-
Posts
3121 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata P
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I jeszcze [U][B]Marianka z Frajdą[/B][/U] po pakieciku 20 szt. na Warszawę ;) [URL]http://tablica.pl/oferta/marianka-mlodawesola-rezolutna-sunia-za-darmo-IDKk3Z.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/frajda-mloda-sredniej-wielkosci-sunia-do-adopcji--IDKjuj.html[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Filip [/B]ogłoszony na Warszawę -pakiet 25 szt. [url]http://tablica.pl/oferta/filip-mlodylagodny-piesekza-darmo-IDKih7.html[/url] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'][COLOR=red]Pozostanę w[B] rozkroku[/B].[/COLOR]:roll: Filipka (buuu) robię na Kraków..... [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-FILIP-mlody-dlugowlosy-lagodny-piesek-za-darmo-ADOPCJA-W0QQAdIdZ353375611[/URL] [B]Agatka [/B]będziesz mogła mu na weekend jeszcze zrobić na Warszawę?:roll: Masz u siebie ten serwis? [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenia/drobne/1/5/zwierzeta[/URL] Wydaje mi się ,ze warto. Kilka razy miałam zapytanie z niego a Liza od p. Teresy tez z niego miała przez moment dom. Jak by trzeba było foty Filiposa to pisz, podeślę.[/QUOTE] [U]Savaniu ,jest ślisko ....krzywdę se zrobisz [/U]:roll::evil_lol: Filipa oczywiście ogłoszę,foty mam bo go już kiedyś ogłaszałam Ten serwis też mam,ogłaszam na nim;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Irga na Kraków[/B] pakiet [url]http://tablica.pl/oferta/irga-dwuletnia-suczka-czeka-na-nowych-opiekunow-IDJEtj.html[/url] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'][B]Ale wiesz chyba ,ze sobie żartowałam, co?![/B]:razz:...:loveu: To ja Kajtusia wezme ...:p[/QUOTE] wiem,wiem......;) [U][B]Szarka[/B][/U] na Kraków -pakiet 20 szt. [URL]http://tablica.pl/oferta/szarka-mloda-przyjacielska-suczka-adopcja-IDJ9SD.html[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'][U][B]Dobrze: Agatko łer ar ju?!!!! [/B][/U]:cool3: [COLOR=red]I czy Ty mnie nie obrażasz?[/COLOR]!:cool3:[/QUOTE] Savaniu,no co Ty :crazyeye: Pisząc kierowniczko miałam na myśli to ,że Ty zaraz po Erce najbardziej zorientowana jesteś w ogłoszeniach. Jeśli niechcący uraziłam to przepraszam [URL="http://smajliki.ru/smilie-1135740999.html"][IMG]http://s18.rimg.info/cd80269dac1929819a72f17b3f5ed6cc.gif[/IMG][/URL] [quote name='erka'] Można ogłaszać Irgę, Szarkę, Mariankę, Kajtunia.[/QUOTE] Biorę [B]Irgę i Szarkę[/B]........ -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'] Agatka where are you?!!!!!:razz:[/QUOTE] Jestem,jestem :cool3: Mów do mnie kobieto normalnym językiem,bo ja niedouczona jestem - w szkole miałam...... francuski i ruski :eviltong: [U]Szefowo Erko[/U] ,[U]kierowniczko Savahno[/U] co można ogłosić dzisiaj ew.jutro?:roll: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Agatko, możesz dodawać kontakt w treść ogłoszenia na gumtree ? Mi usuwają takie ogłoszenia...ki cholera ? Pisali, ze dlatego usuwają, bo jest podany kontakt, pisałam maila w tej sprawie do nich.[/QUOTE] Ziutka ,nie stresuj się bo gumtreei tablica od jakiegoś czasu wprowadziły takie udogodnienia.Nic na to się nie poradzi kontakt tylko w szablonie. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] Agatko, mam jeszcze tylko jedno zdjęcie tego szczeniorka 7 tyg. Były gdzieś na watku schroniskowym , jak były młodsze , ale nie mogę znaleźc. [/QUOTE] Dzięki, wystarczyło jedno.Udało mi się oszukać gumtree i tablicę:siara: szczylki na Warszawę [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-liczne-szczeniaczki-docelowo-srednie-ADOPCJA-W0QQAdIdZ351240732[/url] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
ło matko ,a co tu takie pustki od popołudnia????:roll: czyżby wszystkie ciotki pojechały Brunka odwieźć...........:roll::roll: szczeniaki na Kraków (12 serwisów) Tablica i Gumtree mi wywala ,za mało fotek .Są może jeszcze jakieś gdzieś?? [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Sliczne-szczeniaczki-%28pieski%29-,-docelowo-srednie-ADOPCJA-id35304.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Sliczne-szczeniaczki-%28pieski%29-,-docelowo-srednie-ADOPCJA-id35304.html[/URL] [B]Erka[/B] i dwa pytania o te szczylki [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Przepraszam,że na wątku ,ale szefowa ma skrzynkę zapchaną:cool3: -
Brunio,Niedźwiadku świętokrzyski bądź w końcu szczęśliwy:loveu::loveu::loveu:[quote name='Ziutka'] już teraz wiem, ze jak [B][I]wąglikowa [/I][/B]cosik smaruje na wątku, nie wolno mieć nic w ustach :eviltong: [/I][/B][/QUOTE] Ziutka to Ty nie wiesz,że jak się czyta posty wąglikowej to : opluwa się monitor, budzi się dzieci (śmiechem), robi się z siebie wariata przed rodzinką(śmiejąc się do siebie) , a do tego można się udławić mając coś w ustach czego sama doświadczyłaś:cool3:
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[U][B]Erka wysłałam Ci pw[/B][/U] są chętni na szczeniaczki Edit: Szefowo masz zapchaną skrzyneczkę :p odpowiem Ci tu: [I]Tel.do Ciebie oczywiście podany. Ok , zrobię im wieczorem na Kraków, jutro na wa-we[/I] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Dziewczyny trzeba by na cito poogłaszać psiaki na Śląsk, może by sie jeszcze coś załapało razem z Bruniem. [/URL][/QUOTE] Tak na szybko wrzuciłam te maluchy na jakieś 12 serwisów tych naj...(moim zdaniem) [URL]http://tablica.pl/oferta/sliczne-szczeniaczki-pieski-docelowo-srednie-adopcja-IDHDlr.html[/URL] może jakimś cudem się któryś załapie z Brunkiem ,choć czasu niewiele Bruncio w końcu będzie miał to na co zasługuje:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='erka']Czy ktoś zdolny mógby jakis banerek dla tych psiaków wykombinować:)? Bo trzeba trochę rozreklamowac wątek z prośbą o pomoc finansową.[/QUOTE] uffff ;) wykombinowałam podlinkowany [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221908-Cztery-psy-zabrane-z-interwencji-ze-skandalicznych-warunk%C3%B3w-potrzebujemy-wsparcia."][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/3926/xxxow.jpg[/IMG][/URL]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
właśnie:cool3: ładnie to się tak znęcać nad fankami Bruncia :lmaa: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Szefowo Ereczko , mamy cos pilnego do ogłaszania czy se wybrać?:roll: I gdzie się podziała Albinka z pierwszej strony ..........czyżby domek znalazła:roll: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kurcze ,tyle tych bid a zapowiadają mrozy do - 30 :shake::-( I co z tą onką u znajomych węgielkowej,może jej nie wystawia na ten mróz zanim się coś znajdzie....