Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Dziekuję, zaraz poszukam ten post, i wysle jeszcze raz przypomnienie o wpłatach.
  2. [quote name='obiezyswiat75']Widzę, że paula_t była szybsza. Przepraszam, dwa dni spędziłam włócząc męża po lekarzach. W związku z tym, że nie zrobiłam ogłoszeń, chciałabym wspomóc finansowo, ale nie wiem komu wysłać pieniądze? I w ogóle to ja nie rozumiem o co chodzi. Wątek Amora, którego Malwa jest skarbnikiem jest prowadzony wzorowo i tylko życzyć sobie, żeby wszędzie tak przejrzyste rozliczenia były. Zaraz wszyscy ci, których Malwa tu zaprosiła sobie pójdą, cała para pójdzie w gwizdek, a po du... to pies dostanie.[/QUOTE] Ja też nadal nie rozumiem o co chodzi i tym bardzije jest mi miło, ze kolejne osoby wyrażają swoją opinię, bo widzę, że nie jestem odosobniona.......... Byłaby wielka szkoda, oczywiście szkoda dla samego psiaka, gdyby te osoby, które tu się zjawiły nagle sobie poszły, i Barry straciłby darczyńców.
  3. Ale nieodpowiedzialni ludzie...........ale lepiej teraz się dowiedzieć, niz po adopcji...........
  4. Kurcze, ale się porobiło....................;) U mnie, to znaczy u Amora Angelika tez nie pojawia sie na wątku, aqle mnie jakoś nie przeszkadza to, po prostu, robię kopiuj - wklej z poczty na watek i wszyscy widzą, ze są potwierdzenia odbioru pieniążków lub inne informacje z hoteliku.
  5. Dopisałam w rozliczeniu ostatnie wpłaty za maj. Sprawdziłam deklaracje raz jeszcze i skorygowałam wpłaty stałe, niestety przez moje niedopatrzenie teresaa118 została wpisana dwa razy, i wcześniej napisałam, ze dla Amora mamy 430 zł miesięcznie. Po przeliczeniu wychodzi, że mamy obecnie 380 zł miesięcznie wpłat stałych. Nie mam od lutego wpłat od osoby o nicku: [FONT=Tahoma]thinkplando. [/FONT][FONT=Tahoma]Ta osoba deklaraowąła jedynie na pw, które wysłała do FLY. FLY - masz z tą osobą jakiś kontakt, bo ja przypominałam, ale widzę, ze niewiele to dało. Nawet nie wiem, czy można gdzieś zgłosić osobę, która deklarauje a nie płaci, ale tak jak pisałam deklaracja na pw, a nie na wątku. Tutaj tej ososby nigdy nie było. [/FONT][FONT=Tahoma][/FONT]
  6. Mam kolejne wpłaty dla Amorka: Anna GR - 20 zł (wpłata 08.05.), farmerka63 - 30 zł (wpłata 08.05.), moca35 - 15 zł (wpłata 08.05.). Pięknie dziękuję za wpłaty! Idę pouzupełniać w 2 poście.
  7. Zaglądam do Jawora, zdrowiej piesku, i byle to "różowe" poszło z oczek jak najszybciej. A co z ogłoszeniami, można go juz ogłaszać, czy jeszcze nie teraz?
  8. Lidka - zajrzyj tu raz po raz i napisz proszę co u Ksi?
  9. Missiaa - a kto utrzymuje psiaki u Was / u Angeliki w hoteliku? Pytam, bo skoro pie snei ma watku na dogo i nie ma deklaracji, to kto za to płaci? Dziwne to trochę, nie chcę sie czepiac, raczej głośno mysle, ale Amor ma watek, ima deklaracje, tu moz ebyć podobnie, tyle potzreb atroche czasu i więcej ludzi. A jesli pies jest w hotelu, nei ma wątku, to i nikt o nim nie wie, to co z jego utrzymaniem? Oczywiście nie ma obowiązku prowadzenia w,ątków psów, cyz zakąłdania jakiegokolwiek wątku na dogo, ale pytanie kto zostanie w takiej sytuacji z problememe?
  10. Wczoraj wpłynęło 10 zł od denty. Dziękuję.
  11. [quote name='barb']Ponawiam pytanie Jeśli nikt sie nie zglosi będę musiała poprosić o zamknięcie wątku ....[/QUOTE] Dlaczego? Chyba nie rozumiem.........................
  12. [quote name='ewu']Jestem u psiaczka. Właśnie wróciłam z Warszawy, wiozłam szczeniaczka. Jutro Kraków.. Jak wrócę -poczytam:)[/QUOTE] Dziękuję Basiu za przybycie!
