-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
dubel
-
Mając już doświadczenie, to wolałabym pospać godzinę dłużej bez pobudki, niż budzić dziecko :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzwoniąc na "112" łączy mnie tu z automatu ze strażą i pogotowiem. Jeśli powiem, że rodzę, to wysyłają straż, żeby w razie wypadku, karetka mogła pojechać do poszkodowanych. Aut strażackich na dyżurach jest więcej niż karetek z lekarzami, więc dla mnie to logiczne. Skoro mają służyć dla mnie tylko jako taxi, to nie ma problemu. Poza tym, strażacy też są przeszkoleni w medycynie, więc w razie czego, wiedzieliby jak mi pomóc ;) Cieszy się, ale nie dociera do niego, jak mu mówię, że braciszek może się pojawić już w każdej chwili :D Nie ma dnia, żeby mnie po brzuchu nie głaskał :loveu: a zdarza mu się, też całowanie :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Widzisz, a ja melisy nawet nie mogę się teraz napić :/ Nie tym, że będę sama, tylko bardziej tym, że poród będzie postępował tak szybko, że nie będę mogła czekać na Bogdana i będę musiała jechać do szpitala ze strażakami :/ -
Ale fajnie mieć świadomość, że jednak nie znikasz tak na zawsze ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Łatwo Ci powiedzieć :P Pogadamy, jak sama będziesz w ciąży :P Wtedy zobaczysz, że wcale nie tak łatwo się nie denerwować :D Ciebie już całkiem pogięło :D Po jakiego ch*ja, mam leżeć tydzień w szpitalu?? -
Nie wszystkie dzieci tak się budzą :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Niby mamy z kim, bo kilkoro znajomych zaofiarowało pomoc ;) Ale już pisałam kiedyś, że nie chcę kogoś np. w środku nocy budzić, żeby przywieźć dziecko. Ludzie też pracują i nie mogę ich obarczać opieką nad moim dzieckiem, kiedy muszą wstać do pracy. Poza tym, nie wiem, czy młody by zasnął u kogoś jak nas by nie było. I co najważniejsze: nie będę w nocy/w dzień jeździć po znajomych, skoro zacznie się poród :/ Wtedy, to ja mam jechać do szpitala ;) -
Póki co, staram się pocieszać, że dziecko będzie grzecznie spało w nocy :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
No właśnie wcale nie jest lepiej :/ Przy Theodorze nie miałam stresu, bo wiedziałam, że "to" się stanie tego konkretnego dnia. Ani nie pomyślałam o tym, że Theoś ma wobec nas inne plany :D A teraz nie znam ani dnia, ani godziny :/ Gdybym chociaż miała pewność, że się zacznie jak Bogdan jest w domu, to pikuś ;) Jednak, najbardziej się boję tego, że jego nie będzie w domu. No a co za tym idzie, to karetka (tzn. straż pożarna) będzie szybciej niż on. Że to oni będą musieli mnie zawieźć do szpitala i na dodatek razem z Theodorem. No a Bogdan na wariackich papierach, będzie jechał do szpitala :/ -
Dlaczego biedny? Może zostać z nami w sypialni jakby co, ale musi się liczyć z nocnymi pobudkami :P Więc już wiem, że będzie wolał wynieść się na kilka tygodni na kanapę ;)
-
Rozumiem, że pomimo pousuwanych tych wszystkich kont i bloga, to tu nadal będziesz choć zaglądać?
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hej Marta :) Zaszalałaś z tymi inicjałami :P -
Oczywiście :) Rodzinka nadal nic nie wie?
-
Czyli Kurzyk będzie miał towarzystwo :) Trzymam kciuki za transport ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Cześć :P Niby nie ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Raczej wtedy, kiedy będzie miał na to ochotę :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Kuźwa, posta mi wcięło :mad: Aguś, wtedy byłam spokojna, bo z każdą wizytą potwierdzało się, że źle leży i będzie cc ;) Ok, Theodor postanowił wyjść wcześniej niż zaplanowałyśmy z położną :D Ale jak mi odeszły wody, to nie było czasu na strach :P A teraz, nie dość, że nie wiem czy Nathan się ułoży rzeczywiście poprawnie i czy będzie mi dane rodzić naturalnie ;) To jeszcze mam tę świadomość, że ja sobie mogę gdybać, że Nathan zechce wyjść na świat w 39/40 tc. A Nathan może zmienić zdanie i wyjść np. już za tydzień. A wtedy to będzie wielkie zaskoczenie :/ -
Musicie :P Ja wiem, że nie będzie łatwo, ale to będzie z korzyścią dla całej Waszej trójki ;) Ja zakładam, że Nathan od pierwszego dnia będzie spał z Theodorem w pokoju. Wiem, że to nie będzie łatwe ani dla mnie, ani dla Theodora, ani dla Nathana :/ Ale wierzę też, że damy sobie radę i jakoś podołamy ;) A jak będzie bardzo źle, to zabiorę Nathana do sypialni, a Bogdana wyeksmituję do Theodora albo do salonu :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Kurcze, już bym chciała mieć to za sobą ;) Im bliżej godziny "zero", tym bardziej się boję :/ -
To napiszę do Twoich rodziców, żeby Wam obojgu tyłki skopali :P
-
To jak skończycie, to napiszę do Sebastiana, żeby Cię do tego zmusił :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ja znam jedną Majkę i w sumie trochę zwariowana :D Mam nadzieję, że się mylę :/ Albo, że to tylko chwilowa zmiana pozycji ;) -
Ja nie mam takiego problemu, bo w Niemczech gaśnica nie jest potrzebna do przeglądu :P No i przegląd mojego sharana jest w następnym miesiącu, ale mam na to cały marzec, a nie wyznaczony konkretny dzień :P