Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ktoś mi kiedyś powiedział, że jak się zrobi pierwszy tatuaż, to myśli się nad kolejnym itd. Z tego co widzę po sobie i innych, to się to sprawdza :D Zrobiłam jeden, myślałam już o drugim. Trochę trwało zanim ten drugi zrobiłam, ale już myślę o trzecim :D Nieskończoność strasznie oklepana :/ Jakby doliczyć TŻta, to masz czwórkę :D
  2. Ja, na szczęście mam zdrowe zęby ;) Chodzę 2x w roku do kontroli i 1x w roku ściągnąć kamień :) Żadnego plombowania, borowania itp. :P
  3. Utniesz czymś innym :P
  4. Ja byłam 3 tyg. temu u dentysty ;)
  5. Jeszcze :P
  6. Więc ja powtórzę:
  7. Leży :) Nadal go dymka boli i chyba jutro pojedziemy do lekarza na jakieś badania, bo oprócz tego co Ci pisałam, to zdrętwiała mu lewa ręka (od serca :/), więc trzeba to sprawdzić...
  8. To czego nas nauczysz? :P
  9. Tyś, mój brat nie lubi "skwarek" ze słoniny ;) Jadł je wielokrotnie w pierogach, nawet o tym nie wiedząc :D Więc Tyś, jak coś smakuje, to nie wnikaj co jest w środku ;)
  10. Theodor też jest zazdrosny i czasem to okazuje ;) Ale jak tylko są sami (w sensie Theodor nie widzi, że ich obserwuję), to wychodzi jak bardzo go kocha :)
  11. O tym samym pomyślałam :D Choć dzisiejsza młodzież pewnie mogłaby nas uczyć Aga, a nie my ich :D
  12. Wątpię, bo są swoją wierną kopią :P Na początku myślałam, że zwariowałam, bo raz widziałam rudego, a raz blondaska. Oni są identyczni! Tylko ten kolor włosów mają inny :D
  13. Oj Tyś, żebyś wiedziała ;) W sumie, to obaj są w siebie wpatrzeni Theodor musi się z nim pożegnać w przedszkolu (przytulas i buziak), zanim wyjdziemy. Wieczorem jak kładę Nathanka spać, to też jest cały rytuał pożegnania przed snem.... A Nathan nie lepszy, bo jak Theodor jest obok, to na mnie ma olewkę :D On wtedy tylko się obraca/turla tam gdzie jest Theodor :)
  14. Ona śpi, a on "robi" :D
  15. U Theodora w przedszkolu są bliźniacy, gdzie jeden jest blondynkiem, a drugi rudy :)
  16. To jest "na śpiocha", a nie "na leniwca" :P
  17. Był taki okres, że Nathanowi robiły się rude włosy ;) Teraz jednak zrobiły się blond i myślę, że tak zostanie ;) Więc pewnie będą mieli takie same rysy twarzy, ale będą się różnić kolorem włosów :)
  18. Czepiasz się szczegółów :P Poza tym, to normalne wśród rodzeństwa :D
  19. Sama?
×
×
  • Create New...