Jump to content
Dogomania

masza44

Members
  • Posts

    3862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by masza44

  1. Ojejku, bidusia :-( mam nadzieję, że szybko się jej poprawi, jeśli potrzebne będą pieniążki na jakieś leki to dajcie dziewczyny znać. Trzymam kciuki za Alę, należy jej się coś dobrego od życia i mam nadzieję, że wytrzyma jeszcze trochę a potem znajdzi esuper domek, który ją będzie rozpieszczał już zawsze.
  2. Ja się deklaruję na 30 zł miesięcznie ale dopiero od czerwca bo w maju mam ostatnią ratę deklaracji na sterylizację suczki. Nero jest cudowny i super, że znalazłyście się dziewczyny aby go uratować i zapewnić mu lepszą przyszłość.:loveu: Poproszę o numer konta na PW. Aha i jeszcze mam pytanie, bo ja jestem z Sanoka ale mieszkam od lat gdzie indziej. Gdzie trafiają bezdomne zwierzęta z Sanoka? Bo tam chyba nie ma schroniska? Jak to wygląda formalnie? Byłam ostatnio na kusie COAPE Petsitter i była dziewczyna spod Mielca, bardzo chwaliła ten hotel:)
  3. I bardzo dobrze, lepiej żeby dłużej poczekały niż trafiły z deszczu pod rynnę.
  4. Cała przyjemność ( zwłaszcza jeśli znajdą suńki domki dobre) po mojej stronie, na odległość tylko tyle mogę zrobić. Niestety tutaj w Krakowie też nie jestem w stanie wychodzić na spacery z psami ze schroniska z powodu braku czasu ( ledwo starcza go na to żeby własne psiaki wybawić i wymiziać itp...) Trzymam kciuki za domek Madzi, dajcie dziewczyny znać jak już tam będzie jak się wszystko układa:) Myślę , że Ala też trafi do fajnego domku, to tylko kwestia czasu.
  5. Klaudia, ja tez zamieszkałam ostatnio na wsi więc wiem, jak wygląda sprawa podejścia do rozmnażania i sterylizacji zwierząt ale jeśli jest ktoś kto oferuje pomoc w sterylce i jest tylko kwestia 2 tyg przetrzymania ( 10 dni nawet do zdjęcia szwów) to lepiej się na to zdecydować, antykoncepcja nie daje pewności, często dochodzi do ciąży i potem rodzą się mioty chore i upośledzone a poza tym jest niebezpieczna dla zdrowia suki, ale wiem, że decyzja jest zależna od Twoich możliwości
  6. I jak tam sunieczki? Czy jeszcze nikt nie zainteresował się takimi cudami? Wpłaciłam dzisiaj 60 zł na sterylki na konto, razem ze wcześniejszymi wpłatami jest juz 140 zł, w następnym miesiącu wpłacę też 60 zł to zgodnie z tym co było napisane wcześniej wystarczyłoby już na sterylizację dla jednej z dziewczynek:lol: zgadza się?
  7. Dzięki, trochę to daleko ode mnie, wszystkie te kursy i szkolenia jakoś omijają Kraków. Do Eweliny Włodarczyk chodziliśmy z naszymi psami na kurs PP i PT. Ale już nie prowadzi kursu dla właścicieli hoteli dla psów.
  8. Ja bardzo polecam gabinet weterynaryjny Pani Janiny Przystaś na Nowosądeckiej 27, super podejście do zwierząt, całościowe podejście przy badaniu, fachowość, odpowiedzą na każde pytanie, poświęca tyle czasu ile trzeba, znają właścicieli psów i pacjentów do których maja serdeczne podejście. Często dzwonię po telefoniczna poradę weterynaryjna i nigdy mi nie odmówiono. Robiliśmy tam sterylizację aborcyjna i jednocześnie operację przepukliny pępkowej u suni, i było świetnie, niedrogo w porównaniu do ARKI ( wcześniej chodziliśmy tam) czy na Sanockiej ,a udało się super, mała miała kontrolę , leki przeciwbólowe, ściągnięcie szwów wliczone w cenę, a najważniejsze, ze wygoiło się szybciutko i nie ma śladu już dzisiaj ( operacja była w grudniu). Nasze psiaki lubią obie panie doktor, nie było problemu, że pies nasikał na ściany...:evil_lol:
  9. Bardzo się cieszę, że udało się psiakowi:) A co do reklamy zgadzam się w 100 % , ja klikałam, ale w ogóle się nie dała zamknąć, zniechęciło mnie to i juz w ogóle nie weszłam na dogo tego dnia. Wszystkiego najlepszego Perunkowi w domciu :lol:
  10. Mam pytanie co może oznaczać iskanie przez moją suczkę mojego psa. Od czasu do czasu , zwłaszcza wieczorem jak już są zmęczone i "polegują" to ona przychodzi do niego i iska go ząbkami koło uszu na grzbiecie. Wydaje mi się, że dla psa jest to obojętne lub nawet przyjemne, nie reaguje w ogóle, czasem nie przerywa drzemki. Suczka jest po sterylizacji, nigdy nie miała szczeniąt, skąd ten odruch i co oznacza?
  11. Dzięki. Na razie zapisałam się na kurs u Andrzeja Kłosińskiego. A może potem się rozkręcę i pomyśle o czymś jeszcze...
