Jump to content
Dogomania

wikikoniki

Members
  • Posts

    1984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wikikoniki

  1. Do góóóóóóóryyyyyyyy + sprawdzam sygnaturkę ;D
  2. [COLOR="#ff00ff"]Witamy ;D I zapraszamy !!! Będziemy tutaj dodawać focieeee Neski (Nesi, Nesquika, Kundla itd.) Neska urodziła się 11 marca 2008 roku (wczoraj miała urodzinki) więc <jak na razie> ma 3 lata ;D Tutaj będziemy zaglądać tylko od czasu do czasu, ale codziennie dodajemy nowe relacje z naszego życia na stronie [url]www.nesia-pies.blogspot.com[/url] [/COLOR] [COLOR="#9932cc"]Miłej lektury !!![/COLOR]
  3. A ja ze sznaucerem ;D Namawiam koleżankę, żeby założyła konto na Dogo ;D
  4. Zaraz wejdziemy ;P
  5. Śliczniacha <3333333 Jak już się na agi spotkamy, to możemy sobie nawzajem fotyy porobić ;] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202848-Family-Dog-Osowa-D[/url] Sorki za Offa, ale przyda Ci isę
  6. Czekam na fotki <33333 Dobrze że jesteś zadowolona <333333333
  7. Do góóóóóry ;D Wiem Rusiu, że się wybierasz ;D
  8. A ty na trymowaniu ? Ile zapłaciłaś ? Czy spotkałaś Nati i Pusię ?
  9. Ja też nie wiem anka11 ;(
  10. W "u łapy" ? Jezu, oni mi ją tak beznadziejnie obcieli kiedyś ;( A jak byłąś, to była taka mieszanka yourka i "Nati" ? Bo moja kol tam pomaga LEPIEJ TAM NIE WRACAJ !!
  11. A Nesia ma jutro urodzinki <33333333333333333333333333 :multi::multi::multi: A kiedy Rysia w Osowie będziesz ? I gdzie ?
  12. Tak, kożuszek cuuuuudoffny <33333
  13. [quote name='Guptasek']Więc . Aparat już jest ! :multi: Tylko ja chora :< Jacuś idzie na trymowanie w czwartek !:multi::multi::multi:[/QUOTE] Fajnie, Ja Nesię strzyżę ;P
  14. A jaką siostrą ?! też mam siorę
  15. [quote name='Guptasek']Mam troszkę starych zdjęć !;) Jacuś :loveu: [IMG]http://i54.tinypic.com/1z72bde.jpg[/IMG] Myślałam ,że tylko ja sie śmiesznie wyginam do zdjęć :evil_lol:ale jaki pan taki pies :loveu: [IMG]http://i51.tinypic.com/k9975f.jpg[/IMG] Jake leżący na biurku :lol::lol: [IMG]http://i51.tinypic.com/30xicgk.jpg[/IMG] Atak poza tym , uświadomiłam sobie że nie mam tu żadnych zdjęć mojego kotka ! Trzeba będzie nadrobić straty ![/QUOTE] No, dajesz !!! Chociaż nie lubię kotów ;D A Necha się do zdjęć prostuje <3333333333
  16. Ślicznie Rysiu <3 Czekamy na więcej fotek Kufy [*] I reszty sfory <33333333333
  17. Nie działą obrazek ;(
  18. Nie umiem ;(
  19. Olbzymy czy średniaki ? Ja mam miniaturkę <33333333333333 Ale pieprzne mi się nie podobają ;P Czarnulki <3333333333333
  20. Właśnie, dawaaj <33333
  21. [quote name='Klaudia.']To nam podrzucisz na forum zdjęcie prosfesjonalnego toru w ogrodzie Twojej babci ;)[/QUOTE] Jak będzie, to nie ma sprawy ;D
  22. A ja ostatnio Nesce hiltona smycz i obrużkę kupiłąm ;D Pięknie jej ;D Dam potem focie, jak chcecie ;D
  23. Sprawdzam sygnaturkę ;P A fotki śliczne ;D
  24. Działą sygnaturka ?
  25. Będę miała włąsny tor u babci bo ona ma większy ogród ;P
×
×
  • Create New...