MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
[quote name='Ag_konin']Malwa znalazłam na koncie wpłatę 70,95zł, o to chodzi? Bardzo dziękujemy za wszelkie wpłaty![/QUOTE] Tak, to ta kwota. Prosze o potwierdzenie na wątku bazarkowym wpływ takiej kwoty na oba konta - dla Seleny i dla Kornelka. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229552-NOWE-KSIĄŻKI-O-PSIAKACH-DLA-ZAGŁODZONYCH-PSÓW-DO-22-07-g-22-00[/URL] A co z tymi 10 zł ? Też mam wpłacić po 5 zł na dwa konta? Chyba będzie tak najlepiej.......
- 540 replies
-
- kornel
- kornel konin
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Nie liczy się ilość tylko jakość:) Pieniądze są? Są! Ogłoszenia są? Są! To o co chodzi?:) Wiadomo, że są wątki gdzie jest po 20 (i więcej osób), ale ile z tego wszystkiego momentami jest wartościowych postów?;)[/QUOTE] Niby tak..........ale to i tak wkurzające, ze zaproszenia porozsyłane, a cisza nadal....... Na mój bazarek cegiełkowy rozesłałam dzisiaj prośbę o zakup cegiełek i deklaracje dla Kasi do ponad 50 osób.... Ile z nich tu weszło? Nikt. Pojawiła się tylko Figunia, ale do niej nie pisałam o deklarację....... -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
MALWA replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Wspaniale przeczytać, ze Lala ma wspaniałą rodzinkę! -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Potwierdzam. Jednak tu jest dobrze:)[/QUOTE] Naprawdę? A ja mam wrażenie, że tu są tylko 4 osoby, które wzajemnie sobie odpowiadają. Zero zainteresowania z zewnątrz........niestety. -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Śpieszę donieść, ze z mojego bazarku cegiełkowego mam już 50 zł!!!!!!!!!!!! I oby tak dalej :multi: -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulina02']Ja jutro dzwonie u siebie do gazety i zapytam o ogłoszenie do niej .Pozdrawiam i dziękuje że zaglądacie do niej i za prowadzenie jej ;)[/QUOTE] Kochana, na dogo to juz tak jest, jeśli ludzie nie skrzykną się, i nie pomogą, to ta osoba, która znajdzie, zabierze, uratuje psiaka - raczej sobie sama nie poradzi z utrzymaniem w hoteliku ;) Ale fakt, szkoda, ze nas tu tak mało....... -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Wczoraj poprosiłam ludzi ze znajomego wątku, na którym sunia znalazła domek stały o przeniesienie swoich deklaracji na Kasię....ale jak widzę nikt tu nawet nie zajrzał.....szkoda. Może mój obecny bazarek cegiełkowy będzie znowu sukcesem, bo jak na razie poza bazarkami nie widzę szansy na zdobycie jakiś pieniędzy dla Kasi..... -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
BAZAREK CEGIEŁKOWY DLA KASI !!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231180-CEGIEŁKOWY-DLA-KASI-Z-LASU-!-SREBRO-JEST-NAGRODĄ-!-DO-05-09-godz-22-00?p=19572531#post19572531[/URL] -
Dziewczyny, ja mam na swoim koncie jeszcze 10 zł - to ostatnia wpłata od aniolek2000, która na moim bazarku robionym dla Seleny i Kornela kupiła książkę. Wpłata była 10 sierpnia, ja wróciłam po urlopie i wysłałam tę książkę. Poprzednia kwota wpłacaona z bazarku została podizelona na pół, i połowe wpłaciłam na konto Seleny, a drugą połowę na konto KOrnela. Czy teraz mam zrobic tak samo, i wpłacić po 5zł na każdego z psiaków? Acha, jeszcze poprosze o potwierdzenie, ż etamte kwoty dotarły. Wpłacałam na oba konta 1 sierpnia..................
- 540 replies
-
- kornel
- kornel konin
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiakiGabi']Tymuś trzyma kciuki i nasze pozostałe 68 łap (psich i kocich) też trzyma kciuki, więc z taką obstawą musi się udać :)[/QUOTE] Pewnie, że tak..................dobrze będzie....... tak myślę. -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Na tę wizyte pojedziemy jednak same, ja i moja Siostra. Z jej huskimi to jednak nie damy rady. Nie chce brac psów z prostego powodu - Pani ma w domu kota lub koty, bo tego dokładnie nie zrozumiałam. I biedne byłyby te koty przy jej psach. Mnie Pani tez mówiła otym, iż obawia się reakcji psa, ale to jeszcze sobie pogadamy, zobaczymy. Trzymajcie kciuki, a Wasi podopieczni wszystkie łapki - mocno zaciśnięte! -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']chodziło mi o jakiegokolwiek łagodnego do innych psów psiaka - zeby zobaczyc reakcje psa rezydenta ...właśnie tak, jak robiła to Twoja siostra....to że Tymek u Gabi to ja wiem:)[/QUOTE] Kochana, moja Siostra ma dwa huskie. Takie ciapki, piesy wykastrowane i naprawdę łagodne, ale nie wiem czy wzięłaby teraz jednego z nich, bo one wszędzie razem. Na spacery razem, do lekarza nawet jak jeden tylko chory, to razem, do kąpania te zrazem, bo jeden kąpanyu, a drugi sprawdza co się dzieje.......Niestety ma tylko jedną klatkę do samochodu. Zresztą, gdyby miała dwie, to i tak by nie zmieściła do auta. Jak ona ze mną pojedize, to piesy same w domu, bo Szwagier będzie w pracy. Gdyby wzięła jednego, to drugi będzie beczeć, no chyba, że zdoła załatwić kogoś do opieki. Ale nie wiem......pogadam z nią jeszcze. Zobaczę co ustalę, i