Post wyżej napisałam.Ta moja była jako szczotka do wykładzin. Ta na wystawie do dywanów. A w necie jest jako szczotka gumowa do zamiatania.
[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzedam-agd-meble-narzedzia-sprzet-agd-Szczotka-do-zamiatania-gumowe-wlosie-Tchibo-W0QQAdIdZ425038458[/URL]
Moja kosztowała chyba 40zł.
Ta z wystawy chyba [url]http://germapol.istore.pl/pl,product,1311602,gumowa,miotla,do,zamiatania,siersci.html[/url] ta sama cena była.