Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. [quote name='haliza']Chyba nie, tylko może jest im zimno :roll:[/QUOTE] to już doczytałam,pielęgnacja nie zajmuje wiele czasu,ale trzeba je przyzwyczajać do zmiennych warunków,podobno więcej szkód nie wyrządzają niż inne koty:eviltong:mnie się tam najbardziej podobają Ferbusie:loveu:gdyby nie alergia...
  2. zaczęłam się rozglądać po tych koteckach:evil_lol:no nie jest to wykluczone,muszę poczytać jakie są,czy nie przypadkiem diabły wcielone:mad:
  3. [quote name='haliza']O, to niunio troszkę lżejszy od Ami- my 6,900 ;)[/QUOTE] ciut,ciut:) a co do laptopa...hmmm jak przewidywałam,u mnie zawsze nieszczęścia trójkami chodzą...poszedł też dysk więc wrócił do naprawianta:razz:ma być dobrze
  4. Maminka zabrała na spacerek w słoneczny dzień,podsadziła na ławeczkę,można odpocząć:lol: cudne mordaski:loveu:Kocham Ferbusia:multi:chodzi mi po głowie kot bez sierści ...
  5. [quote name='haliza']Ale fajne wieści o małej :multi::loveu:[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi:
  6. ależ śliczna dziewczyneczka,przeurocze dziewczątko:loveu:jakie ma piękne duże oczka:) fajnie u babuni a jak jeszcze babunia ma małe zoo to już nigdzie nie może być lepiej:lol: taaaa gdzie by im było lepiej,pościel...no bo gdzie niby mają leżakować?miękki kocyk,cieplutkie łóżeczko,toż one do tego stworzone:loveu: minki Tomisia jak zawsze mnie rozbrajają koteckowi preferencje coś się zmieniły:evil_lol:
  7. cieszę się ogromnie:loveu:co dwa psy w domku to nie jeden:loveu:poproszę o link do profilu:)
  8. [quote name='Bushido']Koło czwartku jak Pani będzie pasować, Spinka przyjedzie :)[/QUOTE] to teraz tylko czekać na rozwój akcji:)Pani wygląda na zdecydowaną,może to będzie ten dzień dla Spineczki:loveu:
  9. odezwała sie osoba chętna do dania domku Spince na wątku shih w potrzebie...może:)
  10. ale byłoby cudownie:)wyżej jest podany link do wątku Spineczki,ale wkleję go jeszcze raz:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230674-Spinka-schorowana-staruszka-shih-tzu-w-sandomierskim-przytulisku[/URL]
  11. [quote name='haliza']No, oczywiście kochana Amusia :cool3::evil_lol: - od 3 dni wieczorne wychodzenie to awantura na całe osiedle :mad::angryy:[/QUOTE] pewnie później chciała wyjść:evil_lol: a matka się uparła:roll:
  12. Osko kochana heloł:) Heloł Halizko:) Alesandro ubierałam nawet w lecie jak było dla niego za chłodno,no uważam tylko żeby go nie przegrzać:eviltong: nooo ustawił nas sobie:evil_lol:mój cudak najmilejszy,kocham go trochę jak taka matka wariatka,ale jeszcze nad tym panuję:razz: osiągnął wagę 6,600 i trzyma!z czego jestem bardzo zadowolona:) moje psy nieposłuszne?:mad:że czasami idę z nimi na kompromis:loveu:
  13. [quote name='b-b']....nie wiem sczy się cieszyć bp BOJĘ SIĘ ZAPESZYĆ! Ale z ta odległością to co? Nad morze nie może jechać?Zrobię bazarek na podróż i niech jedzie....byle by tylko domek dobrze przetestować!:mad:[/QUOTE] Kasę na podróż jakoś się skołuje,można też poprosić Skarpetę Plaskatych,jakieś fanty na bazar też się znajdą:) z niecierpliwością czekam na rozwój akcji:loveu:
  14. [quote name='Bushido']W piątek i sobotę Spinkę odwiedziły panie z Ameryki, które już od jakiegoś czasu śledzą jej losy i są w niej zakochane. Wzięłyby Spinkę ale często kursują na trasie Ameryka-Polska i niestety nie mogą sobie na to pozwolić. Była też znajoma i z chęcią by ją przygarnęła ale ma szczeniaka w domu, który mógłby Spinkę zamęczyć. :/[/QUOTE] to,że szczeniak zamęczy to nie pewnik:lol:zależy od szczeniorka do nas dołączył adoptowany w sędziwym wieku Alesandro,kiedy moja sunia miała roczek,wszystko jest ok,nie licząc Hańciowego focha na początku:razz:
  15. Domek dla Spineczki potrzebny od zaraz![IMG]http://iv.pl/images/05515567329259127209.jpg[/IMG] Śliczna meleńka...już długo czeka na swego ludzia.Pomocy
  16. moje są na TOTW i jest ok,Aliś kastrat je ile chce i nie tyje,doszedł do swojej wagi i stoi:) mizianka dla ogonków:)
