MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Buba ma dom :) dziękujemy wszystkim, powdzenia dla BUBY :)
MALWA replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do psinki..................... -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, ze Gabi nie zapomniała napisać na wątku w sprawie Tymonka............. -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Czy już coś wiadomo w sprawie TYmonka? -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']Malwa jak jeszcze raz przed snem podeślesz takiego linka:placz: do osobiście przyjadę do Poznania i Cię uduszę:lol:. [/QUOTE] Zapraszam do Poznania, choc może lepiej nie, bo o ile Poznaniacy są gościnni, to już dostać się do nas nie sposób. Przed Euro na szybko były robione drogi, chodniki, tory, a teraz co pół Poznania rozkopane. Ja do pracy dojeżdżam 1,5 godziny, a normalnie mój dojazd powinien trwać 30 -40 minut, tak było przynajmniej wcześniej przed wielkimi remontami. A zatem o ile ktoś ma mocne nerwy i lubi stać w korkach to Poznań jest jak najbardziej przystosowany do tego, by go odwiedzać ! A co do linka - trzeba było nie wchodzić przed snem................ale czasami się nie da......... -
Zaglądam do suni..............
-
AMIR odszedł za Tęczowy Most :( [*]
MALWA replied to NastyGirlBdg's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super zdjęcia! Amir przytył, to fakt, i ma w sobie teraz taki spokój............ Czy psiak nadal jest w tym samym miejscu, w którym był na początku ? -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwija']trzymam mocno :)[/QUOTE] Ja też trzymam, i z ciekawością zaglądam na wątek............. -
Coś mało ludzi u suni. Przydałoby się porozsyłać zaproszenia na wątek oraz zrobić rozliczenie wpłat na 1 stronie. W wolnej chwili porozsyłam trochę link do wątku.
-
[quote name='Aimez_moi']A moze napisac do Astaroth?[/QUOTE] Ja pisłam juz w zeszłym miesiącu od Astaroth z pytaniem czy Saba u niej w ogóle jest i czy wszystko ok? Odpiała mi, ze Saba jest i wszystko w porządku, tylko nie ma czasu tu wchodzić. Podała do siebie nr tel, tylko chyba już skasowałam............. Szkoda, ze Dada M tak rzadko tu się pojawia, nic nie pisze o Sabie, to i nie mamy żadnych bieżących informacji, deklaracje też nie są rozliczone....... Ach strasznie kuleje ten wątek, strasznie .........
-
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, zobaczcie jaka tragedia - sunia z mojego pierwszego banerka ! W porównaniu do tej bidy nasza Kasia miała szczęście, bo wprawdzie przeszła dwie operacje oka, i sporo się nacierpiała bidulka, ale ma to oko nadzal i widzi. -
[quote name='kodi']Witam Jestem tu z polecenia MALWY na sforahusky Drago Na konto Fundacji "Zwierzęca Polana" wpłaciłam dla Zory 100 zł. od kodi oby pomogły w jej leczeniu... pozdrawiam i czekam na dalsze informację o Zorze udostępniam wydarzenie na fb[/QUOTE] Siostra - Kochana jesteś! Dziękuję! Tu każdy grosz potrzebny!
-
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Kasia zasługuje na wspaniały domek i swojego ludzia! Oby teraz było jakieś zainteresowanie psinką. -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiakiGabi']Było wiele niepewności, więc my też się baliśmy reakcji psów :) Mi też się wydaje, że przyjadą :) Pani trochę łez wylała i najchętniej to by wszystkie psiaki adoptowała.[/QUOTE] Mam nadzieję, ze jeśli wrócą, a pewnie wrócą, to tylko i wyłącznie po Tymonka................ -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiakiGabi']Wizyta się odbyła, ale Tymek jeszcze nie pojechał. Psiaki dogadały sie bez najmniejszego problemu, wspólny spacer zaliczony, zachowywały się tak jakby się znały od dawna, obwąchały się, polizały i razem maszerowały obok siebie jak by nigdy nic, zabawa też zaliczona :) Państwo mili, Pani dużo mówiła, Pan się prawie nie odzywał ale widać, że zachwycony, syn który był przeciwny, szybko zmienił zdanie. Ogólnie rozsądni ludzie, dużo pytali. Postanowili, że przedyskutują wszystko jeszcze raz bo to nie może być decyzja pod wpływem emocji (podoba mi sie to) i jutro zadzwonią, ale na 99,99% Tymka adoptują. Jeżeli zapadnie decyzja na TAK, to przyjechaliby po niego pod koniec września, ponieważ teraz jeszcze wyjeżdżają i po powrocie Pani wzięłaby jeszcze 3 tyg !!! wolnego w pracy, aby psiaki dopilnować na początku. Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Psy się dogadały. ONek młody, nie ogarnięty ;) ale nie szkodliwy, ADHD co prawda ale nie napastował zbytnio Tymonka, zaczepiał trochę do zabawy na co Tymcio reagował zadowoleniem, więc przypadli sobie do gustu. ONek jest bardzo żywym psem, ale bardziej nachalny był w stosunku do mnie i właścicieli niż Tymonka, jak Tymcio przestał reagować na zaczepki to sobie odpuszczał. Widać, że z relacjami psiaków problemu większego nie powinno być. Więc teraz trzymamy kciuki za decyzję Państwa. Jutro jak zadzwonią, to napiszę co zdecydowali. To tak na świeżo moje wrażenia.[/QUOTE] Strasznie bałam sie tej wizyty, to znacyz reakcji psiaków oczywiscie. A tu proszę taka niespodzianka. Coś mi się wydaje, ze Państwo przyjadą drugi raz po Tymonka ;) -
Na konto Fundacji "Zwierzęca Polana" wpłaciłam dla Zory 100 zł. Niestety nie napisałam, że wpłąca MALWA. Na pw napiszę później moje dane, aby móc zlokalizować te wpłatę.
