Jump to content
Dogomania

wikikoniki

Members
  • Posts

    1984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wikikoniki

  1. A wy na pierwsze trzy nie możecie ? Mi najbardziej pierwszy pasuje...
  2. Korde, JA jednak nie mogę jechać na piąty, chyba na pierwszy pojadę ;P
  3. Ja też jadę z jednym ;D Tylko pytałam ;P Dziewczyny, opuściłam się trochę w nauce więc, na jakiś czas opuszczam DogoManie i neta, więc nie piszcie na gg. Do zobaczenia !!! ;*********
  4. Cho***a, przeszukałam 2 razy stronkę a i tak nie znalazłam ;P A może ze mną jechać osoba towarzysząca która by z drugim ćwiczyła?
  5. Ile kosztuje wyjazd na ozp z dwoma psami?
  6. Hah... kundelka <3
  7. Ja mam drugiego "owczarka niemieckiego po matce policyjnej" który jest w połowie wielkości owczarkiem, biszkoptowy, wabi się Max ;D Nazywamy go owczarkiem starogardzkim bo jest ze starogardu ; Ej, a ile kosztuje wyjazd z dwoma psami?
  8. Hah... ja mam tylko 2 psiaki (kiedyś też konia) ;D I również daję się wysłać na odwyki, ale tak jak i wy, jestem od psa uzależniona ;D
  9. Hej ;D Jestem Wiki, mam 13 (juuż) lat i 3-letnią sunię w typie sznaucera miniaturki ;D O obozie dowiedziałam się z tego postu, ponieważ był wyświetlany w "nowe posty" jadę na ozp po raz pierwszy ;D Aha, z niuńką ćwiczę coś w typie agility (skoki, tunel, slalom, więcej przeszkód nie umiałam zrobić :)
  10. Uuuu... piesek <3 Już ja wiem co na to Nesia ;D Może uda mi się wziąć 2 osóbki (:
  11. Marta, a kolega ma suczkę czy psa? ;D Może uda mi się namówić kol z mieszańcem yorka z shih tzu ;D PS. Co na tym obozie robią "osoby towarzyszące" ?
  12. A jeżeli chodzi o psy? Na pewno moja Nesia <love>
  13. Tsa... ;D Razem z psami troszku więcej ;D
  14. Ja ? Oki, jadę na ozp5 ;D
  15. No, nawet fajniej niż normalnie ;D Ja się jeszcze zastanawiam ;D Ale na pewno nie na 1 i 2 ;P
  16. Heej, ja umiem i w to i w to ;P Mb, jedziesz na 4 ?
  17. Necha ma w marcu cieczkę i w pażdzierniku więc na wakacje problemu nii mam ;D
  18. [quote name='Ola164']Hmm. Rysiu, na moje oko obecnie 4 odpada. Może trójeczka? Ale to zależy od Matiego od Franki i Ciebie :* Marta - chcę zaznaczyć, że dwa lata temu też byłaś w wieku 13 lat i czyżbyś uważała go za haniebny? Ja rocznikowo mam 17 lat. I co? Jadę na obóz od 12 i tacy uczestnicy też mają prawo do fajnej zabawy na obozie. W wyborze znajomych nie sugeruję się wiekiem. Wiek nie jest równy dojrzałości rozmówcy.[/QUOTE] Świetnie słowa ;D
  19. Ucałuj imienniczkę ode mnie ;D
  20. A jak ją nauczyć, tylko że mojej rodzinie nie chce się jej szkolić tylko mnie
  21. Ona się wabi "Nesi" ? Moja się wabi "Nesia" trochę inaczej się wymawia, śliczna jest ;D
  22. Do tego, na który turnus jadę (:
  23. Ja się dostosuję (o ile ktoś mnie poinformuję gdzie jedzie) ;D
  24. No właśnie !!! ;P
×
×
  • Create New...