Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Dzien dobry ! Dzisiaj szczegolny dzien, ludzie otwieraja swoje serca i portfele, moze i nad Kosta ktos sie ulituje.............
  2. Często tak jest, ze psy mają ludzie, którzy o ich wymaganiach i potrzebach niewiele wiedzą. Inna rzecz, kiedy ludzie sami nie potrafią sobie swoich potrzeb zorganizować, zapewnić. O psach już nie myślą, bo po co. Skoro psiaki były półdzikie, to pewnie mieszkały na dworze. DT jest wybawieniem dla takich zwierząt. Co do rasy, która może pilnować posesji, to ludzie nie myślą o rasie, a jedynie o wielkości psa. Obowiązuje u nas, szczególnie na wsiach powiedzenie, ze duży pies - to odstrasza. A ja osobiście znam dwa husky - miziaki, które kochają człowieka ponad wszystko, i za nic w świecie nie dałyby się zamknąć czy uwiązać. Do pilnowanie ich nie widzę, choć jak chodzą po podwórzu, to za płotem sieją postrach. Ale wola wylegiwanie się na legowiskach niż pilnowanie czegokolwiek. Choć, jak już im ktoś do domu wejdzie, to sam raczej nie wyjdzie......
  3. Pięknie dziękuję ! Podziękuj Pani Irence za pomoc w moim imieniu ! Czy mam zapisać Pani Irena od kiyoshi ? I komu mam wysłać konto do wpłaty ?
  4. Zapraszam do pięknej Haszczycy KOSTY, która obecnie przebywa w Schronisku w Radysach. Chciałabym ja zabrać do hoteliku do Poznania. Potrzeba na to 400 zł miesięcznie. Zapraszam na wątek, na którym zbieram deklaracje dla suni - link do wątku w moim podpisie.
  5. Milo popatrzec na prawie zdrowa Czesie
  6. Slabo jak na razie, ale wyslalam ponad 100 zaproszen na watek. Bardzo licze na kolejne osoby chetne do pomocy. Bez deklaracji nie wyciagne suni z Radys.
  7. Dziekuje za stala deklaracje ! W rozliczeniu wpisze jako stala i cos na transport.
  8. Dziękuję za informację. Psi Domek może przyjąć Kostę po 28 stycznia, tzn. po feriach w Wielkopolsce. Łączony transport byłby najlepszy, bo wychodziłby taniej :)
  9. Hotelik jest super ! Wiem o tym, bo tak jak pisałam, zostawiam tam czasami swoje psiaki. Deklaracje jak najbardziej wskazane, bo na razie jest tylko moja jedna - 20 zł. A z tym sprawy nie załatwię.... A taka śliczna haska dziewczyna powinna trafić do fajnego towarzystwa a nie na łańcuch.
  10. Tak, bez karmy. Dokładnie to rozpisałam w pierwszym poście. Dzienny koszt, przy kwocie 400 zł, to w zależności od miesiąca - 30 dni nieco powyżej 13 zł, a 31 dni niespełna 13 zł. 400 zł obejmuje zamieszkanie psa w Hotelu Psi Domek w Poznaniu. To całkowicie domowy hotelik. Psy śpią tam na kocach, legowiskach i kanapach. Te mniej kontaktowe mają swoje osobne pokoje. Hotelik gwarantuje trzy spacery dziennie, socjalizację psa i towarzystwo ludzi i innych psiaków. Znam ten hotelik, sama umieszczam w nim moje psy, kiedy wyjeżdżam lub idę do szpitala.
×
×
  • Create New...