Jump to content
Dogomania

wikikoniki

Members
  • Posts

    1984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wikikoniki

  1. Trixie czarne w serca ::loveu:: [url]http://sirino.pl/pl/p/TRIXIE-UPRZAZ-SERCA-S-40-50cm15mm-CZARNA/20095[/url] Ale nie radzę kupować w sklepie... ja nie mialam innego wyjscia. Czekałam na samo wysłanie 7 dni po zakupie i wplaceniu kasy. \jeszcze ich nie dostalam wiec dam znac jak dojda... niestety juz nie na swieta :-( sory za brak polskich znakow, niektóre się nie wyświetlają na kol laptopie :p
  2. Fajnie macie, że macie śnieg... u nas tylko szronik na trawce, ale pies i tak uchachany ::loveu:: My czekamy na szeleeeeeczki, też zrobię jakąś sesję w śniegu i może z lampkami... Gdzie je powiesiłaś/położyłaś ?
  3. Może już było, ale czytałam tylko dwie osatnie strony... Jak zrobić, żeby wyszło zdjęcie kiedy pada śnieg a pies pozuje. Marzy mi się takie, w którym NEska robi poproś w śniegu ::loveu:: , pomożecie ?
  4. Ta firanka u sznupka to nawet ładna... ja u swojej robię w drugą stronę, albo na równo. A wczoraj całkiem jej wycięłam :oops: żeby śnieg jej nie robił sopli, jak już oczywiście będzie :p
  5. Oj tak... ludzie czasem przesadzają... Chociaż muszę się przyznać, że sama raz byłam wredna dla pewnej właścicielki... ale nie opiszę tego tutaj bo mnie rozszarpiecie :p Ale rzeczywiście. Wchodzę z NEską na wybieg. JEst tam jakiś natrętny szczeniak, popularne są u nas labladory i goldeny... młodziak chce się bawić a ja mówię, że ona woli się bawić z ludźmi. W pewnym momencie Neska "zwraca uwagę" szczeniorowi a babka na mnie patrzy z takimi oczami :crazyeye::crazyeye::crazyeye: I co tu człowieku zrobić ? Powiedzieć "ostrzegałam" ?
  6. No w sumie racja. Ja wczoraj oszpeciłam swojego psa :-( Ale w sumie to było zamierzone... Wycięłam jej firankę, bo Neska jest meeega energiczna i jak biega w śniegu to potem ma na niej sople, a nie da sobie ich wyciągnąć... Ale nie wygląda tak źle... :shake:
  7. [quote name='Wulkan']Beatryx- no coś ty :evil_lol:. Skrócę smycz, pies będzie koło nogi i nie będzie mógł nawet powąchać czegoś tam leżącego. No i przy okazji nauczy się komendy 'nie wolno' :razz:. Co do wyjadania z ziemi, to jeśli pies WIE, że nie wolno tego robić, to i bez właściciela nie zje. I według mnie nie podziałają tu metody całkiem pozytywne. Wiele osób zostawia dla psów kąski z pieprzem w środku, żeby je zniechęcić i udaje im się, co wcale chyba takie pozytywne nie jest :diabloti:. Nie potrzeba wcale krzyków i złości, żeby oduczyć psa szukania sobie innego źródła jedzenia, tylko trochę wyobraźni i cierpliwości. Prawdopodobnie da się zrobić to tylko pozytywnie, jednak nie próbowałam i zostanę przy swoim stanowisku, co do tego. P.S. Napisałam, że stosuje kary i nagrody, nie myślcie, że biję i krzyczę na swojego psa, bo... to nie w moim stylu :eviltong:. Ja też stosuję kary i nagrody, nie rozumiem, jak można tylko chwalić. Ale może się da...
  8. Chodzi mi o to, że pod naszą nieobecność to nie są takie aniołki. Nie wiem jak to wytłumaczyć, możecie mnie zjechać :p
  9. Allleeee śliczny Bazyl ::loveu:: Będziemy częściej zaglądać :p
  10. Ja myślę, że pies tak jakoś automatycznie wyjada z ziemi, a przy właścicielu, to jakoś się hamuje, bo wie, że będzie ukarany... Oj, coś chyba odbiegamy od tematu, nieprawdaż ? :diabloti:
  11. [quote name='Grey']Wikikoniki taki włos to trzeba strzyc , można z włosem , pod włos , ale żeby było dokładnie to o trymerze trzeba pamiętać.[/QUOTE] Dzięki ;) Dobrze wiedzieć. Fajnie, że po tak krótkim czasie ktoś się odezwał :p A jest może jakiś wątek z obstrzyżonymi sznaucerami ?
  12. No właśnie słyszałam, że nie można... Ja swoją strzygę i nie ma żadnych problemów ;)
  13. Wow. Wpadłam przypadkiem na wątek i się zakochałam ::loveu:: Po prostu cuuudowny Cody :p I powodzenia w agility, my mamy już niczego sobie tor, chociaż niczego nie kupowałam... Dawno nie trenowałyśmy, więc blog musiałabyś "przeczesać", żeby znaleźć filmik. WEsołych Świąt !
  14. wikikoniki

