Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ja też takiego nie znalazłam, dlatego właśnie nie kupiłam :(
  2. Ty zajmujesz się dzieckiem, Sebek psami i już :P Link mi nie działa :(
  3. Ja nie chcę z buldożkiem, bo to nie "moja" rasa :P
  4. No to jedź nad morze z psami :P Ja jadę w lipcu w (niby) sprawdzone miejsce dla psów, więc jak już sama się przekonam, to możecie jechać i Wy ;)
  5. Aga, a Twoi rodzice nie przyjmą na tydzień psów?
  6. Ja w czwartek patrzyłam na psie kubki, ale żaden mi się nie spodobał na tyle, żeby go kupić :(
  7. Że Ty jeszcze jesteś w jednym kawałku, to aż dziwne
  8. Angi, Ty masz trochę inną sytuację niż Aga :/ Twoje obowiązki to coś tam zrobić w domu, nauka... A Aga ma jeszcze na głowie męża, syna, dom, pracę...
  9. Zawsze możesz złożyć wniosek w USC o zmianę imienia :D
  10. Właśnie dlatego nie mam drugiego psa :/ Wiem, że Bogdan by tylko trochę postękał, jak bym go postawiła przed faktem dokonanym :D Ale ja widzę, że odkąd jest Theodor, to Tora poszła trochę "w odstawkę" :( Nie jest jej źle póki co, ale ja widzę różnicę w poświęcanym jej czasie. I gdzie tu brać kolejnego psa, jak dla tego pierwszego czasu za mało?! Moje ulubione
  11. A ta znowu olewa swoją galerię
  12. To może inaczej Aguś ;) Wiesz, że nie masz czasu, a chcesz kolejnego psa??
  13. Hej Aga :) Ty, to na drugie imię powinnaś mieć "Stres" :D
  14. Ja jestem 9 lat starsza od siostry, więc już byłam "za duża" na zazdrość :D A braci mam starszych ;) Co do siostry, to musiałam jej wręcz "matkować", bo mama szybko wróciła do pracy i siostra była na głowie starszego rodzeństwa. Więc zaprowadzanie/odbieranie do/z żłobka, było na naszej głowie i tego typu podobne sprawy ;) Oficjalnie niby 4 tygodnie, ale czuję, że to będzie szybciej ;) Ten tydzień niech jeszcze Nathan posiedzi w brzuchu. Ale za tydzień wraca moja położna z urlopu, to może już "wychodzić" ;) Wtedy mam zamiar brać się za mycie okien itp. jak nie będzie chciał wyjść po dobroci :D Spokojniejsza jestem tylko ze względu na to, że znam już szpital i personel, w którym będę rodzić ;) No i fakt, że nie boję się o przewijanie, karmienie itp., bo z tym mam już doświadczenie ;) Reszta jest dla mnie jedną wielką niewiadomą :/ Pierwsza ciąża zakończona była cesarką. Jak będzie z tą, jeszcze nie wiem. Tak więc, sama nie wiem co mnie czeka. I pewnie dowiem się dopiero jak zacznie się poród :D A czuję się całkiem dobrze, nie licząc bólu bioder :/
  15. Aga, Aga! Ty się nie tłumacz, że to nieświadomie Co do Sebka i jego wjeżdżania na Twoją psychikę, to w 100% jestem po jego stronie
  16. Przez Ciebie kupiłam nowe legowisko dla Tory
  17. Póki co, to Theoś wpatrzony w tatusiowe hobby, więc jest dobrze ;)
  18. Hej Marta :) No tak Ania, muszę myśleć pozytywnie ;) Wiem, że będę musiała wygospodarować czas, kilka razy w tygodniu, tylko dla Theodora :) Żeby wiedział, że nadal jest ważny, że go kocham, i że pojawienie się braciszka, to nic złego ;) Bo samo mówienie mu "kocham cię" nic nie da, jeśli ciągle będzie odstawiony na drugi plan :/ No i tatuś, też będzie musiał spędzać z nim więcej czasu ;) Będą musieli sobie robić takie męskie wypady :)
  19. Ja dziś nie musiałam robić śniadania, bo mąż mi zrobił walentynkowe śniadanko, a na obiad pojechaliśmy do chińczyka, więc też miałam gotowanie z głowy :)
  20. Theodor wie, że będzie pomagał karmić braciszka, kąpać itp. Więc jeśli będziemy to realizować, to będzie dobrze. Bardziej martwi mnie, że ja będę karmić młodego i właśnie wtedy Theodor będzie chciał milion rzeczy. I oczywiście nie będzie chciał czekać, bo będzie chciał JUŻ :/ No a wtedy, to się może z czasem zamienić na negatywne uczucia :/
  21. Hahaha Ta kość jest taka duża jak on sam
  22. Pewnie Ania kaca leczy :D
  23. 12 marca ;) Pierwsze dziecko urodziłam tydzień przed terminem. Moja mama też rodziła dzieci przed terminem. Więc liczę, że to dziecko również urodzę wcześniej niż tego 12 marca :) Dziś zaczęłam 37 tc, tak więc, za tydzień mogę już rodzić i będzie to ciąża w terminie, donoszona ;)
  24. Jakoś, znając Ciebie, nie wierzę w tę pierwszą część zdania :P
  25. Teraz tak ;) Potem pewnie będzie zazdrosny :/
×
×
  • Create New...