-
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Cały czas trzymam, nic innego nie robię............ Jak przebiegła wizyta? Co z Tymonkiem? -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jota67']Jesteśmy jutro zwolnione z sobotniego sprzątanka z powodu zaciśniętych kciuków! :)[/QUOTE] A ja posprzatałam w domku dzisiaj po południu i jutro od rana trzymam kciuki i nic innego nie robię! -
Przyszłam tu z banerka feliksik (watek psa zaspawanego w klatce na 2 lata ). Nie jestem w stanie opisać normalnie tego co czuję oglądając zdjęcia oraz nie potrafię sobie wyobrazić jaki ból i niemoc przeżyła sunia. Po prostu nie rozumiem, mogę tylko jej współczuć, ze trafiła na takiego bydlaka, który ją tak potraktował. Co z nią teraz? Widziałam, zęjest w DT, u kogo? Co suni jest najbardziej potrzebne? Ile kosztowała operacja usunięcia oka, ile jeszcze potrzeba na lecznie? Tu wszytkie informacje są bardzo istotne, może warto wrzucić na 1 stronę. Jutro przeleję pieniążki dla suni. Konto z pierwszego postu cały czas aktualne?
-
Chciałabym mieć info na bieżąco, przynajmniej raz na 2-4 dni. A nie raz w miesiącu. Dada M pojawiła się tu raz w zeszłym miesiącu, pisała o chorobie Saby i cisza...... Teraz chciałabym zrobić bazarek m.in. dla Saby i już sama nie wiem, bo jeśli Saba nadal jest w hoteliku, to pewnie kasa się przyda, a jeśli nie.........., nie chcę tak myśleć, ale nie wiem co mam myśleć skoro zero informacji na tym wątku........
-
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Państwo już jutro przyjeźdżają do Tymonka ze swoim psem............. Mocno trzymam kciukasy, bo są naprawdę potrzebne !!! Do której trzymać? -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']pomyliłam to Ewa_88 dokupiła cegiełkę.[/QUOTE] Dziękuję za potwierdzenie, bo już się trochę zamotałam. -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulina02']Ludzie chyba śpia , wczoraj aktywowałam kilka ogłoszeń do Kasi ...[/QUOTE] Bo dzisiaj jest strasznie sennnie i ponuro, to pewnie dlatego.........ale mam nadzieję, że się coś zmieni i w pogodzie i w sprawie Kasi. Grażynko - jeśli możesz, to napisz proszę na bazarku cegiełkowym Kasi, jakie jeszcze są wpłaty, i po otrzymaniu wszystkich ile jest w sumie, bo nie mogę się teraz połapać. I przy wpłatach tych ostatnich, które uzupełnisz poproszę o daty. Będzie mi łatwiej pouzupełniać. -
Buba ma dom :) dziękujemy wszystkim, powdzenia dla BUBY :)
MALWA replied to Livka's topic in Już w nowym domu
A jakie ma zadowolone pyszczysko! -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']Bo tyle w tamtym czasie miałam na koncie.Nie mam wpłaty jeszcze od wiol i bakusiowej .jak będą na koncie to dopiszę i zmienię sumę.jest jeszcze 5 zł od Agnieszka108.[/QUOTE] A to muszę zaraz sprawdzić, czy Agnieszka108 wpłacała. -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Wizyta u Tymonka już za 2 dni.................