Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Kochana, za ogłoszenia z góry dziękuję, bo Gwiazdce bardzo się przydadzą. Ogłoszenia chce robić również Gabi, może ustal z nią kwestie ogłoszeń, coby nie dublować się na tych samych portalach. Gwiazdka właściwie już mogłaby ićść do domu. Musimy jedynie sprawdzić czy jest wysterylizowana i trochę ja odchudzić. Ale wiadomo, we własnym domu tez zmoże być odchudzana.
  2. A suczka zniknęła na spacerze czy uciekła za ogrodzenia ?
  3. Biedna Malwina, szkoda rudaska. Gdzie jesteś piesku ?
  4. Elik - wysyłam do Ciebie konto anicy do zwrotu kwoty 50 zł tytułem kosztów za paliwo, jakie poniosła Ulvehin wioząc Gwiazdkę do hoteliku.
  5. Zaglądam do Iguni..................
  6. Dzien dobry ! Zapomnialam wczoraj napisac, ze k9szt dowiezienia Gwiazdy do horeliku przez Ulv to 50 zl. Elik, jesli dysponuje my taka kwota, to poprosze Cie o zrobienie przelewu, dane do wplaty do anicy- podam pozniej, bo czekam u lekarza. W domu bede po poludniu.
  7. Kikou przesłała mi dzisiaj sms kilka zdjęć Neli, takich zimowych z podwórka. Weszłam zobaczyć czy zapisały się wszystkie zdjęcia - różnie może być... Poproszę jutro Kasie o wstawienie zdjęć na watek.
  8. Teraz brakuje już tylko 100 zł do pełnej kwoty deklaracji. Czy ktoś jeszcze może dołożyć się do utrzymania suczki ?
  9. Witaj Yoana u Gwiazdeczki! Ta "niewielka" kwota to bardzo, bardzo dużo ! Dziękuję za tę deklarację !
  10. Elik dziękuję za podanie konta do wpłat. Tak zakręciłam się przy bazarku dla Gwiazdki i Ulvehin, że kompletnie wypadło mi to z głowy, by podać konto.
  11. Zaglądam do małego Tobisia. Miał jednak psiak szczęście, ze trafił na swojej drodze na Anioły ! Poproszę dane do wpłaty.
  12. Plan jest taki, że Gwiazdka pojedzie do weta na badania i usg brzusia. Musimy sprawdzić czy jest po sterylce. Jeśli jest, i jest zdrowa, to jak najbardziej można będzie ją już ogłaszać.
  13. Całkowicie ise zgadzam, tekst do ogłoszeń moze być bardzo szybko potrzebny. Gwiazdka jest chwalona przez wszystkich, którzy mieli z nią kontakt. Dzisiaj rozmawiałam z Ulvehin, i ona tez mówi, ze Gwiazdka szybko powinna trafić do domu. Zastanawiałam się skąd u niej takie pozytywne cechy, których nie mogła nauczyć się w schronisku ? Ulv uważa, ze ona nie nauczyła się ich w schronisku, ona po prostu nie przejęła cech negatywnych. To wyjątkowo kochany pies, lgnie do człowieka, szuka kontaktu, jest grzeczna, usłuchana, rozumie co się do niej mówi. Same superlatywy !
  14. Już wcześniej o tym wspomniałam. Kasia ma to na uwadze, że Gwiazdka musi schudnąć. Wiem, że psiaki karmi w ten sposób, że każde je ze swojej miski, a po jedzeniu zbiera miski, w ten sposób wie, kto zjadł a kto nie. I oczywiście jeden psiak nie zje za drugiego.
  15. Mamy, a jakże. Kasia napisała mi, że za pobyt Gwiazdki będzie 240 zł, a nie jak pisała wcześniej 260 zł. Zmiana ceny stąd, że Gwiazdka jest ciut niższa/mniejsza niż Nela. Poza tym, Kasia jest zauroczona naszą Gwiazdką. Napisała, że kocha wszystkie psinki, które u siebie ma, i stara się nie wyróżniać psiaków, ale jednak inny jest kontakt z fajnymi niuńkami, a inny z psiakiem dziadziem w głębokiej demencji, który nie wie co się wokół dzieje.
  16. Dziekuje jeszcze raz za bazarek. Jestem u rodzicow, pisze z komorki. Wracam po poludniu, to wowczas przesle nr konta.
  17. Piekanie dzekuje za tekst - chwyta za serducho. Moj tekst jest taki zwykly, choc bardzo staralam sie,kiedy go pisalam. Mysle, ze przy takim tekscie sunia musi znalezc dom !
  18. Witam wszystkich i zycze dobrej niedzieli !
×
×
  • Create New...