benio to taki cudaczek, takie duże dziecko, tylko kładzie się na podłogę, brzuchol nadstawia, spacery kocha, drze niemiłosiernie, ale co tam!! Przecież żeby taki pies się nie spodobał, to ja już nie wiem :(
350 miesiąc??? o matko!! ale ceny!! ale do schronu tą bidulkę to nigdy, ona już tyle przeszła, hotelik i ją ogłaszać, ja wierzę, że jeszcze ktoś będzie chciał ją adoptować!
Róbcie foty, weźcie radio, no i proponuję zmienić tytuł wątku na szukamy super domku. Majuska może poprosić o pomoc osoby z fundacji od labków, przecież oni już na początku dzwonili do Justyny i oferowali pomoc, to trzeba to wykorzystać, mogą pomóc!!!
Pewnie państwo myśleli że ona to taka wiecie z domu zabrana, a tu widać trauma się odezwała, biedactwo, tyle stresu, pewnie się ucieszyła na widok pani z hoteliku.
[quote name='Irka']Dzisiaj przez te gumowce na spacerze z Bazylem na dupie zjechałam z początku górki do samego końca - tyle co kurtka z pralki wyszła :( Błoto - wynocha !!! Bo ludzie się boją po psy przychodzić .... To z pewnością jest powód ich nieobecności ...[/QUOTE]
No to weź kurtkę która jest na jeden raz i do prania, nie spodziewaj się że wrócisz czyściutka ;)
[quote name='Irka']Jutro ja go odwiedzę - przecież mnie zabierasz :):):) do niego :) - to choć na chwilę, życie jego będzie miłe. Jaka jutro pogoda? zdąży osuszyć teren czy gumiaczki :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Ja bym na suchy grunt nie liczyła, wczoraj sama trochę popływałam, raczej wielkie ogromne gumowce trza zabrać, bo u nas katastrrofiren :)
[quote name='Becia66']bo same nieszczęścia na około i z czego tu się cieszyć. Adopcje stoją, myślałam że chociaż Labka poprawi lutową statystykę, a tu kicha. I ta Kama dzisiaj jeszcze mnie dobiła.[/QUOTE]
No i jak tu się nie dobić???? no jaaaaaaaaaaaak????