MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
MALWA replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam za zdrowie Górnisia ! -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Zdjecia obejrzałam. Fajne sa, tylko myślałam, ze Tymonek jest ciut mniejszy, ot taka drobinka. A tu wcale nie drobinka tylko chłopak ciut nad kolanka. Mam jeszcze ogromną prośbę do osób, które płacą tu co miesiąc na Tymonka stałe deklracje: czy mogę prosić po adopcji Tymonka o rozważenie przekazania swojej deklracji na rzecz jednej z suczek z mojego aktualnego bazarku (link w sygnaturce) ? Dziękuję. -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Jesli dobrze liczę, to po wpłynięciu deklaracji musiałoby się znaleźć ponad 100 zł na koncie Kasi, by starczyło na hotelik....a na moim bazarku jest na razie 125 zł na trzy psiaki......... -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='from_wonderland']Super, Malwa, jak Ty szybko ogarniasz te bazarki :D[/QUOTE] Jeszcze jakoś daję radę........ -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
A czy moze mi ktoś napisać na ktorej stronie wątku mogę zoabczyć aktualne foty Tymonka? Bo to zdjęcie na pierwszej stronie, to chyba mało aktualne? -
Buba ma dom :) dziękujemy wszystkim, powdzenia dla BUBY :)
MALWA replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Zagladam na wątek.............. Jesli mogę prosić, to podrzućcie mój bazarek, ktry zrobiłam m.in. dla Buby, co by nie spadł na daleko! -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, który zrobiłam m.in. dla Kasi! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232145-Nowe-książki-i-inne-na-3-porzucone-bidy-!!!-Do-19-września-godz-22-00?p=19656307#post19656307"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post19656307[/COLOR][/URL] -
Buba ma dom :) dziękujemy wszystkim, powdzenia dla BUBY :)
MALWA replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, który zrobiłam m.in. dla Buby! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232145-Nowe-książki-i-inne-na-3-porzucone-bidy-!!!-Do-19-września-godz-22-00?p=19656307#post19656307[/URL] -
Dalej trzymam kciukasy!
-
Buba ma dom :) dziękujemy wszystkim, powdzenia dla BUBY :)
MALWA replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Skoro Buba jest tak rewelacyjna, to powinna szybko znaleźć super domek! Takim psiakom teoretycznie łatwiej........... -
I czekamy na info o rodzinie .......
-
Witam ! Super, ze sprawa nabrała takiego obrotu! Gdyby ta wizyta nie doszła do skutku, to jest jeszcze z Tarnowa _Aga_ , jeśli dobrze kojarzę..........
-
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
Bingo ma jeszcze kasę z tego wątku, to można jakoś rozdysponować na karmę, zawsze lepiej sie naje ;) -
Zaglądam do Zorki.............. Co z ta rodziną, która zgłosiła się na FB ?
-
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[INDENT][COLOR=#ff8c00][SIZE=5][B]Witam słonecznie i trzymam mocno kciuki ![/B][/SIZE][/COLOR][/INDENT] -
[quote name='Ewa_88']Wiadomo, że pomoc w realnym świecie jest mega ważna, ale my, dogomaniaczki też wkładamy dużo serca i pracy, aby pomagać. Brakuje tu aktualizacji ,mojej deklaracji za sierpień też nie ma w rozliczeniu. Tu jest ważny kredyt zaufania - dajemy pomoc, pieniądze, ale nie wiemy co w danym momencie z psiakiem się dzieje. Trafiłam tutaj przez zaproszenie i zostałam. Czy dalej są wysyłane zaproszenia na wątek?[/QUOTE] Rozesłałam trochę zaproszeń jakis czas temu. I chyba trafiłaś tu z mojego zaproszenia. Więcej nie rozsyłałam. Nie wiem ile rozesłała Dada M. Uznałam, iz jest ciut deklaracji, pomaga jakaś fundacja - nie wiem jaka, ale w rozliczeniu jest pisane "my - ..., fundacja ...". Bazarkami można dociągnąć resztę. Ale do tej pory chyba tylko ja robiłam bazarki.......... Ewa - dziękuję ślicznie za pomoc dla Saby w postaci bazarku!
-
Weszłam w profil Dady M, i .............była na dogomanii 7.09. Szkoda, ze nawet kilku słow nie napisała o Sabie.......... Rozliczenie tez nie jest uzupełnione na bieżąco....wynika z niego, ze zapłaconą jakąś część za czerwiec......dziwne to trochę, bo ja płaciłam deklaracje za lipiec, sierpień, wrzesień......, i 1.08. wpłaciłam równe 100 zł ( bazarek + 10 zł deklaracji). W rozliczeniu tej kwoty brak, potwierdzenia na bazarku też nie ma..........
-
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Kurcze, nawet w banerek nie wchodziłam, więc nie miałam pojęcia, ze nie działa. Zwykle wpisy pojawiają sie ustawieniach i wtedy bez problemu wchodzę w wątek. Ale Ci, którzy by chcieli wejść, a nie włączyli się wcześniej, to na wątek nie wejdą..........och....... -
[quote name='Selenga']Na FB zgłosiła sie rodzina chętna zaadoptować Zorkę. Trzymamy kciuki żeby to była TA rodzina :)[/QUOTE] Bardzo chciałabym, aby Zorka znalazła swojego człowieka, swoją rodzinę. Oby ta decyzja była bardzo przemślana! Trzymam kciuki za Zorkę, jej zdrowie i rodzinę!
-
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Wspaniale! Jeszcze tylko 19 dni i ..............Tymciu jazda do nowego domku !