Jump to content
Dogomania

masza44

Members
  • Posts

    3862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by masza44

  1. poszła moja deklaracja stała za czerwiec + 20 zł na sterylkę jednorazowo, Irma przepiękna i jaka radosna się zrobiła:) oby szybko znalazła domek. A szczeniaki Irmy? Czy mają swoje domki? Bo już się trochę pogubiłam na wątku.....
  2. A skąd jest Pan? Ja jestem z podkarpackiego i za kilka dni jadę na kilka dni do domu, to jeśli to jest jakoś blisko Sanoka mogłabym podjechać i zrobić pa. Domek brzmi bardzo fajnie:)
  3. Kurcze, to może się uda domek! Z poprzednich zdjęć i relacji wynikało, że z sunią podobną do siebie się polubili to pewnie z innymi byłoby tak samo...A Pan Irek to pewnie dobry człowiek , ktoś kto bierze psy na DT raczej dobre serce ma dla psów:) trzymam kciuki!!! Jeśli jednak Neruś nie pójdzie do domku to podtrzymuje moją deklarację od czerwca.
  4. To trzymam kciuki za nowy domek Madzi, i jeszcze mocniej, żeby pojawił się jakiś dla Ali, dobrze , że suczynka się pozbierała:)
  5. Owieczka masz rację, jakoś się dorzucimy na Dogomanii przehotelujemy miesiąc dłużej, ale trzeba mieć 200% pewności, że Mice będzie dobrze. Moja sunia bardzo długo czekała na domek, jako ostatnia 8 szczeniaków poszła już miała pól roku wtedy, wróciła z jednej adopcji i zdecydowała, ze u nas to ten domek. Czasem lepiej dłużej poczekać żeby trafił swój na swego...Dobrze, że są telefony i pytanai o Mikunię, liczy się dobro psa, pretensje ludzi na bok
  6. Coś tutaj cichutko...jak tam suńki?
  7. [quote name='Owieczka']Dosżły wpłaty od : MARTIKA@AISCHA - 20 zł Maria - Sanok ( niech się przyzna darczyńca zebym mogła osobiście ucałować ) - 11,61 :loveu::multi::sweetCyb::buzi::buzi: Dziękujemy !!!!! :Rose:[/QUOTE] Maria- Sanok to ja:) postaram się coś wpłacić pod koniec miesiąca jeszcze jak na koncie coś zostanie......
  8. Poproszę o numer konta na wpłaty na pw, wpłacę jakiś grosik na sterylkę lub hotelik, niestety nie dam rady na razie więcej bo mam stałe deklaracje. Ale sunieczka jest strasznie kochana i bardzo potrzebuje pomocy. Myślę, że szybko znajdzie domek bo jest przepiękna i młodziutka.
  9. O rany dopiero przeczytałam o chorobie Nera i strasznie się cieszę, ze jednak dobrze się wszystko skończyło. A co do faceta to gnojek, mam nadzieję , że nikt mu nie wyda żadnego psa. Kurcze, Nero jest cudowny, gdyby moja suńcia się tak panicznie nie bała samców już by był mój......
  10. super psiak, i cudownie , że ma podobną do siebie koleżankę i wspaniałe towarzystwo :multi: a co do pana który dzwonił w sprawie Nerusia, to się może zdziwić, dobrze działające schroniska nie wydają psów bez umowy i zgody na wizyty poadopcyjne.
  11. I jak tam Madzia? Czy już w nowym domku?
  12. Onga, a czy właściciele zgodzą się na sterylizację suczki? Ja deklaruję pomoc finansową jeśli wyrażą zgodę, i na pewno znalazłoby się więcej osób do pomocy. Nie można pozwolić na to, żeby miała kolejne mioty i kolejne szczeniaki ginęły, ja nie wierzę że suczka zagryza szczeniaki, normalna suczka jeszcze przygarnie obce a nie zagryzie swoje......
  13. Ja protestuję, Jurand to żaden staruszek! Ja też mam psiaka 13 letniego, bardzo do kochanego Juranda podobnego i nie uważam go za staruszka........za pana w podeszłym wieku ewentualnie :evil_lol: Nie wyobrażam sobie jak można po tylu latach rozstać się z psem, który jest jak część rodziny, a co dopiero pozbyć się jak śmiecia......Mam nadzieję , że uda mu się znaleźć kochający dom, bo jeszcze kilka pięknych lat życia przed nim. Bardzo mu tego życzę.