dam tu znać. -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']niestety nie mialam mozliwosci dostepu do netu wczesniej bo bylam na wyjezdzie ale widze, ze wizyta juz ustalona to super:) byloby idealnie zeby na wizyte wziaść ze soba psa i zobaczyc jak bedzie zachwowywac sie pies rezydent, ale niewiem czy jest taka mozliwosc[/QUOTE] Chyba nie jest to możliwe, bo pies jeśli dobrze zrozumiałam jest u Gabi, Gabi w Żarach, a ja w Poznaniu. Na tę wizytę zabieram ze sobą moją Siostrę. A właściwie ona zabiera mnie swoim autem. Pani została o tym uprzedzona, a ja tez nie chcę jechać w nieznane sama. Moja Siostra robiła wcześniej wizyty przed adopcyjne dla psiaków ze schroniska w Poznaniu. Wtedy brała ze sobą swojego psa, i patrzyła jak reagują ludzie. Oczywiście różnie było...... Sama adoptując psa ze schroniska pod koniec lutego tego roku pojechała ze swoim psem, sprawdziła reakcję psiaka i do domu wrócili we czwórkę, to jest moja Siostra, Szwagier i dwa piesy. To faktycznie idealne rozwiązanie, ale tu raczej nie do realizacji. -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='from_wonderland']Malwa, jak jeszcze będziesz miała czas rozsyłać, to proszę wyślij do paru osób mój bazarek dla Kasi, bo tam to cisza okropna, a czasu teraz to jak na lekarstwo. Byłabym strasznie wdzięczna :lol:[/QUOTE] Kochana, to wysyłaj zaproszenia na profil. Wystarczy krótka treść: Witam! Zapraszam na bazarek z rzeczami dla ucznia i książkami. Rzeczy sprzedaję, bo chcę pomóc suni wyrzuconej w lesie. Obecnei Kasia jest w hoteliku i zbiera na ten cel. tu link................................ Pozdrawiam serdecznie. From wonderland. I tyle, ja właśnie wysyłałam podobną treść. Jutro powstanie bazarek cegiełkowy dla Kasi, to od jutra wysyłam swój link. Acha, i może wrzuć ten bazarek na reklamy bazarków. -
Ringo znalazł DT i transport Teraz zostało spokojne szukanie DS
MALWA replied to Monika89's topic in Już w nowym domu
Dawno mnie nie było na wątku - jakieś ponad 2 tygodnie, ale widzę, ze na szczęście wiele mnie nie ominęło. A zdjęcie - przesłodkie - śpiaca mordka w kocyku. -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
MALWA replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam na wątek.................. -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiakiGabi']Tymek ma około 3 lat. Ta Pani jest pierwszą zainteresowaną nim. Jest to psiak bardzo łagodny do wszystkiego co się rusza, musi obwąchać, zapoznać się i już kocha, zarówno ludzi jak i zwierzęta. Pomimo, że nie widzi radzi sobie super, osoby nie wiedzące, że jest niewidomy nie zauważają tego na pierwszy rzut oka. Ładnie chodzi na smyczy, grzecznie jeździ w aucie. Nauczony czystości. Nie choruje na nic. Raz miał u nas zapalenie ucha, ale to nic poważnego, każdemu psu może się przydarzyć. Nie przeraża go miejski gwar, zwiedził już nawet Warszawę z ciotką li1, z nami też jeździł do miasta i pięknie spaceruje przy nodze na smyczy. Na spacerze na otwartym terenie puszczony ze smyczy nie ucieka, pilnuje się, ładnie wraca na zawołanie. Ja również odniosłam bardzo pozytywne wrażenie po rozmowie z tą Panią, więc uważam, że naprawdę warto spróbować. Dziękujemy za pomoc i trzymamy kciuki :)[/QUOTE] Dziękuję za info! Pozdrawiam ! -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
MALWA replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Lala to szczęśćiara, super malutka trafiła - wprost do swojego łóżeczka! Mam prośbę, czy którakolwiek z osób wpłacających tu stałe deklaracje na Lalę mogłaby przenieść deklarację na Kasię z mojego banerku? Kasia jest w hoteliku za 420 zł, deklaracji ma tylko 40 zł. Jest po 2 operacjach oka i sterylce, czeka na dom, ale na razie to tylko marzenie.........Z góry dziękuję za pomoc! -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikus']hehe...nic się nie stało:) to normalne - nawet to już lubię:cool3:[/QUOTE] A to pewnie dlatego, ze tu na dogo większość dziewczyn. -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
A ja jestem bardzo ciekawa czy z tych 200 osób, do których wysłałam zaproszenia na bazarek cegiełkowy ktokolwiek wszedł na wątek Kasi..... Ja na ten wątek trafiłam właśnie z pierwszego bazarku cegiełkowego ( zamki dla Kasi ). -
Dawno tu nie wchodziłam, ale teraz znalazłam chwilę, i przejrzałam ostatnie strony. Zmiana piorunująca od pierwszego zdjęcia do ostatnich. Kornelku - zdrowiej psinko, bo teraz to juz moze byc tylko lepiej.
- 540 replies
-
- kornel
- kornel konin
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Jeszcze by się przydało, by Kasia miała 125 zł, aby mieć na 3 września do zapłacenia za hotelik............ -
[quote name='Ewa_88']Jeszcze bym chciała, żeby Dada M się wypowiedziała co o tym myśli, mam nadzieję, że znajdzie chwilę czasu, żeby obejrzeć bazarek i napisać co u Sabci :)[/QUOTE] Nie licz na to, bo raczej rzadko tu bywa. A bazar jest Twój, to i nikt nie powinien uskarżać się na chęć pomocy. Zaraz lece i sprawdze co tam na nim jest........