-
Posts
3121 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata P
-
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
Agata P replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Podniosę biedaczka jeszcze nocną porą............. -
Kielecka wiocha- szczeniak z poderżniętym gardłem
Agata P replied to erka's topic in Już w nowym domu
Fajny psiaczek ,domek szybko znajdzie prawda savahniu ??? i przy okazji [INDENT] [SIZE=4][FONT=comic sans ms]Zapraszam na bazarek dla połamanego AGATA Husky'owatego cudeńka [/FONT][/SIZE][URL="http://u.42.pl/2IIc"][COLOR=#ff0000][B][SIZE=6]KLIK[/SIZE][/B][/COLOR][/URL] [/INDENT] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla Agata gotowy ZAPRASZAM :lol:[SIZE=4][FONT=comic sans ms] Zapraszam na bazarek dla połamanego AGATA Husky'owatego cudeńka [/FONT][/SIZE][URL="http://u.42.pl/2IIc"][COLOR=#ff0000][B][SIZE=6]KLIK[/SIZE][/B][/COLOR][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
Agata P replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Noooo ja też szczęśliwa ,aż z tej radości bazarek dla Agata tworzę . Jak nie wyrżnę nosem w klawiaturę to go dziś skończę :roll: edit. skończyłam zapraszam [URL="http://u.42.pl/2IIc"][COLOR=#ff0000][B][SIZE=6]KLIK[/SIZE][/B][/COLOR][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
Agata P replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Incia']Jutro zrobię bazarek.[/QUOTE] Inciu kochana dziękuję bardzo :modla::modla::modla: A teraz troszkę wieści od piękniocha . Operacja się udała ,uffff ,łapa poskładana za pomocą płytek i unieruchomiona. z psiakiem wszystko ok Może zostać u weta do soboty ,a potem jedzie do SPA u Mag.dy :multi: za co Jej bardzo dziękuję ,że przyjeła tego połamańca ,lepiej trafić nie mógł. Agat dostał od mojej koleżanki o złotym sercu[B] Halinki G. 100 zł[/B] ( divia_gg wpisz może to na 1-szą + moja stała[B] dekl .50 zł[/B] ) A jeszcze jedno ktoś tu ponoć miał wątpliwości ,że jest pięknym psiakiem :cool3: zapewniam że to moja nieudolność fotograficzna może na tych fotach się bardziej spodobam :roll: [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5260/p6240224.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/1149/p6240219.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8483/p6240218.jpg[/IMG] -
Kielecka wiocha- szczeniak z poderżniętym gardłem
Agata P replied to erka's topic in Już w nowym domu
i banerek podlinkowany [URL="http://u.42.pl/2IHJ"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/4415/qnr50i.jpg[/IMG][/URL] -
Kielecka wiocha- szczeniak z poderżniętym gardłem
Agata P replied to erka's topic in Już w nowym domu
już robię :-) -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
Agata P replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']Cudny jest. Wiadomo jak zachowuje sie w domu?[/QUOTE] myślę ,że było by Ok . siedział w garażu na kołdrze ,kołdra cała. Nie nabrudził ani raz ,nie szczekał ,nie wył jak był zamknięty. masz może jakieś DT dla niego ??? -
Kielecka wiocha- szczeniak z poderżniętym gardłem
Agata P replied to erka's topic in Już w nowym domu
I ja jestem :shake: No ''cudna ''ta miłośc do psiaków taka typowo świętokrzyska, zapchlone zarobaczone ,głodne z poderżniętym gardłem ....no ale przecież oni kochają te pieski:angryy: -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
