[quote name='dysia-u'][URL]http://img59.imageshack.us/img59/1315/dsc00141jakzmniejszycfo.jpg[/URL]
czy B na tej kokadrdze to chyba nie przypadkiem?
śliczny z niego kawaler
pozdrawiam i zycze miłego dnia[/QUOTE]
nie jest przypadkiem tylko celowo:)
[quote name='kiniaaa']jasne, że da radę, zawsze jest wycięcie w kombinezonie na te sprawy ;)
no w bluzach to niekoniecznie, bo zależy od tego jaki jest rozmiar i czy na długość sięga psiakowi do ogonka-jeśli sięga to się nie załatwi
choć w bluzie która mój psiak ma jest taki otwór, także zależy z jakiej firmy...[/QUOTE]
no wlasnie Bobi ma taka bluze ktora siega do ogonka i nie ma zadnego otworu aby mogl sie zalatwi dlatego pytam
a gdzie kupilas bluze ?