Jump to content
Dogomania

Agula99

Members
  • Posts

    9820
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agula99

  1. O jeju, to Lucuś ma takich towarzyszy w boksie?? I się nie gryzą???
  2. Idzie wiosna idzie, a Kajka ciągle w boksie...
  3. Tak, dobrze że już Sonia u nas, bo co ten chłop z nią robił, to szkoda słów :(
  4. To ja nie w temacie, ale dla mnie 350 to już koszmar!! :)
  5. benio to taki cudaczek, takie duże dziecko, tylko kładzie się na podłogę, brzuchol nadstawia, spacery kocha, drze niemiłosiernie, ale co tam!! Przecież żeby taki pies się nie spodobał, to ja już nie wiem :(
  6. 350 miesiąc??? o matko!! ale ceny!! ale do schronu tą bidulkę to nigdy, ona już tyle przeszła, hotelik i ją ogłaszać, ja wierzę, że jeszcze ktoś będzie chciał ją adoptować!
  7. A wzięłabyś go sobie Karolciu do bloku, a co, rodzice by się nie odzywali bo by się go bali ;)
  8. Ja nie prątkowałam :) jam zdrowa jak tur i jutro pójdę 8 razy jak ten nowy nie polezie do domu!!! 7 razy to dla mnie nie nowość, ale czy 8 dam radę ;)
  9. No to Budrys pokazuj się, zachwyć kogoś i do chałupy!!!
  10. Róbcie foty, weźcie radio, no i proponuję zmienić tytuł wątku na szukamy super domku. Majuska może poprosić o pomoc osoby z fundacji od labków, przecież oni już na początku dzwonili do Justyny i oferowali pomoc, to trzeba to wykorzystać, mogą pomóc!!!
  11. No tak, szkoda tylko że majuska jeszcze nie w swoim domku :)
  12. Nasz staruszek czeka kiedy go ciotki odwiedzą na żywo i trochę wymiziają!!!
  13. Już go wstawiłam na Kundelka, mam nadzieję, że to czyjś i że sobie wybiegł i się zagubił.
  14. Lucuś kolorowych snów o super dobrym domku :)
  15. Trzymamy, trzymamy, ale....no trzymamy
  16. Boże no to tragedia, co tu zrobić???? Trzeba ją jakoś wyrwać z tego koszmaru!!!!
  17. Pewnie państwo myśleli że ona to taka wiecie z domu zabrana, a tu widać trauma się odezwała, biedactwo, tyle stresu, pewnie się ucieszyła na widok pani z hoteliku.
  18. Beniu na tle tego błota i tych czarnulek taki dostojny...a jak pomyślę o tych cieczkach, boziuuuuu, nie chcę, nie myślę, nie myślę ......nieeee
  19. [quote name='Irka']Dzisiaj przez te gumowce na spacerze z Bazylem na dupie zjechałam z początku górki do samego końca - tyle co kurtka z pralki wyszła :( Błoto - wynocha !!! Bo ludzie się boją po psy przychodzić .... To z pewnością jest powód ich nieobecności ...[/QUOTE] No to weź kurtkę która jest na jeden raz i do prania, nie spodziewaj się że wrócisz czyściutka ;)
  20. [quote name='Irka']Jutro ja go odwiedzę - przecież mnie zabierasz :):):) do niego :) - to choć na chwilę, życie jego będzie miłe. Jaka jutro pogoda? zdąży osuszyć teren czy gumiaczki :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ja bym na suchy grunt nie liczyła, wczoraj sama trochę popływałam, raczej wielkie ogromne gumowce trza zabrać, bo u nas katastrrofiren :)
  21. [quote name='Roszpunka']W końcu się uda :) Zbiorowe trzymanie kciuków zawsze pomaga ;)[/QUOTE] Ciągle trzymamy, trzymamy!!! :)
  22. Zagląda, zagląda, tylko trochę późno, ale o Maksiu zawsze się pamięta :)
  23. [quote name='Becia66']bo same nieszczęścia na około i z czego tu się cieszyć. Adopcje stoją, myślałam że chociaż Labka poprawi lutową statystykę, a tu kicha. I ta Kama dzisiaj jeszcze mnie dobiła.[/QUOTE] No i jak tu się nie dobić???? no jaaaaaaaaaaaak????
×
×
  • Create New...