[quote name='Dzika_Figa']Agula, Szpilka ma inny, biały i proszący o datki. Niestety nie podeślę teraz, bo jest w drugim komputerze.[/QUOTE]
A mi Szpilka mówiła, że żółty :) To nic, nieważne. Plakat proszący o datki nie musi być, a jakby Panie chciały, to żółty też jest spoko. Poza tym jak robią zbiórkę, to nie na siebie ;) więc każdy wierzy, że jest przytulisko :)