Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Ma niestety na dziąśle i w pachwinkach,jak to po dredach,EdiAbija dba od momentu jak ścięła dredy,pięknie reaguje na to imię.Cudna sunia :) wszystkie rękoczyny pozwoli przy sobie wykonywać,w EdiAbiję wpatrzona jak w obraz,biedna ,dawno jej nic dobrego nie spotkało . Też tak ją odbieram :) szczenior jak nic :) do ogłoszeń mamy i zdjęcia w długim włosie więc podziała na wyobraźnię,odrośnie zdrowy piękny włos.
  2. Dzisiaj Sisi/Boni pięknie reaguje na to drugie imię idzie przepłukać nerki,trzymajcie kciuki. Na ząbku miała zakręconego dreda,musiała pomóc weta,dziąsełko i i ząbek do obserwacji bo zrobiła się odleżynka.Rana po sterylce no nie ma co się czepiać :) śliczna ,zagojona. Boni jest bardzo grzeczna,wszystko załatwia na spacerkach,w domku szczeknie dopiero jak rezydenci zawiadomią o listonoszu i wcale nie najgłośniej :) Robi postępy w chodzeniu na smyczy.Cóż cudowna sunia :) Popatrzcie jak się zmieniła ...włos wymyty przez EdiAbiję w dobrym szamponie,dwukrotnie,potem odżywka i wyglądał z góry świetnie,tyle,że pod spodem te rozczesane dredy to jak martwy włos,na drugi dzień już nie wyglądała tak pięknie.Groomerka zrobiła co musiała,teraz włos odrośnie zdrowy,piękny,jest puchata i mięciutka nic tylko tulić i całować czego jej nie brakuje :)
  3. Jutro o 13-tej będziemy wiedzieć czy będzie na tej posesji,bo nie zawsze jest.Jak się zjawi to dziewczyna da mu schronienie na tą jedną noc.Więc ,żeby nie mącić zadzwonię jutro do Toli.
  4. To gdzieś po drodze? nie znam terenów ,jo śląsko dziołcha ;) Byłoby super,bo wątpię,że na jutro coś się zorganizuje.
  5. No to sru plaskatego do Plaskatego Azylu do Nasielska pod Warszawą,uzgodnione z Kaśką Strzelecką.Nigdzie nie będzie mu lepiej :) no może u EdiAbija ;)
  6. Jak plaskaty to zwiększa szansę...samczyk ? u mnie odpada,Hańcia niesteylizowana bo się nie da. Wrzucam juz teraz na skarpetę,najwyżej dopiszę jak się dowiem więcej...Anula transport jak coś jest ? ma się ?da się ?
  7. Przepraszam ,myślałam,że to wątek zbiorczy i pierwsze foty :( ałć,Bgra nie mieszaj ić stont :( Anulko napisałam do tej kobiety w sprawie kudłacza.
  8. Na teraz wiemy,że Sisi ma niedoczynność tarczycy,anemię i chore nerki,to inf od wetki uzyskane telefonicznie.Nerki do przepłukania,może to wystarczy. Sunia jest teraz u groomera,wypadają z niej pchły w połowie żywe,dzięki dziewczynie,że zgodziła się przyjąć Sisi ( po domowemu Boni-bo na takie imię zareagowała i reaguje ) Kubrak nowy zakupiony,bo wszytko było za małe,karma zakupiona na 2 m-ce na oko ;) 12 kg Będą nowe foty zrobione jeszcze u groomera. ałć a chciałam już dzisiaj ogłoszenia robić :( Edit : Karma 12 kg =189 zł Kubrak 44 zł Groomer ? Wyniki badań ,koszt groomera,koszt leczenia i leków, faktury wieczorem,wszystko opłacone ze Skarpety Plaskatych
  9. Czesio,żebyś widział jak wszyscy dbają o twoją doopinkę :) dziękuję w imieniu rudzielca :)
  10. Moje nie jedzą karmy ze zbożami a się zdarza,jak nie wycieram mokrego pysia,namnażają się grzyby,jedyny skuteczny ,delikatny,nawet do okolic oczu do stosowania codziennego preparat to ten ze zdjęcia,wypróbowany nie tylko u nas,na gr shih,maltańczyków znają go chyba wszyscy.Nakłada się,masuje do uzyskania piany i zmywa.Można go kupić taniej na gr rozbiórkowych na Fb . zdjęcie poglądowe,czasami wystarcza Nozoral :) przerobione,na Lhasa i Shih.