    Mela

    Ojjj... jaka śliczna ::loveu:: I żeby pupile w wigilijną noc przemówiły ludzkim głosem ;]
  15. A moja na zimię zaczyna wszystko z dywanów wyjadać :mad: :shake:
  16. Hej, ja wybieram się na tą wystawę, z moją sunią w typie sznaucera. Ktoś jeszcze idzie ?
  17. Hej. Mam suczkę w typie sznaucera. Wiem, że powinno się ją trymować, lecz moja babcia (z którą mieszkam ) nie chce o tym słyszeć. Więc może jakieś pomysły na to, jak ostrzyc miniaka ? A może znajdzie się ktoś inteligentny i nam wszystkim wytłumaczy, czemu nie strzyc ?
  18. To może i ja się pochwalę moim szkrabem, jak był mały. Niestety, nie ma rodowodu, więc nie będziemy "oszczeniać" bo by nas cioteczki pozabijały ;] [IMG]http://i42.tinypic.com/5krg9z.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2h2manr.jpg[/IMG]
  19. [quote name='understandme']Hej ;) Na blog zajrzałam, macie może galerię na dogo?;)[/QUOTE] Niestety nie, wystarczy blog ;]
  20. Witaj ;) Czekamy na fotki ;] I zapraszamy <patrz sygnatura> ;)
  21. To miło mi ;) Dostanę też "Tropem Zaginionych. Jak pies ratownik odmienił moje życie". Na "spacer..." zdecydowałam się wcześniej i na pewno był w księgarni, a z tego co wymieniłyście było tylko to. Mam nadzieję, że się nie zawiodę...
  22. Obawiam się, że dam radę dopiero po feriach ;( Mam w czasie ferii do przeczytania krzyżaków i tristana i izoldę (do szkoły)
  23. Fajnie tak na wystawę rowerem ;D My raczej autobusami...
  24. Ja w swojej skromnej biblioteczce mam: * Rasy psów - Kompendium. Bardzo lubię zaglądać do tej książki. Mam z tej serii jeszcze kompendium o rasach koni i tam jest budowa - w tej o psach nie ma... Tego mi brakuje, bo na necie jakoś nie mogę znaleźć. Polecam ! * Agility - sport i zabawa. Nie jestem pewna, ale to chyba jedyna książka w polsce o agility. Dawno ją czytałam, ale pamiętam, że jedyne co mniej w niej śmieszyło to tłumaczenie imion - Łata, Funia, Ala, Greta, Brygida, Pola. Nie wiecz czemu, ale drażnią mnie takie imiona... Poza tym nawet w porządku... * 101 psich sztuczek. Książkę mam tylko dla pomysłów na sztuczki. Opis jak je nauczyć jakoś mi nie pasuje, wolę własne metody. * Pies - instrukcja obsługi. Kupiłam książkę ze względu na śmieszny opis (np. zadek to "port wyjściowy itp" ale po głębszym wczytaniu się, nic się z tego nie nauczyłam oprócz Chwytu Heimlicha. Generalnie bez spodziewanej rewelacji. Wszystko napisane tak jakoś jakby się za bardzo starali... * Charakter psa dla bystrzaków - Zdecydowanie polecam ! Rysunki pomocnicze, tłumaczenie w porządku. * Zaklinacz psów - Po oglądaniu programów Millana spodziewałam się czegoś lepszego, Cezar opisuje jaki to on jest fantastyczny... +/- połowa książki jest jego biografią. Nie podobała mi się ksiązka, choć na początku byłam jego fanką. Teraz przestałam oglądać bo zaczęło mnie nudzić. W prawie każdym odcinku to samo...
×
×
  • Create New...