  14. Świnka jest w ogóle zdolna akrobatka:) trochę jak kotek, ostatnio bardzo usilnie domaga się noszenia na rękach i wtedy się wtula i podziwia świat z góry i węszy sobie, tylko problem bo Puppy zazdrośnie też się domaga noszenia potem, a ja nie dam rady 25 kg nosić :lol: Dawajcie znać jak tam z wydatkami na sunie, pomożemy w miarę możliwości jakimś groszem zawsze
  15. A mnie właśnie Ala bardziej za serce chwyciła, ale ja jestem przyzwyczajona od rudych bzików, które są nadpobudliwe i gwałtownie okazują uczucia :evil_lol: Puppy wczoraj z radości, że mnie odkrył w sypialni (udało mi się wrócić z pracy i przebiec do domu niepostrzeżenie dla bestii) podrapał mnie do krwi tak mnie obłapiał łapkami, a jak wył przy tym z radości... i jak mu nie wybaczyć? Świnka skacze do góry i daje buzi za to:) Przelałam 60 zł, to wychodzi mi 200 zł wpłat, na sterylizację którejś z dziewczynek wystarczy. Pozdrawiam:)
  16. Szczeniaczki ze schroniska w większości znalazły domki, super! :lol: A co z Norkiem i Robim? Czy można by gdzieś wpłacić pieniądze tylko na nich? Na odrobaczanie, szczepienie lub karmę? Ten Robi nie daje mi spokoju........
  17. Jeśli to w Krakowie to mogłabym podjechać zrobić piękne foty
  18. Czy Jery jest w Krakowie? Może potrzebne będą ładne zdjęcia do ogłoszeń, wiem z doświadczenia, że ludzie najbardziej na to zwracają uwagę, jeśli tak to my robimy adopcyjniakom zdjęcia za darmo bo budujemy portfolio:) [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-inne-uslugi-Psia-fotografia-W0QQAdIdZ276916368[/url] , podczytuje wątek Jerego bo bardzo z charakteru i błysku w oku przypomina mojego bzika i trzymam kciuki za jego domek, może chociaż w ten sposób mogłabym pomóc
  19. Oj dopiero teraz przeczytałam, że Kęty:( to niestety nie dam rady bo nie mamy transportu
  20. A gdzie znajdują się psiaki? bo jeśli to okolice Krakowa to mogłabym pomóc ze zdjęciami, oczywiście za darmo, zbieramy zdjęcia do naszego portfolio:) [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-inne-uslugi-Psia-fotografia-W0QQAdIdZ276916368[/url]
  21. Jeśli kogoś nie stać na drogie karmy niech po prostu psom gotuje. Porcje rosołowe są za ok 2 zł , wątróbka drobiowa 5 zł, serca 6 zł za, do tego jakiś ryż, makaron lub kasza jeśli pies lubi, warzywa i na pewno jest to bardziej wartościowe niż zmielone odpady +popiół i inne wypełniacze, które ponadto bardzo uczulają. Tylko że trzeba na to poświęcić trosze czasu ( ale bez przesady, ja gotuję dla dwóch psów, ok 30 min porcję która starcza na 2 dni. A ponadto nie znam psa, który pogardzi ugotowanym mięskiem:)
  22. To super,ze apetyt jej dopisuje, dojdzie do siebie szybko, i super, że szuka tak kontaktu z człowiekiem, dobrze,że ma Ciebie!!
  23. Na Frontline kleszcze w części kraju mn w Małopolsce się uodporniły...Ja stosuje Fiprex i do tego w okresie największego nalotu kleszczy czyli na wiosnę i w jesieni obrożę Preventic albo jakąś inną. Takie połączenie jest najskuteczniejsze. Są psy które mogą na takie połączenia zareagować alergią może je jakoś podrażnić lub swędzić ale jeśli nic psu nie jest nie ma przeszkód aby je stosować na raz. Ja obrożę ściągam psom jak są w domu. Oczywiście żadnen preparat nie chroni w 100% kleszcze się uodparniają wcześniej lub później na nowe środki....:angryy:
  24. Masakra, faktycznie, dobrze, że udało się zauważyć w porę i że Ala dała radę... trzymam kciuki żeby teraz już było tylko lepiej. Czy usunięto Ali całą macicę ? w razie potrzeb na leczenie proszę o kontakt na pw. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...