Agata P replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Czekamy na wieści, oby obyło się bez operacji. Bardzo prosimy o pomoc dla tego biedaka. U nas tragedia goni tragedię, dzisiaj przywiozłyśmy z podkieleckiej wsi szczeniaka z poderżnietym gardłem:-(. Nie podołamy temu wszystkiemu finansowo.[/QUOTE] Są już wieści ,nie najlepsze niestety.:shake: Bez operacji się jednak nie obejdzie, są złamane obie kości i do tego dość sporo zachodzą na siebie . Trzeba będzie je zespolić za pomocą płytki. Dziś gorączka była ''falami'',ale ogólnie psisko czuje się dobrze jak na stan w jakim jest. Operacja będzie najprawdopodobniej jutro z samego rana , bo dziś już raczej się wet nie wyrobi ,choć mówił że zobaczy ( Kiedy miał już przygotowywać Agata do zabiegu ,przywieźli mu suczkę z wielkim guzem do zabiegu na cito :-( ) więc musi poczekać. Wstępny koszt zabiegu to ok. 300 zł, wizyta piątkowa to jak powiedział ok 40 zł gips ( był jakiś droższy szybkoschnący) i jakieś grosze za leki. Ogólnie całość nie powinna przekroczyć 500 zł. To i tak kolosalna suma . Skąd na to wziąć ..... Jeszcze raz dziękuję wam dziewczyny za pomoc erce,że przygarnęła bidę pod swoje/nasze kieleckie skrzydła :Rose::Rose::Rose: węgielkowej,ewelince_m za błyskawiczną pomoc :Rose::Rose::Rose: divi_gg za wątek i wszystkim którzy jak kolwiek pomagają :Rose::Rose::Rose: sama nie dała bym rady mu pomóż JEDNAK POMOC NADAL POTRZEBNA TERAZ GŁÓWNIE FINANSOWO I DT -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
Agata P replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
divia_gg ogromne dzięki za założenie wątku:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: ,kochana z Ciebie dziewczyna [quote name='savahna']Pierwsza:multi: Agatka jak on tam??[/QUOTE] Na razie nic nowego nie wiem ,mam podejść do weta po 17 . małe sprostowanie ,jeszcze nie był na łańcuchu ,siedział w garażu jednak od weta wrócić do garażu nie bardzo może bo będą tam robione wylewki. tak że jak nie znajdziemy mu czegoś to jednak będzie musiał wrócić na działkę ale już na łańcuch . Nie wiem jak ja to przeżyję ,nigdy w życiu nie trzymałam psa na łańcuchu ani nawet w kojcu :placz: Gdyby mu się coś udało znaleźć to deklaruję 50 zł (tyle tylko na dziś mogę) i na pewno pomogę fantami na bazarki ,bo ze zrobieniem bazarku już gorzej . I jeszcze banerek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228763-Husky-owate-cudeńko-ze-złamana-łapą-POMOCY!!!!!-Świętokrzyskie-jakie-cudne-("][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/451/p62402060.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Ale wiadomo, co jest powodem podwyższonej temperatury? Szkoda,ze musi miec podawany antybiotyk, bo i tak ma wystarczająco wyniszczony organizm. Antybiotyk w iniekcji, czy doustnie? Jak doustnie, to pamiętajcie o probiotyku.[/QUOTE] antybiotyk w zastrzyku,trzeba niestety podawać bo temp. od piątku 40 st. :shake: jest teraz pod ręką u weta to mu się dokładniej przyjrzy. Temperatura też może być od kleszczy miał ich masę (został zabezpieczony preparatem na kleszcze w piątek) od łapki raczej nie ( jest nie bolesna i nie opuchnięta ) mam nadzieję,że jutro się coś wyjaśni. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']Agatko, Wegielkowa napiszcie mi coś o nich więcej..też u mnie kiepsko bardzo z czasem. w środę nad ranem wyjeżdżam..a nie mam kiedy aż tak improwizować przy tworzeniu wątków :modla:[/QUOTE] Dzięki ewelinko_m ,że założysz te wątki :Rose: Agat dowieziony do weta,jednak dziś prześwietlenia nie udało mu się zrobić bo jeszcze gorączkował i nie można mu było podać usypiacza. Dostał mocniejszy antybiotyk i został na noc . Co do charakteru to super psisko,pięknie jeździ samochodem, jest nawet usłuchany ,prawie zawsze przychodzi na zawołanie choć ma tendencje do uciekania (szuka dziur) Lubi być głaskany,zaczyna rozdawać buziaki. Do psów jest OK a nawet bardzo OK (sprawdzone na dwóch samcach) jest uległy a nawet bym powiedziała że się boi.Jak psiaki zaczynają szczekać to zrywa się do ucieczki. U weta też OK .Czyli jednym słowem jak na dziś [B]PIES BEZ WAD[/B] :loveu: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