  12. jak w jakimś karcerze, nienormalne, przecież on tam udusić się może, zgadzam się, że to podchodzi pod znęcanie się nad zwierzęciem i w związku z tym każdy oddział TOZ lub straż dla zwierząt może odebrać psa. Najlepiej gdyby ci właściciele się go zrzekli dobrowolnie, z tego co czytałam i tak go nie chcą i traktują jako niepotrzebny balast. A w jakim to jest mieście?
  13. A piesek jest po kastracji? Jeśli nie to myślę , że mogłoby pomóc. Na pewno nie będzie się pobudzał i nie będzie sfrustrowany.
  14. ale super, że mają odwiedziny:) kochane są
  15. Witam, czy zna ktoś w Krakowie lub okolicach jakiś sprawdzony ośrodek który prowadzi kursy dla osób pragnących założyć hotel dla psów? Jest kurs COAPE prowadzony przez Andrzeja Kłosińskiego, ale to bardziej petsitter, a ja byłabym zainteresowana stricte tematyka prowadzenia i organizacji hotelu.
  16. ostatnio sporo piesków z dogomanii z małopolski znalazło DS:) może zacznie się dobry sezon dla maluchów z tego wątku:) bardzo im tego życzę i trzymam kciuki
  17. suuuuuuuuuuper!! to teraz jeszcze kibicujemy Norek!! Robi!!!mój ukochany!!do domciów!!!
  18. Ja pisałam o Hoteliku Psia Kość w Lednicy Górnej, ten jest bliżej mnie. Ale w Przebieczanach też jest super hotelik, to trochę dalej po drodze na Bochnię. Tam też właścicielka jest Pani z super podejściem i powołaniem.
  19. Powiem szczerze ,że za takie warunki jak tam to taniej nie znajdziecie. Najbardziej podoba mi się, że opiekunowie hoteliku są zootechnologii chyba i naprawdę mają podejście do psiaków, też tych trudnych. Co do leczenia to oni w razie jakiś problemów wzywają weterynarza ale obciążają tym właściciela lub jak w tym przypadku osoby odpowiedzialne za psiaka. Trudno się dziwić, przecież jakby mieli płacić za drogie leczenie czy zabiegi to by jeszcze do tego dokładali. Nie chcę obiecywać, ale może udałoby mi się raz na 2 tyg odwiedzić Biszkopta i zabrać na spacer i wymiziać itp, bo to wioska niżej mnie, ale ponieważ pracuję po 10 h dziennie i sama mam 2 psy i remont domu to częściej raczej nie znajdę czasu:( Niestety kasa nie wspomogę bo zadeklarowana jestem na 2 sterylki suczek ze schroniska i jeszcze trochę mi zostało do spłaty.
  20. Polecam przychodnie weterynaryjna Pani Janina Przystaś na Kozłówku, ceny naprawdę umiarkowane, a podejście do psiaków świetne i do właścicieli super. Jest profesjonalnie ale nie zdzierają skóry z właściciela. Poza tym podejście jest całościowe np. przychodzę suczce wyczyścić gruczoły, a Pani bada jej przy okazji oczka, uszy, serducha posłucha, brzuszek po sterylce zobaczy. Robiliśmy tam sterylkę aborcyjną i operację przepukliny pępkowej na raz, mała pozbierała się szybciuteńko, blizna już jest niewidoczna, Pani dała mi nawet swoją prywatną kom żebym dzwoniła w razie komplikacji o każdej porze. Mojego pieska będziemy w zimie kastrować tam na 100%, bo jestem zachwycona fachowością i świetnym podejściem do pacjentów i opiekunów.
  21. jest hotelik w Lednicy Górnej za Wieliczką [url]http://www.hotel-dla-psow.pl/glowna_pl.htm[/url], warunki super, robiłam tam wizytę przedadopcyjną, rozmawiałam długo z Panią która go prowadzi, wydaje mi się , że z czystym sercem można polecić, ale cenowo to już nei wiem, myślę , że dałoby się cenę wynegocjować, Pani Magda mówiła mi, ze ma sporo psów z fundacji czekających na DS
  22. I jak tam mój ukochany Robi? Siupaj psiaczku po nowy domek!!
  23. A może by Robiego dać na wątek goldenów, albo na jakąś stronę poświęconą adopcjom goldenów? Wiadomo, że to kundelek, ale wyrośnie na goldenopodobnego ( jest identyczny jak mój psiak jak był mały i tez nie wiadomo było jaki będzie, a teraz ma 1,5 roku i wygląda jak złoty golden tylko jest mniejszy ( 23 kg) Zakochałam się w tym piesku!!!.........ogłaszam go na gg i fb ale moi znajomi przepytani o domki dla piesków już raczej nic nie znajdą:( Ja od niedawna tutaj jestem i jeszcze nie wiem jak to zrobić.
  24. a co jest z jego oczami? Mam stałe deklaracje więc na razie nie chcę się deklarować na stałe, ale na wizytę u weterynarza w sprawie oczek mogłabym coś wpłacić pod koniec miesiąca
  25. O matko kochana, Robi jest cudowny, jak skóra zdjęta z mojego Puppiego:crazyeye: jak był malutki, widzę po tej mordce , że będzie bardzo mądrym, radosnym i zakochanym w człowieku psiaczkiem........żeby tylko dostał szansę!! Szkoda, że ja na razie nie mogę przyjąć dla Puppiego sobowtóra:-(
×
×
  • Create New...