MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
MALWA replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Zapisuje sie u slicznej Loli. Podesle 20 zl. -
Też o tym marzę.... miałabym wtedy kasę na Ajkę, u której jest dość krucho z kasą, a wydatki spore, bo to starsza chorowitka, i na Kostę i na sunię z guzem, której watek założyła elik. Może i deklaracje nawet ludzie zostawili by na te psiaki. O Gwiazdkę są zapytania, ale dość słabo to idzie. Wczoraj dzwonił do mnie pijany, który chciał "tego szczeniaka w łatki", i za nic nie szło mu wytłumaczyć, że ten szczeniak ma 8-10 lat......