Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. no kurde:loveu:cudnie:loveu: strasznie ale to strasznie się cieszę:multi:
  2. no to wygląda na to,że ciotki na wycieczkę się wybierają,a ucałujcie Tinusię w noseczek:loveu:
  3. jestem na zaproszenie Lili,na razie zapiszę(jestem w robocie):cool3:
  4. jak tam u maleńkich szczurasków,grzeczne [U]to to[/U]:evil_lol:
  5. Mizianka dla Soneczki:)
  6. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Czasu brakuje... :oops:[/QUOTE] Tineczka bezpieczna,u dobrych ludzi :loveu: to wszystko wiemy,wiemy,że masz kochana nasza Pinczereczko masę roboty,odpuść sobie będziesz miała czas to dla relaksu pojedziesz odwiedzić czarną sforę:)
  7. a wiadomo chociaż czy kot jeszcze żyje:diabloti::evil_lol:
  8. pierwsza noc w nowym domku już za tobą Mariolko,byłaś grzeczna?kotka nie goniłaś?:razz:
  9. trochę prawdy jest...z tym uzależnieniem:razz: ciekawa jestem co z kotecków zostało:evil_lol:
  10. [quote name='haliza']Zaglądamy wieczorkiem ;)[/QUOTE] mieliśmy gości,niedziela zleciała więc miło:) Hana jakaś rozdrażniona,nie wiem może cieczka się zbliża a po 3 mc szykujemy się na ciach:-(
  11. Mariolka znalazła domek,Tinusia też znajdzie,jest taka urocza:loveu:
  12. [quote name='haliza']Mnie padł internet, kupiłam nowe przewody bo się załamały ale i tak nie było dostępu, dzisiaj podłączyli :roll:[/QUOTE] dobrze,że jesteś bo już się martwiłam [quote name='haliza']Czekamy na wieści :evil_lol:[/QUOTE] jutro chyba się dowiem:evil_lol:
  13. bądź grzeczna i rozkochaj w sobie wszystkich do szaleństwa:iloveyou:powodzenia Mariolko!
  14. [quote name='inka33']Znajdzie sie domek - w końcu zauważy uroczą Tinulę! :kciuki:[/QUOTE] znajdzie,pewnie,że znajdzie:loveu:pokazujmy ślicznotkę:lol:
  15. [quote name='Sonka95']Ja to zawsze mam takiego farta , że zawsze się spóźnię jak jadę autobusem :diabloti:[/QUOTE] na spóźnienie to ja sobie raczej nie mogę pozwolić:razz:
  16. maleńka wszystko ma...ma tyle ile trzeba...i na swoim miejscu... i do tego wszystko najpiękniejsze:loveu: tylko domku brakuje:look3::niewiem:
  17. [quote name='Mattilu']Kochane ciotki, ja tez sie bardzo ciesze i cieplo mysle o Mariolce i Wegielku, ale czuje zdecydowany niedosyt wiadomosci o nowym domku suni. Wiecej szczegolow prooosze![/QUOTE] ja też,ja też:razz:ciszę się ogromnie,Mariolka słodziaku:iloveyou:nawet nie wiesz co cię czeka...a to jutro Wielka Niedziela dla Ciebie:loveu:
  18. [quote name='haliza']Nie ja czeszę tylko grzebieniami i szczotką drucianą taką 5* 5 cm, sierść się sypie u kotów szczególnie u egzotycznych, teraz w domach ciepło więc muszą może troszkę zgubić futerka :lol:[/QUOTE] dwie osoby zakupiły,ciekawa jestem efektu :lol:dowiem się chyba w poniedziałek
  19. Tinka joginka:loveu:śliczna dziewczynka:loveu:
  20. [quote name='Lili8522']Nie gadać Ciocie tylko ładnie trzymać kciukasy :)[/QUOTE] ja pięknie potrafię trzymać kciuki,trzymam więc:lol:
  21. no tu to się dzieje:iloveyou:jest czym oko ucieszyć gdybym miała powiedzieć,które zdjęcie najpiękniejsze,to sory Kubasek,sory ptactwo...Doris wymiata:loveu: jeszcze nie widziałam psa o takiej mimice:roflt:
  22. [quote name='Patik']Witamy się od rana:D:D Też lubie zimę, ale mogłaby się już skończyć :P[/QUOTE] jeszcze trochę i będzie wiosna:) [quote name='Sonka95']Ja jeszcze rok temu jeździłam do szkoły autobusem i zawsze miałam takiego farta , ze mi autobusy uciekały i trzeba było czekać w taką zimnice :roll:[/QUOTE] dzisiaj musiałam się przesiąść na Taxi,bus albo nie przyjechał albo odjechał wcześniej a czas mnie gonił:razz:wrrrr nie cierpię jak mnie wystawi [B]a kocyka ktoś przypadkiem nie potrzebuje?jest jezcze wybór na bazarku KŚ:)polecam[/B]
  23. Mariolko słoneczko a daj się pięknie obfocić:razz:zdjęć nigdy za dużo:)
  24. Maleńka śpij spokojnie,dobranoc:loveu:
  25. [quote name='haliza']Nigdy tego nie robiłam, musiałabym zobaczyć, ale nie ma gwarancji cobym coś zrobiła :cool3:[/QUOTE] ja ja dałam radę:evil_lol: powiedz mi Halizko czy korzystasz z furminatora?moi znajomi mają problemy z sypiącymi się kotami,ja doświadczenia nie mam, jeden kot to pers,boje się,że jak zaczną wyczesywać to nic z sierści nie zostanie:razz:
×
×
  • Create New...