Jump to content
Dogomania

wikikoniki

Members
  • Posts

    1984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wikikoniki

  1. [quote name='MonikaSz']3 maja wystawy ZKwP organizowane są jedynie w Bydgoszczy i Chorzowie. Międzynarodowa Wystawa Psów w Sopocie odbywać się będzie 13-14 sierpnia.[/QUOTE] Dzięki ; ***
  2. Heei, sygnaturka działa ?Sprawdzam ;D
  3. A będziesz startować ? Ja będę chyba ;D Ale Nesia na widownii bo nie mamy rodowodu ;(
  4. [quote name='Casablanca']Hej :p Dziękujemy ;) Teraz na jaką najbliższą wystawę się wybieracie? Pewnie Grudziądz?[/QUOTE] A kiedy ten Grudziądz ?
  5. Ona jest cudoffna <3333 Sorki, ale yorki są u mnie na ostatnim miejscu :angryy::angryy: :diabloti: Naaj są Malamuuty <333333 A co porabiacie?
  6. Więc 3 maja jest u nas w sopocie wystawa ? :multi:
  7. A ja mieszkam na Pomorzu to bym se kupiuła, ale ja wcześniej potrzebuję :P
  8. [quote name='Kasia&Mela']Ale nie będzie miała, bo właśnie tam gdzie ten tor miał być zaczął działać klub agility (czy coś innego co organizuje takie kursy)[/QUOTE] Nie do końca ;P Nie opłąca mi sę jechać na 12 dni na 40 godzin treningu w grupie, w tej samej cenie stać by mnie było na 100 godzin w tym klubie z instruktorem na moją wyłączność :P Klaudia, nadal nie rozumiesz?
  9. Dzięki Kasia za usprawiedliwienie ;*** Tak, to prawda, wolę trenować przez kilka miesięcy, niż przez tydzień, ale będę wpadać. Pozdrawiam ;***
  10. Jezoooo, ona jest cuuuudowna <333333333
  11. A ja nie jadę jednak ;PP
  12. Heei, a za ile ten tunel Casablanca kupilaś? Było coś jeszcze ? A kiedy teraz będzie agi lub wystawa w trójmieście?
  13. W tym roku też będzie obóz?
  14. Tak, bo ja na przeciw domu mam magazyn i oli mi po hurtowej cenie załatwiają ;D
  15. http://www.familydog.pl/ Kto był? Jakiego ma pieska? Ja zamierzam się z Nesią w kwietniu wybrać ;d
  16. Ile kosztuje wejście na godzinkę ? We dwie osoby i dwa pieski ?
  17. U mnie w zoologicznym kosztują 15 ;D
  18. Korde, nie wydam tyle kasy na szele, bo już mam dwie pary ;P Sooory Marta
  19. Ale ja nie mam jak zapłacić ;( Chyba, że przelewem pocztowym.
  20. Jestem zainteresowana szelkami treningowymi, zależy ile kosztują; (
  21. Buuu A jak się jedzie pierwszy raz to jest jakaś zniżka? MB, na który turnus jedziesz?
  22. A kiedy będzie znana kadra?
  23. Aaaa !!!!!!!!! Chyba jedzie też koleżanka z mieszanką yorka z shih tzu !!!!!!!! Jupiiiiiii !!!!!! Ale się ciesze !!!!! A macie może jakieś fotki z ozp?
  24. Piękna jest <333 A ja swojej do kotów przyzwyczaić nie mogę ; ( Ni w ząb ; (
×
×
  • Create New...