ok, to trzymamy kciuki też za Ewelinkowy egzamin bernardynek cudny:loveu: (uwielbiam takie wielkopsy) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
poprawione :p zaufanie do weta mam 100 % ,ale i tak się martwię ,bardziej Agatem:-( Benek straci tylko jajca ,a on może stracić łapkę (tfu,tfu,tfu przez lewe ramię) do tego jeszcze przy jego wychudzeniu narkoza to też jest ryzyko, [B]ewelinka_m czy założysz naszemu połamańcowi wątek ??[/B] daj znać jeśli nie dasz rady to może jakoś sama założę choć nigdy nie zakładałam to może dam radę ...... postaram się też w tym tygodniu zmontować jakiś bazarek Fantów (głównie ciuchy) mam cały worek,sama tego nie dam rady obrobić [B]Czy któraś z dziewczyn dysponuje nadmiarem czasu ? i mogłaby pomóż przy bazarku ,to bym część rzeczy przekazała ??[/B] BARDZO PROSZĘ O POMOC !!! -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa'] To zmieniam na [B]elghund[/B]:razz: Erka nie czyta:eviltong: AgatoPe, mix elgund ma na imię Agat(Pe)-tak postanowiła Prezes ds Pozyskiwania Potencjalnych Odbiorców Inwentarza Żywego Przebywającego Pod Tymczasową Opieką Centrali. [/QUOTE] [B]elg[COLOR=#ff0000]h[/COLOR]und Agat [/B]dziś na 17 mam go dostarczyć do weta, zrobi mu prześwietlenie i co tam jeszcze będzie trzeba. Operacja by była jutro rano,wet jednak mówi że jest szansa że ta łapina mu się zacznie jednak zrastać i nie trzeba będzie operować. więc dziewczyny trzymajmy mocno kciuki .......... [COLOR=#808080]I przy okazji za mojego Benka, o 13 pozbędzie się jajec,strasznie się boję[/COLOR]....... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A foty Brunioka gdzie ??:cool3: Akitowy mix to tak jak pisała Jaaga charakterek typowy dla tej rasy :cool3: rano był grzeczny jak aniołek,a po południu już strzelał tymi ślepkami gdzie by tu jakąś dziurę znaleźć i dać nogę. Jestem pewna ,że jakby nie to że ma tylko 3 sprawne łapinki to by nawiał. Dwa razy wyciągałam go z krzaczorów (wynosiłam bo wleźć wlazł w sekundzie ,ale wyjść już nie chciał.) Imię nie wiem jakie,ja zupełnie nie umiem wybrać psu imienia. Ale skoro węgielkowa zaproponowała żeby jakieś na ''cześć hipnotyzera'' to może [B]Dukat[/B] :roll: [B]Ewelinka_m czy mogłabyś założyć temu diablątku wątek plisssss[/B] :modla::modla::modla: Ja zupełnie nie mam czasu ,a jeszcze od wczoraj jakaś ''czarna seria'' psia, wczoraj ten psiak ,a dziś od rana moje dwa ,(mieszkają razem ponad 3 lata) tak się spinają ,że muszę ich izolować ,nie wiem co się dzieje dzisiaj się tak cupnęły,że zanim żeśmy je rozdzielili to myślałam ,że krew się poleje -na szczęście nie. Jutro umawiam na odjajczanie może to pomoże ,a jak nie to chyba pójdę nad Nidę i skoczę z mostu .... :mdleje: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak Jaago ,łapaczki są super na moją prośbę przyjechały 40 km,zmęczone po pracy. Akcja była szybka ,obyło się bez sedalinu ;) Psiak jest mixem z huski albo może bardziej z Akitą :roll: Byliśmy u niego rano ,jak na razie jest OK ,psiak cudniasty ,łagodny . Ne jest uwiązany ,siedzi w garażu . Po nocy nie było nic narobione,dostał jeść pić pochodził po podwórku i niestety musiał wrócić do garażu . [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/4691/p6240203.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/4913/p6240206.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7244/p6240207.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3895/p6240211.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9199/p62402044.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
