MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Rozmawiałam z kikou, i to co dowiedziałam się o Gwiazdce. Gwiazdka jest bardzo mądrym, rezolutnym psiakiem. Jest bardzo kontaktowa. Pilnuje człowieka i bardzo do niego lgnie. Ale potrzebuje, by być czymś zajęta. Dzisiaj przez chwilkę by łamała, i tylko się Kasia odwróciła, i miała zdjedzone 15 cm wykładziny. Gwiazdka musiałaby mieć jakieś zajęcia, np. zabawę czy dłuższy spacer. Z obserwacji wynika, że Gwiazdka nadawałaby się do rodziny, która ma już psiaka, bo Gwiazdka lubi inne psy. Mogłaby to być rodzina z dzieckiem. Dość szybko zakumała, ze z domu wychodzi się i wchodzi przez klapkę w drzwiach. Sama sobie teraz wchodzi i wychodzi kiedy chce. Gwiazdka jest najmłodsza u Kikou.
-
Kikou podkreśliła, ze Nela jest bardzo spokojną suczka, nadawałaby się dla starszej osoby. Nie potrzebuje dużo ruchu, spacerów, czy biegania. Ona potrzebuje bliskości. Dla niej ważne, by człowiek był blisko. Nie lubi innych psów. Lepiej, by była jedynaczką w domu. Nela nawet jak wychodzi na dwór, to zrobi siku dopiero, kiedy kikou przy niej ukucnie. Sama nie zrobi. Boi się pewnie, ze zacznie robić, a Kasia pójdzie do domu. Jak siedzi przy niej, to czuje się bezpieczniej.
-
A na czym ma polegać sesja zdjęciowa? Pytam, bo widzę, ze od poniedziałku, kiedy to prosiłam kikou o wklejenie zdjęć, które wysłała mi mms, do chwili obecnej one się nie pojawiły na wątku. Wcześniej mówiłam kikou, ze proszę o ładne zdjęcia do ogłoszeń. Zdjęcia będą robione aparatem. Hotelik nie dysponuje innym urządzeniem do zdjęć. Poprosiłam o zdjęcia na dworzu, bo takie w domu na kanapie, to już mamy. Dostałam Nelę w całości na śniegu. Zdjęcia są nieco jaśniejsze. To znaczy psiak wygląda na nich lepiej niż w ciemnym pomieszczeniu. Niestety do chwili obecnej nie ma tych zdjęć na wątku. Poproszę kikou jeszcze raz o wklejenie zdjęć tu, i w ogóle poproszę, by zdjęcia były wklejane od razu na wątek, a nie wysyłane do mnie. Ja ich do niczego nie potrzebuję.
-
Biedny lisek, i jeszcze ta łapka...............co z nim będzie ?
-
Śliczny, szkoda Szeleścika. Ludzie to są jednak bardzo nieodpowiedzialni ! Rozumiem, że skoro Pani kręci, to nie wiadomo jaka jest przyczyna oddania do schronu ?
-
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
A o Igunię nikt nie dzwoni i nie pyta, a to taka kochana sunieczka..................... -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
A co do urlopu, to każdy powinien sobie odpocząć, jak tego potrzebuje. Teraz, gdy jest tak zimno, to rzeczywiście, Bahama by sie przydało.... tylko skąd na to kasę brać ? -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Ale się uśmiałam z tego potwierdzania wpłaty - zwrotu 30 zł ! Dobre jesteście Dziewczyny ! -
Szczęśliwe zakończenie dla wystraszonego psiaka i zaangażowanych w poszukiwania ludzi! Moim skromnym zdaniem, o ile Pani chce dalej Malwinkę, to powinna do niej wrócić. Nie wypięła jej, by uciekła. A to co się stało, było przypadkowe, wynikało raczej z nieprzewidzianej sytuacji, jaką było otwarcie drzwi przez sąsiada. I raczej to jego wina, ze sunia uciekła, bo nie zamknął za sobą drzwi. Półtora roku temu wzięłam ze schroniska Grafiego, i w pierwszy dzień, kiedy był u mnie w domu wyszedł sobie sam za furtkę. Moja wina, bo tę furtkę nie zamknęłam. Nie była otwarta na oścież. Była tylko przymknięta. Wyszłam przed płot powyrywać chwasty. Grafi też sobie wyszedł. Dużo ludzi się zaangażowało, dużo szukało mojego psa, i pan z hoteliku, u którego przed zabraniem do domu był przez dwa tygodnie wraz z moja Tosią, i ludzie, którzy przekazywali sobie info na Facebooku. I straż gminna była zawiadomiona. I schroniska okoliczne obdzwonione - jakby co.... A Grafi jakby nic się nie stało wrócił sobie rano pod dom. Tosia biegała po podwórku, a Grafi, jak wyszłam przed dom stał przy furtce. Wrócił i czekał... Ot taka historia zakończona szczęśliwie ...