Jump to content
Dogomania

beta ata

Members
  • Posts

    2886
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beta ata

  1. Z tymi konkretnymi nie mialam do czynienia, ale jamnik sąsiadki miał coś takiego, doskonala rzecz na spacerze wieczornym w terenie, czyli tak jak u mnie na wsi, na łące, w lasku... Jakośc jednak była słaba, ale tamto to był chyba tylko jakiś gratis, więc nie ma o czym mówić od strony technicznej. Ogólnie, to myślę, że jest spora grupa ludzi, którzym przyda sie coś takiego dla ich psa... Marta bedziesz robić takie? :-)
  2. [quote name='deer_1987'][B]Ostatnie nowosci (przed activ dog :diabloti:)[/B] Trafilam na okazje na szwedzkim odpowiedniku allegro i kupilam ([URL]http://www.pupstore.se/se/art/puppia-soft-harness.php[/URL]) [IMG]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2756.jpg[/IMG] [IMG]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2766.jpg[/IMG] [IMG]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2763.jpg[/IMG] [IMG]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2764.jpg[/IMG] (podoba mi sie regulacja w szyji) [IMG]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2772.jpg[/IMG][/QUOTE] Deer_1987 , powiedz, czy ja dobrze widzę - te szelki maja wszystkie klamry itp. w okolicy pleców? Na brzuchu i bokach nic takiego nie ma, prawda? Szukam właśnie czegos takiego na wyjazdy samochodem... Gdy jadę gdzies dalej i mała śpi, to te grube klamry i szycia po prostu ja gniotą, to widać. Myślę nad tym i nawet te śliczne, szyte na miarę od Marty jednak maja spore zgrubienia na szyciach na brzuchu, no i na bokach grube klamry do regulacji i zapinania... No jasne, nie ma cudów, gdzieś te klamry muszą być i wszystko dobrze, gdy pies w szelkach tylko biega i jesli jedzie autem, to tylko krótko - ale jeśli musi leżeć raz na brzuchu, raz na boku przez godzinę, dwie, trzy (z przerwami, ale to niewiele zmiena), to jednak przydałoby sie coś takiego, co nie ma żadnych zgrubień na brzuchu i bokach. Deer_1987 , jak oceniasz te szekli pod tym względem? Proszę o poradę :-) No i jak rozmiar pasuje, tzn. jak sie ma podany do tego jak faktycznie pasuje na Twojego psa? Trzeba raczej zaniżac czy raczej zawyżać wymiary? Ile kosztują? Noi jeszcze jedno pytanie za 100 punktów :-D , czy ewentualnie byłabyś wspaniałomyślna i ewentualnie kupiłabyś je dla mnie w sensie technicznym, bo mój szwedzki jest za słaby ;-) :-D :-D
  3. ...Napisz w ogloszeniach, że to prawnuki psa, ktory grał Szarika i Cywila ! :cool3: :loveu:
  4. Cześć, beniulko! :loveu:
  5. Co z Bibi i Jaśkiem?
  6. A ja sobie przestudiowałam oferte na allegro i w glowie kielkuje mi projekt ślicznych :-) szeleczek dla mojej psiunki mlodej :-)
  7. Super, że dom jest i to taki dobry! :-) Zdrowiej maleństwo szybciutko! Mam nadzieję, że taka zmiana na lepsze doda sił psineczce i szybko zwalczy chorobę!
  8. Rozumiem, że dzis jest jakaś okazja... Nie wiem dokładnie jaka, ale możliwości aż tak wiele nie ma, skoro tort na obrazku :-) Wszystkiego najlepszego!
  9. Pepe to taki niewinny zawadiaka z wyglądu ;-) Lobario , podejdź do tego jakby "profesjonalnie", jak do chrobotka, przyjrzyj sie , oceń, opisz, skataloguj i ...IDŹ DO NASTĘPNEGO :evil_lol: Ogólnie - chrobotać go i tyle :diabloti: ( Połączenie grzyba z glonem..? A fuj... :-D :-D :-D :eviltong: )
  10. Witaj Rudziku :-) Dawno nie zaglądałam, a ta psiunia dalej bez domu :-(
