-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Już piszę Aniu :) Nie pisałam wcześniej bo myślałam,że to jakby wychodzi samo z siebie,bo koszty skarpetowe też nie są wciągane w wydatki .Tak będzie i z ew kolejną zrzutką. To jest tak,że jak wpłyną te pieniądze do Skarpety to mam drogę otwartą do następnej zbiórki.Inaczej drogę sobie odcinam,jako osoba odpowiedzialna za psa ,pisałaś do mnie,że Ty tylko mi pomagasz,zbierałam a kasy w Skarpecie z niej nie ma,jak mam prosić o kolejne wpłaty :( za chwilę chcemy zrobić kolejną zrzutkę,mam zamiar zrobić na innym portalu,tylko,że teraz od razu na konto skarpetowe. Ta kasa i TAK będzie Czesterka.
-
Kupię klatkę 90/60 cm
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
Bgra replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Co tam u ciebie słodziaku ? trochę czasu pewnie zejdzie zanim uwierzy,że życie może wyglądać inaczej. -
Cudowna wiadomość :) cieszę się bardzo ,że maluch już bezpieczny :) to czekam na telefon :)
-
Z Lublina to ja mam dwa gratis do Warszawy :) w niedzielę , tylko jakoś nie mogę zgrać z Zamościa do Lublina :( Na teraz tylko ten za 0,65 /km z Zamościa do Warszawy też niedziela 520 km X 0,65 gr =338 zł Jeszcze mamy trochę czasu. Biedny maluch :(
-
Cieszę się Anetko,że zajrzałaś :) foty cudne :) Czy ja tam wiem,czy on taki biedniusi ;) ostatnio rządził w poczekalni u weta jakby był na etacie ;) Bystry,na wszystko zwraca uwagę,wcale nie zauważa swojego kalectwa,mnie rozwala jak przyspiesza kicając jak zajączek,do tego pielucha i jestem ugotowana :) Chyba zrobimy kolejną zbiórkę zabawek :)
-
Drugi transport z Zamościa do Warszawy,płatny 0,65 g/km ,tylko nie wiem czy podjedzie tych 25 km,stąd potrzebna mi inf w jakiej miejscowości psy są do odebrania.
-
Muszę wiedzieć skąd dokładnie mają być odebrane psy,dwa czy jest możliwość dać im dt na noc w Lublinie ? wtedy mam transport darmowy Lublin -Warszawa 3 grudnia ,ale dalej szukam.
-
Biedny maluch :( musi być wystraszony,bida mała :( Zobaczymy jak oceni go wet,jakby Was zaskoczył rachunek pisz śmiało :) Jakiej wielkości to piesek ? pewnie,ze razem :) kurcze nie nasz kierunek,szkoda,bo mam tani transport (440 km/200 zł ) no ale od nas do Zamościa to uuu boli ;)
-
Macie kasę na weta ? Skarpeta Plaskatych coś tam jeszcze ma na dnie ;) daj znać ile trzeba.
-
Maluch może przyjechać do Azylu do Nasielska koło Warszawy pod koniec tygodnia .Tola powiadomiona :) Zaczynam szukać transportu.
-
Czekam aż Kaśka oddzwoni.
-
Anula mnie tutaj zaprosiła,czekam na kontakt z Kociego Świata,Kasia Strzelecka ratuje plaskate,teraz nie odbiera,wysłałam wiadomość,najlepiej jakby tam trafił,transport się zorganizuje. Czy to na pewno jest samczyk ? bo może dla plaskatej suni mam dom.
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
Bgra replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Jedź kochany na zdrowie,teraz już tylko będzie lepiej :) trzymam kciuki za wizytę u weta.