[quote name='Gosia9712P']Też mam budzik na 6.30, ale jeszcze sobie włączam jedną albo dwie 10 minutowe "drzemki" i dopiero z bólem wstaję. Teraz lepiej, bo po pierwsze, tak jak piszesz jest jasno, a po drugie psu ciepło i nie zawsze w łóżku się zakopuje. Ale zimą... ciemno, zimno, pies pod kołdrą... No i tak się zawsze zbieram i zbieram, jeszcze codziennie rano myję głowę, więc trochę to schodzi czasu. Do szkoły mam 3 minuty drogi, ale spóźniam się praktycznie codziennie :lol: I jak przychodzę niespóźniona, to się wszyscy dziwią :evil_lol: W tamtym semestrze pobiłam moją klasę w ilości spóźnień - wpisanych miałam 11, ale spóźniłam się dużo więcej razy, tylko po prostu wpadałam przed sprawdzeniem obecności. Haha, się rozpisałam o szkole :eviltong:
No i cieszę się, że Ci się maltańczyki podobają :cool3:[/QUOTE]
to Ty spoznialska jestes