  13. Ja już pisałam jak wygląda moje "skarbnikowanie" na wątku Amora, ale mogę powtórzyć jeszcze raz: Co miesiąc wpływają do mnie pieniążki - stałe i jednorazowe deklaracje, pod koniec miesiąca przelewam do Angeliki za hotel, leki, weta i badania. Z tych pieniędzy kupujemy karmę, choć ostatnio Amor miał dwukrotnie sponsora. Wszystko skrupulatnie notuję w 2 poście na wątku Amorka, na który zapraszam.
  14. [quote name='teresaa118']jestem na zaproszenie [i][b]malwa[/b]. Pomoge .deklaruje 20 miesiecznie+50 jednorazowo. Prosze o konto.[/i]fajny piesio.ludzie sa okrutni. Jak mozna na zywca kastrowac!glaski dla chopaczka.[/quote] dziękuje kochana. Przyjdzie tu barb, to wszystko odnotuje.
  15. Super psiak, zdjęcia rewelacyjne. A co z tą rana, jaka miał na pierwszych zdjęciach.
  16. Wysłałam sporo zaproszeń na wątek Barrego - około 60, i mam nadzieję, ze jeszcze ktoś tu do nas zajrzy.......................
  17. Zaglądam..............................
  18. Dzięki Lidka, ze tu zajrzałaś. Zdjęcia obejrzałam, i Kasia prezentuje się naprawdę dobrze! Zdjęcia są wspaniałe! A co do chrapania - to już na początku adopcji Grazynka pisała o tym, ze mała może chrapać, bo i Jej psiaki tak robią, i większość naszych psiaków tak ma. A jak ja kochają, to i to przeżyją.....;)
  19. [quote name='obiezyswiat75']To może wykupić mu pakiet ogloszen i wyróżnić tablicę, gumtree i co tam się jeszcze da? Jak myślicie?[/QUOTE] Chyba nie zaszkodzi..............
  20. [quote name='Mysza2']Jestem na zaproszenie Malwy i zapisuję biedaka[/QUOTE] [quote name='cancer43']Jestem na zaproszenie,póki co jedyne co mogę to podrzucać[/QUOTE] Dziękuję za przybycie, tu każda obecność ważna.
  21. [quote name='Mysza2']Jestem na zaproszenie Malwy i zapisuję biedaka[/QUOTE] Witaj Elu! A czy Barry nie przypomina Ci kogoś? Jak go zobaczyłam, to od razu skojarzyłam z Biszkoptem, który trafił do Pani Zosi. Taki do niego podobny! [quote name='barb']Dziękuję za przybycie. Uzgodnimy to jeszcze z Malgoska i hotelikiem - jak byłoby najwygodniej. Przy bezpośrednich wplatach na konto hotelu musialby każdorazowo potwierdząć daną wpłatę. Tak jak np. ostatnio Hotel Amok na wątku Trufli. Napiszę zaraz PW do miisieek. edit Już napisałam. Teraz czekamy na odpowiedź "Witaj Zapraszam na nowo zalożony watek Barrego. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243096-Barry-uratowany-z-Olkusza-nadal-bez-domu-i-środkow-do-życia[/URL] Ponieważ przebywa on u Ciebie w hotelu mam pytanie odnośnie ewentualnych wplat. Wolisz żeby były one robione bezpośrednio na konto hoteliku i kazdorazowo przez Ciebie potwierdzane czy też by zbierala je jedna osoba i przekazywala do Ciebie a Ty potwierdzisz wplyw raz na jakiś określony czas. Pozdrawiam Barbara" [/QUOTE] Jestem skarbnikiem u Amorka, i z missiieek, czyli Angeliką umówiłam się w ten sposób, że zbieram kasę i co miesiśc przelewam Jej na konto za hotel, i wydatki na weta, a karmę kupujemy z zebranych pieniędzy i kurier przewozi pod wskazany adres. I niewykluczone, że tu Angelika poprosi o to samo. Ostatnio Amor ma szczęście, bo już dwa razy z rzędu trafił się sponsor, który kupił mu jedzonko.
  22. [quote name='obiezyswiat75']Wpłaty bezpośrednio na konto hotelu, czy ktos będzie zbierał i potem przelewal? Ogłoszenia są wyróżnione?[/QUOTE] Małgosia jest skarbnikiem - post nr 6.
  23. [quote name='barb']Szkoda byłoby. Bądż ostrożna. ps [SIZE=1]Zmień kolor sygnaturki - zielony w regulaminie jest zarezerwowany dla moda.[/SIZE][/QUOTE] Dzięki za radę.
×
×
  • Create New...