Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. [quote name='Ela&Puch']Tak to pierwsze zdjęcia gdzie zuzolek położył sie w dużym pokoju koło Lilusi była wielka radość w domu , dwie pannice koło siebie prawie cud :)[/QUOTE] bo to nie tylko PIĘKNY ale i mądry koteczek:) [IMG]http://i47.tinypic.com/2z708z8.jpg[/IMG] takiej palety barw to ja kocie nie wiedziałam,no chyba ,że na pluszaku:loveu:
  2. [IMG]http://i46.tinypic.com/or1coo.jpg[/IMG] najcudniejszyyyyyyyyyyyyyy,ale jakiś nadąsany? [IMG]http://i47.tinypic.com/17svb6.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/sgpnrr.jpg[/IMG] to fotki kiedy dopiero co Lily pojawiła się w domku,nawzwajem mają się na oku:)
  3. Elu dobrze będzie:) a ja chcę koteczka:)
  4. [IMG]http://i50.tinypic.com/xqcewx.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/30ie36a.jpg[/IMG] potwornie cierpiałyśmy po stracie Stefanki,j od razu chciałam biec do schronu i brać pierwszą z brzegu bidę,ale tu moje dziecko zachowało się bardzo odpowiedzialnie,prosiła żeby nie postępować pochopnie,żeby dać sobie czas wytrzymałam,pojawiła się Hańcia,zupełnie inna i fizycznie i psychicznie,moje,nasze słoneczko,zaczarowała nam świat:) to nie był maleńki szczeniaczek to był aniołek i tak jej zostało:) za Stefcią dalej tęsknimy i tak już pozostanie
  5. [IMG]http://i49.tinypic.com/28qqnmx.jpg[/IMG] Witam,ta piękna dziewczynka została niedawno adoptowana z Fauny,ma przecudną rodzinkę bardzo w niej zakochaną,jest bardzo grzeczna i robi postępy:)
  6. a jak się ma malutka czuć jak jej gospodarkę hormonalną zachwiali:(
  7. [IMG]http://i49.tinypic.com/yeck6.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/10nweaf.jpg[/IMG] my spacerujemy dopiero nocami,jak już jest chłodniej,wtedy mają używanie:) w ciągu dnia tylko tyle ile muszą:cool3: i zaraz głoszą,że to koniec spacerku siadając na doopkach;)
  8. [IMG]http://i50.tinypic.com/2i1hz7d.jpg[/IMG] rozwaliło mnie to zdjęcie,siedzę zaryczana tak mi szkoda mojej Stefanki,mojego uparciuszka przemądrego,nie było jej dane dożyć sędziwego wieku,miała 11,5 roku,ale fizycznie jak mówił wet,gdyby nie znał daty urodzenia dawał 4-5 lat,a za pól roku po kompleksowym badaniu w niecałą godzinę odeszła:(
  9. [IMG]http://i50.tinypic.com/2i1hz7d.jpg[/IMG] Puszek (*) i Blekuś w swoim najcudowniejszym domeczku,Elu takie staruszeczki niełatwo znajdują domek,te miały szczęście,że mają Ciebie [IMG]http://i45.tinypic.com/29qlgdy.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i50.tinypic.com/1ju3nk.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/282dlye.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2n0r349.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/ru8qao.jpg[/IMG] Puszeczek (*) wiesz Elu dopiero wczoraj przeczytałam cały jego wątek,przypadkiem na niego trafiłam a dzisiaj wklejam jego zdjęcia:)
  11. miło nam bardzo,proszę częściej się napatoczać:loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='Agucha']Witam się z Wami Kochane :loveu:[/QUOTE] Witam serdecznie:) Eleńka ma tyle fot swoich Puchatych,że szkoda ich nie pokazać to taka fajna rodzinka:)
  13. [IMG]http://i48.tinypic.com/1z3cec0.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/ou8j1w.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/20q17ur.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/28qwzew.jpg[/IMG] no ten kotecek skradł moje serce:)