  11. [quote name='Vailet']Wszystko znajdziesz na DogStyle - Firma Marty ;)[/QUOTE] Yyy... Obejrzałam wszystko dokładnie, ale np. takiej tasiemki w czaszki nie znalazłam... Skonczyła się ? :-(
  12. A, dzieki! :-)
  13. O, kurzęca stopa! ;-) Te różowe szelki są fantastyczne! Ależ moja sunia pieknie by w takich wyglądała :-) Weszlam na ten wątek pierwszy raz, nic nie wiem, jest 1000 stron !! , nie mogę tego wszystkiego czytać... Powiedzcie, czy takie cuda mozna jakoś zamówić? Marta_Ares , Ty to produkujesz? A obroże ? A apaszki do obroży też może? ...Bo ja jestem fanką apaszek :loveu: Zaczęło sie od tego, że kiedyś byłam z moją starszą suńką (to byl krótki czas, gdy była jedynym psem) tuż przed zmierzchem w lesie, ma szare umaszczenie i trudno było mi ja w ogóle zobaczyć, gdy była pare metrów ode mnie, to nie byl wielki problem, bo ona nie oddala sie, ale jednak pomyslalam, że dobrze by bylo, gdyby miała na sobie jakis większy kawałek jaskrawego koloru, to byłaby lepiej widoczna. Nastepnym razem zalożyłam jej czerwona apaszkę i tak mi sie w niej podobala, że od tamtej pory często to robie. A mlodej adoptowanej w 2011 to juz z marszu kupiłam dwie apaszki, bardzo jej do pyska :loveu: . A najlepsze są miny niektórych ludzi, tu na prowincji czegos takiego nigdy jeszcze nie widzieli i maja prawdziwie zdziwione gałki oczne , raz to nawet bylo blisko do zdarzenia w ruchu kolowym, szłam poboczem z Tami na smyczy, jakis facet tak sie zagapił na jej apaszkę :-o , że zwolnił, ale zapomniał o zakręcie :p i pojechał prosto , wyhamował w ostatniej chwili przed płotem sąsiadki :lol:
  14. Oj, dopiero doczytałam. Cóż, o TOZ w Jeleniej nie mówi się zbyt dobrze, podobno sam "beton" starej daty, który tylko grzeje stołki... Ja nie znam osobiście nikogo, zrobiłam prosty test, wysłałam mail i ...nie dostałam odpowiedzi, wysłałam drugi, to samo, więc dałam sobie spokój z nimi, myślę, że nie warto sobie głowy zawracać próbami pobudzania do życia katatoników :diabloti: Czy podejmą interwencję? Nie mam pojęcia. Podobno w licznych takich przypadkach nawet d..py nie ruszyli... :shake: Jestem bardzo ciekawa, czy dostaniesz odpowiedź.
  15. Teraz wszystko rozumiem! Może sie wydawać, że sie czegoś czepiałam, ale nie o to mi chodzilo. Szlo mi o to, żeby bylo całkiem jasne, kto i co robi. Jak każdy na dogo, mam juz rózne doświadczenia, np. takie, że poświęciłam dwa dni na zdalne organizowanie jakiejś pomocy dla psa, bo ktos podniósł alarm, a potem okazalo się, że jak co do czego, to nikt nie potrafił tego psa zabrac... Ten, kto pisał na dogo i ten, kto miał sie sprawa zająć fizycznie - to były rózne osoby, ktore nie potrafiły sie ze sobą dogadać i sprawa się rozlazła, a po psie słuch zaginął... Dlatego wolę wiedzieć dokładnie, kto bierze na siebie odpowiedzialność i za co. Myślę, że mnie rozumiecie, szkoda mi czasu i sił na "złe inwestycje".
  16. A ja myślałam, że on ma takie naturalne plamki na czole :-) ;-)
  17. Jak tam, maleństwo, się masz? :-)
  18. Kto jest koto-pies Maciej?? Pytam poważnie. Czy to kot do adopcji?
  19. Wujek dobry czlowiek! Przydałby sie pakiet ogloszen...
  20. Super, że Sabcia ma dom! :-) :-)
  21. Przeczytałam wątek. Co tu pisać... Pomyślę i wrócę.
  22. Z jednej strony to pomieszczenie wygląda naprawde nieźle, płytki, czysto, GRZEJNIK (!!! ) jak na polskie warunki to schronisko luksusowe , z drugiej strony to jednak bardzo smutny widok, puste pomieszczenie i psiaki, ktore nie maja nic do roboty, wegetują zamiast żyć...
×
×
  • Create New...