-
Posts
3121 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata P
-
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
Agata P replied to ang's topic in Już w nowym domu
tel. i maila dostałam :roll: erciu odpiszesz :roll: [B]Od:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dobry wieczór, niestety nie mamy psa, ale mamy trzy koty:), czy Frytka lubi koty? Pozdrawiam, Dagmara Coś mi się wydaje ,że Fryta będzie miała powodzenie -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
Agata P replied to ang's topic in Już w nowym domu
Frycia do schrupania ...... pakiet na Kraków wyróżniłam jej tablicę [URL]http://tablica.pl/oferta/frytka---mloda-suczka-w-typie-skye-teriera-do-adopcji-IDUU25.html[/URL] może pójdzie do Kr. za moją Tinką...... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Matko jaka bida :shake: Czy ona idzie po sterylce do SPA ?(Magdowego) -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
Agata P replied to ang's topic in Już w nowym domu
To w takim razie zrobię dziś Frytkę.... -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
Agata P replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanka'] Chciałabym ją znależć u siebie w ogrodzie albo na drodze . Wtedy nie oddałabym na bank ;) [/QUOTE] Adres na pw, węgielkowa dowiezie i wrzuci do ogrodu...:evil_lol: A nikt nie pyta bo wydaje mi się ,że ona jeszcze nie była ogłaszana. Savahna miała zamiar ,ale Centrala zdaje mi się ,że prosiła aby poczekać To co można już ogłaszać? [U]Czy jaanka bierze[/U] :roll: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Agatko, tak, ale miałam dostać jeszcze nowe fotki, jak dojdą, zaraz wyślę. Tej mix labki na razie nie ogłaszaj. [/QUOTE] Ok to czekam -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Halo Centralo :hand:.....miałam na maila dostać fotki szczeniaków kaczyńskich przypominam tylko ;) -
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
Agata P replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
To można spokojnie odetchnąć Taszka w super domciu ,należało się dziewczynie jak nic.... powodzenia sunieczko...... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki Ereczko za info o małej . W miarę możliwości czasowych zastąpię savahnę ( choć w ogł. chyba nikt nie jest w stanie jej zastąpić) Gdzie znajdę zdjęcia szczeniaków kaczyńskich i mix labka ,oraz jakieś info,troche niezorientowana jestem a na pierwszej ich nie ma:roll: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
"Moja " Tinka już w Krakowie W domu jakoś tak pusto i cicho,podłoga nie ''zaminowana'', a mi jest smutno :placz:bardzo żeśmy ją pokochali.....Takie małe ,a tyle radości....... Dzieci stwierdziły ,że mam serce z kamienia :roll: bo jak można oddać psinkę po 2 tyg. TZ też stwierdził że wszyscy łącznie z psami jacyś ''przydżumieni'':roll:. Pocieszam się tylko tym,że domek będzie miała super i będzie tam tak samo kochana jak u nas,że będzie spała na podusi pod kołderką itd.... [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/7884/p3050543c.jpg[/IMG] Bądź szczęśliwa w nowym domku,bo tego że Ty dasz komuś szczęście jestem pewna.......... Niech mi ktoś da dobrą radę jak być DT nawet takim ''awaryjnym'' i nie przywiązywać się do psiaka,czy wogóle da sie tak :roll:........ a teraz idę se popłakać :placz::placz: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Właśnie przed chwilą poodświeżałam ogłoszenia między innymi Irdze,a tu taka niespodzianka.....super :multi: -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
Agata P replied to ang's topic in Już w nowym domu
zapiszę sobie to cudenko................ -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']OOOOO no wreszcie!!!! jedna Agata nie zapomniala psa, ktorego szukałyśmy od października!!!:):)[/QUOTE] bo cudny jest ,to taki ''mój''typ psa,uwielbiam takie wielkopsy ;) dobrze ,że już bezpieczny:multi: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Lars ??:roll: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Agatope, do Ery wydzwania pan i chce brać wszystkie, [B]pod warunkiem, że są dobrze odżywione[/B]:roll:. Ewelinka_m nie wstawiła jeszcze zdjęć z naszego szoł z Szareńką do nowego domku:roll:. [B]Może te zdjęcia się nie nadają[/B]:oops:.[/QUOTE] Na smolec nie oddam ,............nawet pchły jak bym znalazła:mad: A zdjęcia no cóż...........znając Ciebie to jest duże prawdopodobieństwo ,że się mogą nie nadawać :roll::eviltong: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='mag.da'] Jeszcze nikt nie pisał, to ja obwieszczę - Szarka została, podobno domek - marzenie :multi:[/QUOTE] Super,że Szarka znalazła dobry domek :multi: Może ktoś chce popatrzeć na ''moje''cudeńko :roll: Tak pan układa Tinkę do snu............. [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/7424/p3080625.jpg[/IMG] a potem i tak śpi na mojej podusi........ Tak dziewczynki śpią sobie po obiadku:loveu: [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/8203/p3070609.jpg[/IMG] Tak wieczorkiem .......... [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9328/p3050595.jpg[/IMG] A takie mam zagęszczenie....................5 sztuk na jednym, jednoosobowym łóżku:cool3: [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/842/p3070605r.jpg[/IMG] Może ktoś chętny na jedną chociaż sztukę :roll:.....oddam za darmo:p