  14. damy radę,nie ma boja [URL="http://smayliki.ru/smilie-360216711.html"][IMG]http://s3.rimg.info/45184c682fafafedcad1d42b76586e4c.gif[/IMG][/URL]będziesz i fotki wklejała,pewnie źle tłumaczyłam:eviltong: prześliczna to fotka:)
  15. Eleńko zobacz jeszcze takie mam [IMG]http://i48.tinypic.com/33tnup1.jpg[/IMG][URL="http://smayliki.ru/smilie-138922407.html"][IMG]http://s2.rimg.info/db2604d4c445e97647766aed790c4993.gif[/IMG][/URL]
  16. [IMG]http://i50.tinypic.com/15s4v90.jpg[/IMG] jeszcze zimą Blekuś w cieplutkim kubraczku i Lileczka w swoim cieplutkim futerku;) [IMG]http://i46.tinypic.com/2j5zb6r.jpg[/IMG] pewnie zmęczona po spacerku? [IMG]http://i48.tinypic.com/24ew9c6.jpg[/IMG] jeszcze szwy po sterylce nie zdjęte,ale jak widać mała dobrze się czuje,śpiąc basiorkiemw górze:)
  17. Będę częstym gościem,dziękuję za zaproszenie[URL="http://smayliki.ru/smilie-1281526023.html"][IMG]http://s20.rimg.info/54bc7eac12822cd980252b0da1573334.gif[/IMG][/URL]jeszcze popracujemy nad wklejaniem zdjęć:)
  18. Eluniu wszystkie Cudaki przepiękne... Zuzol to najpiękniejszy kot na świecie:) fajna ta Wasza rodzinka:)
  19. Elu miło będzie zaglądać do galerii Twoich Puchatych:) [IMG]http://i50.tinypic.com/10hr2ug.jpg[/IMG] Zuzol [IMG]http://i47.tinypic.com/j5fu6q.jpg[/IMG] Blekuś [IMG]http://i50.tinypic.com/2vrscw9.jpg[/IMG] Puszek(*) [IMG]http://i49.tinypic.com/2drgfms.jpg[/IMG] Lilianna
  20. no ale bez przesady:mad::mad::mad::evil_lol:
  21. [IMG]http://i45.tinypic.com/2zg6m9k.jpg[/IMG] u nas przez te upały spacerki wyglądają tak...chodniczkiem do toylety [IMG]http://i46.tinypic.com/sq5rfk.jpg[/IMG] sprawdzić czy znajomi już byli:) [IMG]http://i47.tinypic.com/302q784.jpg[/IMG] załatwione co trza,Ali na rączki i do domku na zimną podłogę:)
  22. [quote name='marmosia'][URL="http://www.picturesanimations.com/dogs"][IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/shihtzu_215.gif[/IMG][COLOR=#000000] [/COLOR];) [/URL][/QUOTE] przez chwilę myślałam,że to Siu:)
  23. [IMG]http://i48.tinypic.com/2wlvm0k.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2mzdr8z.jpg[/IMG] naprawdę chce ci się chodzić w taki upał?szacun maminka! [IMG]http://i49.tinypic.com/23wp5lj.jpg[/IMG]
  24. moim maluchom chyba za gorąco,więc głównie na spacerach leżakują,chyba potrzebują więcej czasu na aklimatyzację:loveu: [IMG]http://i46.tinypic.com/723n83.jpg[/IMG]mami Ali znowu mi zwiał:( od dzisiaj zaczynamy nowy wór karmy,nie było z pieczonym łososiem to przysłali z pieczoną jagnięciną,Alusiowi od razu zasmakowała,Haneczka...hmmm chyba obrażona nie wiem...jeżeli to karma tej samej firmy tylko inny smak,to mogę traktować jako ciągłość,czy tak jakbym zmieniała i stopniowo wprowadzać mieszając ze starą?hmm mam jeszcze łososia więc zacznę mieszać,może Hana zaskoczy:evil_lol:
  25. [quote name='Ela&Puch']a co u was zdjęcia piekne zwłaszcza ALEX na raczkach maminki super on wie co dobre spacerek w bezpiecznych rekach :loveu:[/QUOTE] Pogoda piękna,nic tylko spacerujemy,a okna nie wiem kto umyje:mad:córcia wyjechała na łykend:) maluchy poszły zgodnie spać do jej łóżka Po pracy zabrałam ich na łąkę,Hana lubi cień,Ali słoneczko,pospacerowały,poleniuchowały,a mameczka na ławeczce dopiero co wróciliśmy z wieczornego spacerku,gdyby Ali się nie zaparł,że już do domku chce :evil_lol: pospacerowalibyśmy dalej ale nie chciało mi się ortezy zakładać,bez niej muszę pod nogi patrzeć,na co leżący w moich ramionach Aluś nie pozwala:) jutro pójdę z samego raniutka,jak nie będzie jeszcze gorąco:)
×
×
  • Create New...