  11. Cudne obie :) brodę można co kilka dni wyprać w saszetce Nizoralu,to od wilgoci,grzybki.
  12. Wszystko opłaca Skarpeta plaskatych,koszt wczorajszej i dzisiejszej wizyty u weta,włącznie z badaniami w tym i tarczycowymi 199 zł Pchły jeszcze ma,mam nadzieję,że groomer ją przyjmie.Potem zdjęcia w nowej fryzurce,oby wyniki nas nie zaskoczyły. EdiAbija niedobra ,jeść nie dała to sunia musiała sobie sama poradzić ;) u weta worek z karmą dorawała i się najadła haha,ale spoko po pobraniu badań :)
  13. Dziękuję za inf,Anulko jakbyś mogła potwierdzić w Skarpecie,link podam na priv na Fb . Jak EdiAbija znajdzie chwilę to opisze sunię dokładnie :) jest spokojna,grzeczna,smyczy wyraźnie się boi a szelek nie,czyli albo lali albo kojarzy z wyjściem i się broni :( zimna ma dość na lata. Edit: Anula jesteś szybsza niż wiater ;) dziękuję za potwierdzenie :) :) :)
  14. Dzisiaj badania w kierunku chorób odkleszczowych.zjadła Lucullusa, Furrorę jagnięcinę z batatami i miętą to będzie jej karma,bo je ją bardzo chętnie.Animonda w puszce jest ale chwilę poczeka,żeby nie było rewolucji żołądkowo/jelitowych. jak się da to wieczorem pobierzemy panel badań (nerkowe,wątrobowe,morf,mocz ) decyzja wetki.
  15. Anulko na Lhasa nie wygląda,one nie są wcale większe od Shih :) różnią się budową i rodzajem sierści,potocznie zwanej włosem. Lhasa apso-wysokość w kłębie : 25-33 cm sunie ciut niższe,waga 5-7 kg,sunie mniej Sunia to piękny bukiet ras :) chyba,że coś wymyślimy :)
  16. Kasia zawsze bierze najtrudniejsze przypadki,kocie,psie,szkoda,że Jej sklonować nie można. Noc przespana,ale płakała przez sen i dyszy,ciepło jej-wetka ją wczoraj badała niczego podejrzanego nie stwierdziła,Kasia obserwuje czy to tylko nagła jak dla niej zmiana warunków,gorączki nie ma.Jest bardzo grzeczna ale trochę zdezorientowana i ciut wystraszona :( Sunia czyściutka,w nocy nic nie zrobiła (podkłady porozkładane ) rano i 1 i 2 na krótkim wyjściu,zrobiła siadła ,ona nie chce wychodzić wcale,no jak się jej dziwić :( Później sama EdiAbija napisze,wczoraj byłoby Jej ciężko .
  17. Korekta-wiek w książeczce 2016 rok długość od karku 57 cm Edzio 45 cm,Abi 35 cm +ogon Sisi króciutki,po amputacji? 7 cm wysokość w kłębie jak się obudzi ;) Edit -wysokość w kłębie 42 m
  18. Kasia tnie dredy w połowie i odsłania nowe kleszcze...śpi aż chrapie,ona jest szczęśliwa i spokojna bo ma cieplutko...na zmierzenie przyjdzie czas...Kaśka jak tylko weszła ogarnia Sisi :) W książeczce data szczepienia i sterylizacji i nic więcej.Jest spora, jest znacznie większa i dłuższa od Edka,Edzio ma 12 kg a Sisi sporą niedowagę . Zdjęcie pracownika..hmmm jak byłby podobny pies tam na zdjęciach myślałabym,że pomyłka :)
  19. Śpi,zdecydowałam ciachać te dredy a resztę Kasia wyczesuje...cudów się nie spodziewajcie...
  20. :) Kasia jest zajęta,chyba jeszcze długo....walczy z kleszczami,początkowo myślała,że to pajączki bo takich dużych mutantów jeszcze nie widziała :( Jest tego masa! pcheł mniej. Dziewczyna ma pełno dredów do skóry,nie da się tego ruszyć takie zbite,góra tylko luźny włos,więc do golenia,groomer w czwartek. Nie chce wychodzić z domu,więc wet przyszedł do Sisi. W książeczce sterylka wpisana z datą 5 stycznia,szwy zostały dzisiaj usunięte.Rana zaczerwieniona,bez dramatu,Octenisept kilka x dz Wetka oceniła wiek na 5 lat,docelowa waga minimum 15 do 20 kg.Braki w uzębieniu. Jest grzeczna,pozwala przy sobie wszystko zrobić.
  21. Oczywiście :) przelew potwierdzony :)
  22. Tylko,że zleciłam już skarbnikowi do przelania na Twoje konto :(
×
×
  • Create New...