-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ma niestety na dziąśle i w pachwinkach,jak to po dredach,EdiAbija dba od momentu jak ścięła dredy,pięknie reaguje na to imię.Cudna sunia :) wszystkie rękoczyny pozwoli przy sobie wykonywać,w EdiAbiję wpatrzona jak w obraz,biedna ,dawno jej nic dobrego nie spotkało . Też tak ją odbieram :) szczenior jak nic :) do ogłoszeń mamy i zdjęcia w długim włosie więc podziała na wyobraźnię,odrośnie zdrowy piękny włos. -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Sisi/Boni pięknie reaguje na to drugie imię idzie przepłukać nerki,trzymajcie kciuki. Na ząbku miała zakręconego dreda,musiała pomóc weta,dziąsełko i i ząbek do obserwacji bo zrobiła się odleżynka.Rana po sterylce no nie ma co się czepiać :) śliczna ,zagojona. Boni jest bardzo grzeczna,wszystko załatwia na spacerkach,w domku szczeknie dopiero jak rezydenci zawiadomią o listonoszu i wcale nie najgłośniej :) Robi postępy w chodzeniu na smyczy.Cóż cudowna sunia :) Popatrzcie jak się zmieniła ...włos wymyty przez EdiAbiję w dobrym szamponie,dwukrotnie,potem odżywka i wyglądał z góry świetnie,tyle,że pod spodem te rozczesane dredy to jak martwy włos,na drugi dzień już nie wyglądała tak pięknie.Groomerka zrobiła co musiała,teraz włos odrośnie zdrowy,piękny,jest puchata i mięciutka nic tylko tulić i całować czego jej nie brakuje :) -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Na teraz wiemy,że Sisi ma niedoczynność tarczycy,anemię i chore nerki,to inf od wetki uzyskane telefonicznie.Nerki do przepłukania,może to wystarczy. Sunia jest teraz u groomera,wypadają z niej pchły w połowie żywe,dzięki dziewczynie,że zgodziła się przyjąć Sisi ( po domowemu Boni-bo na takie imię zareagowała i reaguje ) Kubrak nowy zakupiony,bo wszytko było za małe,karma zakupiona na 2 m-ce na oko ;) 12 kg Będą nowe foty zrobione jeszcze u groomera. ałć a chciałam już dzisiaj ogłoszenia robić :( Edit : Karma 12 kg =189 zł Kubrak 44 zł Groomer ? Wyniki badań ,koszt groomera,koszt leczenia i leków, faktury wieczorem,wszystko opłacone ze Skarpety Plaskatych -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Moje nie jedzą karmy ze zbożami a się zdarza,jak nie wycieram mokrego pysia,namnażają się grzyby,jedyny skuteczny ,delikatny,nawet do okolic oczu do stosowania codziennego preparat to ten ze zdjęcia,wypróbowany nie tylko u nas,na gr shih,maltańczyków znają go chyba wszyscy.Nakłada się,masuje do uzyskania piany i zmywa.Można go kupić taniej na gr rozbiórkowych na Fb . zdjęcie poglądowe,czasami wystarcza Nozoral :) przerobione,na Lhasa i Shih. -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Cudne obie :) brodę można co kilka dni wyprać w saszetce Nizoralu,to od wilgoci,grzybki. -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Wszystko opłaca Skarpeta plaskatych,koszt wczorajszej i dzisiejszej wizyty u weta,włącznie z badaniami w tym i tarczycowymi 199 zł Pchły jeszcze ma,mam nadzieję,że groomer ją przyjmie.Potem zdjęcia w nowej fryzurce,oby wyniki nas nie zaskoczyły. EdiAbija niedobra ,jeść nie dała to sunia musiała sobie sama poradzić ;) u weta worek z karmą dorawała i się najadła haha,ale spoko po pobraniu badań :) -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za inf,Anulko jakbyś mogła potwierdzić w Skarpecie,link podam na priv na Fb . Jak EdiAbija znajdzie chwilę to opisze sunię dokładnie :) jest spokojna,grzeczna,smyczy wyraźnie się boi a szelek nie,czyli albo lali albo kojarzy z wyjściem i się broni :( zimna ma dość na lata. Edit: Anula jesteś szybsza niż wiater ;) dziękuję za potwierdzenie :) :) :) -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj badania w kierunku chorób odkleszczowych.zjadła Lucullusa, Furrorę jagnięcinę z batatami i miętą to będzie jej karma,bo je ją bardzo chętnie.Animonda w puszce jest ale chwilę poczeka,żeby nie było rewolucji żołądkowo/jelitowych. jak się da to wieczorem pobierzemy panel badań (nerkowe,wątrobowe,morf,mocz ) decyzja wetki. -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Anulko na Lhasa nie wygląda,one nie są wcale większe od Shih :) różnią się budową i rodzajem sierści,potocznie zwanej włosem. Lhasa apso-wysokość w kłębie : 25-33 cm sunie ciut niższe,waga 5-7 kg,sunie mniej Sunia to piękny bukiet ras :) chyba,że coś wymyślimy :) -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Kasia zawsze bierze najtrudniejsze przypadki,kocie,psie,szkoda,że Jej sklonować nie można. Noc przespana,ale płakała przez sen i dyszy,ciepło jej-wetka ją wczoraj badała niczego podejrzanego nie stwierdziła,Kasia obserwuje czy to tylko nagła jak dla niej zmiana warunków,gorączki nie ma.Jest bardzo grzeczna ale trochę zdezorientowana i ciut wystraszona :( Sunia czyściutka,w nocy nic nie zrobiła (podkłady porozkładane ) rano i 1 i 2 na krótkim wyjściu,zrobiła siadła ,ona nie chce wychodzić wcale,no jak się jej dziwić :( Później sama EdiAbija napisze,wczoraj byłoby Jej ciężko . -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Korekta-wiek w książeczce 2016 rok długość od karku 57 cm Edzio 45 cm,Abi 35 cm +ogon Sisi króciutki,po amputacji? 7 cm wysokość w kłębie jak się obudzi ;) Edit -wysokość w kłębie 42 m -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Kasia tnie dredy w połowie i odsłania nowe kleszcze...śpi aż chrapie,ona jest szczęśliwa i spokojna bo ma cieplutko...na zmierzenie przyjdzie czas...Kaśka jak tylko weszła ogarnia Sisi :) W książeczce data szczepienia i sterylizacji i nic więcej.Jest spora, jest znacznie większa i dłuższa od Edka,Edzio ma 12 kg a Sisi sporą niedowagę . Zdjęcie pracownika..hmmm jak byłby podobny pies tam na zdjęciach myślałabym,że pomyłka :) -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
:) Kasia jest zajęta,chyba jeszcze długo....walczy z kleszczami,początkowo myślała,że to pajączki bo takich dużych mutantów jeszcze nie widziała :( Jest tego masa! pcheł mniej. Dziewczyna ma pełno dredów do skóry,nie da się tego ruszyć takie zbite,góra tylko luźny włos,więc do golenia,groomer w czwartek. Nie chce wychodzić z domu,więc wet przyszedł do Sisi. W książeczce sterylka wpisana z datą 5 stycznia,szwy zostały dzisiaj usunięte.Rana zaczerwieniona,bez dramatu,Octenisept kilka x dz Wetka oceniła wiek na 5 lat,docelowa waga minimum 15 do 20 kg.Braki w uzębieniu. Jest grzeczna,pozwala przy sobie wszystko zrobić. -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Oczywiście :) przelew potwierdzony :) -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Tylko,że zleciłam już skarbnikowi do przelania na Twoje konto :(