  17. [quote name='haliza']Tak właśnie życie samo koryguje, ale ostatnio to i tak wena mnie opuściła :cool3:[/QUOTE] u nas zakręt życiowy,więc czasu,nie w sumie jest czas ale takie z leksza podenerwowanie:evil_lol: laptop wrócił od laptologa,zaraz go odpalę i sprawdzę czy zdrowy:razz:
  18. [quote name='haliza']Prawdę powiedziawszy nie mamy innego wyjścia :shake:, więc każda radość powinna być celebrowana bo szkoda byłoby utracić coś pięknego :loveu:. Mój gad właśnie się wściekł, że zachciało mi się ją poprzytulać :cool3:[/QUOTE] Mój słodziak nie chciał wyjść na ostatni spacer,ubrać maminka inaczej nie ma rady:razz: który to taki nietykalski:evil_lol:
  19. [quote name='haliza']Na strzyżenie najwyższy czas, moja też porosła....tak średnio....zamiast dziergania ostatnio lepiej mi wychodziło szycie :razz:[/QUOTE] maszynę mam,ale z moimi oczami nie daję rady,musi mi ktoś nawlekać nitkę:diabloti:światło musi być dobre a ja mam wstrętny światłowstręt i po ostatnim eksperymencie i potwornym bólu głowy powiedziałam pas
  20. [quote name='haliza']Niestety teraz młodzi często wyjeżdżają za pracą, rodziny często są daleko a tym samym dzieci rosną bez babć ( które też będą pracować i pracować), ja swoich też nie mam na co dzień ale cieszę się kiedy mogę się z nimi spotkać ( jutro będę je widzieć :loveu:). Nauczyłam się już tak żyć :roll:.[/QUOTE] co za czasy,młodzi roboty nie mają,dziadki będą pracować do czasu aż lekarz zakładowy nie określi... demencja:diabloti::evil_lol:i tak zakończy naszą karierę zawodową:diabloti: ciężko bez bliskich u boku,ale da się żyć
  21. [quote name='haliza']Ja włóczki też mam cały worek, ale drutów nie trzymałam w rękach od lat :roll: i jakoś nie mam fantazji jak to udziergać :cool3:. A łapki smarowaliśmy maścią witaminową.....[/QUOTE] najbardziej na drutach lubię robić takie maleństwa,wiesz rękawiczki,czapki,skarpetki,małe sweterki:evil_lol:bo to szybko i mnie nie znudzi:eviltong:szybko widać efekt my dotąd na łapki stosowaliśmy biała wazelinę,zobaczymy co to za specyfik:lol: Hana strasznie zarosła,pora na fryzjera,aż się boję,ostatnio była baaaardzo niedobra,normalnie wstyd:mad: ciekawa jestem czy fryz umówi nas na termin:razz:
  22. [quote name='haliza']To strasznie fajne uczucie, takie zupełnie inne, bez obowiązków tylko sama przyjemność w rozpieszczaniu :loveu:, rodzice muszą się martwić o codzienność a ja mogę się cieszyć każdym drobiazgiem :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] dobrze powiedziane,tak właśnie czuję:loveu:miałam trochę boja jak córcia zastanawiała się nad wyjazdem z kraju... ale to na szczęście minęło mam tak z siostrzeńcami,są daleko...nawet nie wiem kiedy tak wyrośli,spotykam się z nimi raz w roku,mnie brakuje ich obecności na co dzień,wiem jak cierpiała moja mama
  23. [quote name='haliza']Ale piękny ten komplecik, ale moja nie dałaby się chyba ubrać :roll:, tylko proste kubraczki :cool3:[/QUOTE] fajnie bo można osobno zakładać,ja mogę mu założyć,ale moje dzieciątko niekoniecznie jak Ali nie ma ochoty...bo gryzie,tymi swoimi cema zombolkami:diabloti: mam sporo wełny, jak czas pozwoli udziergam malcom jakieś nowe sweteraski aaa i kupiłam od razu jakąś maść na zimę na stópki,podobno rewelacyjna,pożyjemy zobaczymy
  24. [quote name='a.piurek']Ocet, CIF i parę innych rzeczy próbowałam, maści kamforowej jeszcze nie. Tylko, że meble stoją na wolnym powietrzu, więc na ile to wystarczy...[/QUOTE] tłuste to i śmierdzi okropnie,chyba ze dwa razy "zaaplikowałam":diabloti:grubsza warstwę,może akurat nie posmakuje jak mojej
  25. [quote name='haliza']Na wszystko trzeba sobie zasłużyć ;), to przychodzi z wiekiem :eviltong::diabloti:[/QUOTE] no...no...no...nie będziemy się licytować :diabloti:a co do zasług...jak tak mówisz:eviltong: eee spokojnie poczekam,ale czasami ,tak wiesz...już tęsknię:evil_lol:za takim maleńkim urwiskiem
×
×
  • Create New...