węgielkowa,ewelinka_m bardzo,bardzo wam dziękuję za pomoc:Rose::Rose::Rose: psiak zabezpieczony ,łapa jest złamana stare złamanie najprawdopodobnie z przed 2 tyg. dziś dostał antybiotyk i łapka została zagipsowana ,a w poniedziałek najprawdopodobniej będzie operowana(musi ustąpić infekcja) zdjęć niestety nie ma ,wet nie pozwolił robić w gabinecie (miał chyba gorszy dzień) ale i tak jestem mu wdzięczna ,że psiaka przyjął po godzinach. fotki będą jutro po operacji psiak może zostać u weta parę dni ,a co potem nie mam pojęcia. Będzie potrzebował OPIEKI ,której niestety nie będę mu mogła zapewnić . Jakieś pomysły ?? a może jakiś DT ( wiem marzenia ,ale ............) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ,potrzebuję pomocy,porady jak złapać psa bardzo nieufnego .Nie podejdzie bliżej jak na jakieś 25 m. Wracaliśmy dziś ze wsi i przed Podłężem zobaczyłam psiaka :-( moim zdaniem potrzebuje pomocy ''na wczoraj'' strasznie chudy ,ja jeszcze nie widziałam tak chudego psa w ''realu''. Zawiozłam mu jedzenie i wodę,podejść nie chciał ,jak ja próbowałam podejść do niego to uciekał. Z tego co się dowiedziałam psiak jest tam od minimum 2 tygodni, wtedy też potrąciło go auto:-( dziś chodził w miarę normalnie ,trochę zarzucało mu tyłem ,kurcze jeżdżę tamtą trasą prawie codziennie ,TZ nawet kilka razy dziennie ale przez te 2 tygodnie nie widzieliśmy go. Może po tym wypadku leżał gdzieś i dopiero wyszedł jak poczuł się lepiej :shake: Kurczę jak on tam przeżył te 2 tyg. nie mam pojęcia do domów jakiś kawałek,zresztą nie sądzę żeby mu tam ktoś dał nawet wody nie mówiąc już o jedzeniu. Psiak taki w typie ON ,wydaje mi się też że może być mieszańcem z haskim bo ma jedno niebieskie oko. Ładniutki na pyszczku tylko tak przeraźliwie chudy......:placz::placz::placz: POMOCY !!! co robić myślałam o sedalinie ,ale chyba odpada ,koczuje przy samej ulicy. Jak by się udało mi go jakoś złapać to mogłabym go wziąć na wieś tylko tam musiałby być uwiązany bo ogrodzenie nieszczelne,ale już chyba to lepsze niż to pobocze.Wiem że na miejsce gdzieś w DT czy hoteliku nie mam co liczyć. Pomóżcie proszę ,on tam nie ma szans :shake::-( Mogę mu wozić jedzenie ,wodę ale to niewiele,on potrzebuje bezpiecznego miejsca...... Mam fotkę ,niewiele na niej widać bo robiona tel. i z daleka. [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1812/zdjcie0550.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[U][B]Bridżis i Nora na Kraków[/B][/U] po pakieciku ;) [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-BRIDGES-duzy-spokojny-pies-ADOPCJA-W0QQAdIdZ390443662[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-NORA-cudowna-duza-lagodna-suczka-ADOPCJA-W0QQAdIdZ390437064[/url] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Dawno to u Ciebie dzisiaj???:evil_lol: Łoj aż dziwnie się robi jak sie pojawiasz...:ghost_2:[/QUOTE] Dawno to znaczy jakiś czas ,np. nie wiem która to Fanta :oops: ,a erka w ostatnich rozliczeniach pisała,że mamy ją na utrzymaniu (muszę luknąć na 1 szą stronę) To biorę się w takim razie za Bridża i Norę na Kraków ,takie cudne świeżutkie zdjątka nie mogą czekać...