[quote name='karolciasz28']Ja się na to piszę, robię na Warszawę i nasze regionalne, ok?[/QUOTE]
Super Karolcia, działaj, bo Beniu to tak tęskni za człowiekiem, normalnie duże dziecko, ale chyba był bity, czasami tak się dziwnie zachowuje, a przecież nie krzyczę na niego, ani nic mu złego nie robię, a on się normalnie czołga, taki wystraszony, on musi mieć suuper domek, bo to mój misiaczek!!!! Musiał już swoje przejśc bidulek :(