Jump to content
Dogomania

Agata P

Members
  • Posts

    3121
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agata P

  1. [quote name='andzia69']mozemy robić tak - rob psiaki z 1 postu (oprócz malagi i 3-lapka, bo o nim muszę się dowiedzieć co i jak, bo jest w dt w Krakowie), ktoś z 2 itd - dobry pomysł? )[/QUOTE] Ok ,mi pasi tym bardziej ,że jest tam larsik:loveu: T[B][U]o kto chętny na drugi post ??[/U][/B]
  2. tel. i maila dostałam :roll: erciu odpiszesz :roll: [B]Od:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dobry wieczór, niestety nie mamy psa, ale mamy trzy koty:), czy Frytka lubi koty? Pozdrawiam, Dagmara Coś mi się wydaje ,że Fryta będzie miała powodzenie
  3. andzia69 czy psiaki z pierwszej str. są aktualne ? zrobię kilka chociaż po parę serwisów ,chyba że masz coś na cito ? ja już zupełnie nie ogarniam tych schroniskowych bid.....
  4. Frycia do schrupania ...... pakiet na Kraków wyróżniłam jej tablicę [URL]http://tablica.pl/oferta/frytka---mloda-suczka-w-typie-skye-teriera-do-adopcji-IDUU25.html[/URL] może pójdzie do Kr. za moją Tinką......
  5. Matko jaka bida :shake: Czy ona idzie po sterylce do SPA ?(Magdowego)
  6. To w takim razie zrobię dziś Frytkę....
  7. [quote name='jaanka'] Chciałabym ją znależć u siebie w ogrodzie albo na drodze . Wtedy nie oddałabym na bank ;) [/QUOTE] Adres na pw, węgielkowa dowiezie i wrzuci do ogrodu...:evil_lol: A nikt nie pyta bo wydaje mi się ,że ona jeszcze nie była ogłaszana. Savahna miała zamiar ,ale Centrala zdaje mi się ,że prosiła aby poczekać To co można już ogłaszać? [U]Czy jaanka bierze[/U] :roll:
  8. [quote name='erka']Agatko, tak, ale miałam dostać jeszcze nowe fotki, jak dojdą, zaraz wyślę. Tej mix labki na razie nie ogłaszaj. [/QUOTE] Ok to czekam
  9. Halo Centralo :hand:.....miałam na maila dostać fotki szczeniaków kaczyńskich przypominam tylko ;)
  10. Żadnych tymczasów (szczególnie maleńkich kochanych,cudnych bąbelków) żadnych psów,suk itp. nic nie widzę ,nic nie słyszę .........jestem głucha i ślepa....... do następnego razu.....ani razu
  11. To można spokojnie odetchnąć Taszka w super domciu ,należało się dziewczynie jak nic.... powodzenia sunieczko......
  12. No to luzik .... Frajdeczko powodzenia malutka :loveu::loveu:
  13. Dzięki Ereczko za info o małej . W miarę możliwości czasowych zastąpię savahnę ( choć w ogł. chyba nikt nie jest w stanie jej zastąpić) Gdzie znajdę zdjęcia szczeniaków kaczyńskich i mix labka ,oraz jakieś info,troche niezorientowana jestem a na pierwszej ich nie ma:roll:
  14. "Moja " Tinka już w Krakowie W domu jakoś tak pusto i cicho,podłoga nie ''zaminowana'', a mi jest smutno :placz:bardzo żeśmy ją pokochali.....Takie małe ,a tyle radości....... Dzieci stwierdziły ,że mam serce z kamienia :roll: bo jak można oddać psinkę po 2 tyg. TZ też stwierdził że wszyscy łącznie z psami jacyś ''przydżumieni'':roll:. Pocieszam się tylko tym,że domek będzie miała super i będzie tam tak samo kochana jak u nas,że będzie spała na podusi pod kołderką itd.... [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/7884/p3050543c.jpg[/IMG] Bądź szczęśliwa w nowym domku,bo tego że Ty dasz komuś szczęście jestem pewna.......... Niech mi ktoś da dobrą radę jak być DT nawet takim ''awaryjnym'' i nie przywiązywać się do psiaka,czy wogóle da sie tak :roll:........ a teraz idę se popłakać :placz::placz:
  15. Właśnie przed chwilą poodświeżałam ogłoszenia między innymi Irdze,a tu taka niespodzianka.....super :multi:
  16. zapiszę sobie to cudenko................
  17. Ok Lola na łódź pakiet 20 szt. [URL]http://tablica.pl/oferta/lola-mala-kochana-jamnik-mix-szuka-domku-do-oddania-za-darmo-IDS73P.html[/URL]
  18. Zaczynam ogłaszać Lolę. czy ona ma tylko te zdjęcia co są na pierwszej ??
  19. savahna będzie wiedziała ,na bank .To specjalistka w przypisywaniu ras:p
  20. [quote name='andzia69']OOOOO no wreszcie!!!! jedna Agata nie zapomniala psa, ktorego szukałyśmy od października!!!:):)[/QUOTE] bo cudny jest ,to taki ''mój''typ psa,uwielbiam takie wielkopsy ;) dobrze ,że już bezpieczny:multi:
  21. [quote name='wegielkowa']Agatope, do Ery wydzwania pan i chce brać wszystkie, [B]pod warunkiem, że są dobrze odżywione[/B]:roll:. Ewelinka_m nie wstawiła jeszcze zdjęć z naszego szoł z Szareńką do nowego domku:roll:. [B]Może te zdjęcia się nie nadają[/B]:oops:.[/QUOTE] Na smolec nie oddam ,............nawet pchły jak bym znalazła:mad: A zdjęcia no cóż...........znając Ciebie to jest duże prawdopodobieństwo ,że się mogą nie nadawać :roll::eviltong:
  22. [quote name='mag.da'] Jeszcze nikt nie pisał, to ja obwieszczę - Szarka została, podobno domek - marzenie :multi:[/QUOTE] Super,że Szarka znalazła dobry domek :multi: Może ktoś chce popatrzeć na ''moje''cudeńko :roll: Tak pan układa Tinkę do snu............. [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/7424/p3080625.jpg[/IMG] a potem i tak śpi na mojej podusi........ Tak dziewczynki śpią sobie po obiadku:loveu: [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/8203/p3070609.jpg[/IMG] Tak wieczorkiem .......... [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9328/p3050595.jpg[/IMG] A takie mam zagęszczenie....................5 sztuk na jednym, jednoosobowym łóżku:cool3: [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/842/p3070605r.jpg[/IMG] Może ktoś chętny na jedną chociaż sztukę :roll:.....oddam za darmo:p
×
×
  • Create New...