MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Kochana, za ogłoszenia z góry dziękuję, bo Gwiazdce bardzo się przydadzą. Ogłoszenia chce robić również Gabi, może ustal z nią kwestie ogłoszeń, coby nie dublować się na tych samych portalach. Gwiazdka właściwie już mogłaby ićść do domu. Musimy jedynie sprawdzić czy jest wysterylizowana i trochę ja odchudzić. Ale wiadomo, we własnym domu tez zmoże być odchudzana.
-
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Iguni.................. -
Całkowicie ise zgadzam, tekst do ogłoszeń moze być bardzo szybko potrzebny. Gwiazdka jest chwalona przez wszystkich, którzy mieli z nią kontakt. Dzisiaj rozmawiałam z Ulvehin, i ona tez mówi, ze Gwiazdka szybko powinna trafić do domu. Zastanawiałam się skąd u niej takie pozytywne cechy, których nie mogła nauczyć się w schronisku ? Ulv uważa, ze ona nie nauczyła się ich w schronisku, ona po prostu nie przejęła cech negatywnych. To wyjątkowo kochany pies, lgnie do człowieka, szuka kontaktu, jest grzeczna, usłuchana, rozumie co się do niej mówi. Same superlatywy !
-
Mamy, a jakże. Kasia napisała mi, że za pobyt Gwiazdki będzie 240 zł, a nie jak pisała wcześniej 260 zł. Zmiana ceny stąd, że Gwiazdka jest ciut niższa/mniejsza niż Nela. Poza tym, Kasia jest zauroczona naszą Gwiazdką. Napisała, że kocha wszystkie psinki, które u siebie ma, i stara się nie wyróżniać psiaków, ale jednak inny jest kontakt z fajnymi niuńkami, a inny z psiakiem dziadziem w głębokiej demencji, który nie wie co się wokół dzieje.
-
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Witam wszystkich i zycze dobrej niedzieli !