenia nie mam,ale takie zakładanie ciała obcego do pęcherza nie stwarza większego niebezpieczeństwa niż delikatne wyciskanie pęcherza minimum 2 x dz ? Z tego co słyszałam i czytałam w sieci tak.Pies może do końca życia ma mieć codziennie wykonywane cewnikowanie ? Zabieram Anetkę wraz z Czesterem do mojego weta ,ale nie dam rady wcześniej ,dopiero za tydzień. Osiwieję całkiem.
-
Nivalin 10 dni i zobaczymy co dalej, Muszę to napisać,mój wet to jak sami okoliczni weci o nim mówią...najpierw jest Pan Bóg ,potem już tylko dr Kocot.Ja go znam z 17 lat ? jestem zwykle dociekliwa,jeszcze nigdy się nie pomylił jeżeli chodzi o moje psy,czy moje adopciaki.Ludzi ma od groma,nie tylko z naszego miasta,jeszcze przed otwarciem zwykle stoi 10 psów.Dodatkowo nie drenuje kieszeni.UFAM mu.Zobaczymy co powie na kontroli.