Zaglądam do ślicznej sunieczki.
Pamiętałam, że kiedyś nadałam jej to imię, i ono wygrało w głosowaniu, tylko nie mogłam jakoś znaleźć tego wątku. Chyba jestem jej matką chrzestną.
Jeszcze przed wyjazdem ze schronu zostanie sprawdzone na usg, czy jest wysterylizowana.
Suczki zwykle są sterylizowane, ale nie chciałabym, by było z nią tak jak z Nelą (sterylizacja i pozostawiony fragment jajnika...)