no przerósł trochę chłopak. Ma rodowód, ale 3 cm przeszkadzają nam w tym aby wziać udział w wystawie... :shake:
ale to przez to, że jak był mały to taki pulpecik, nie przejedzony, tylko poprostu taki miał wygląd. :loveu:
i wogóle dziękujemy za odwiedziny, mam nadzieję, że będziecie wpadać. :)
Przytulaski przesłane. Ucieszył się nawet. :evil_lol: