Jedyny fryzjer, u którego bez żadnej obawy zostawiam Siu, jadę na zakupy i odbieram "na gotowo" :)
Przedtem kawa i ciacho w doborowym towarzystwie pani Kasi i jej męża :)
Rozpusta, ale uwielbiam te sobotnie wypady do Wrocławia :)
Pani Kasia z salonu COCO czyni cuda :) Siu kokardkowo :lol:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/p480x480/5557_524843107583179_868989695_n.jpg[/IMG]
Pierwszy raz widzę, żeby ktoś łapał słońce językiem :D
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3w3LlvG0Znc/UbI3PB6kMRI/AAAAAAABBR8/c_K7xZEEQbQ/s640/IMG_5048.jpg[/IMG]
Dziękujemy, cioteczko :)
I pokazujemy kukardkę nową :)
[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/p480x480/983928_518849284849228_1204178769_n.jpg[/IMG]
I profil jeszcze :)
[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/423966_518849438182546_1704791363_n.jpg[/IMG]
I w stylu "pokerowa twarz " :)
[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/983860_518849534849203_363347215_n.jpg[/IMG]
Psim maminkom życzymy wszystkiego najlepszego w dniu Ich Święta :)
[IMG]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSBEAc0rtxVBlwOyflpi3TanSNFwD53vFXOD2_YVRa_GWiYxNWT3w[/IMG]
I kolejne ujęcie, pod hasłem- nie pchaj mnie, Barbośka, bo spadnę :eviltong:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/971150_518566928210797_795613126_n.jpg[/IMG]
To ja Wam, ciocie, pokażę psie psiapsiółki :)
[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/970915_518571461543677_1665505890_n.jpg[/IMG]
[quote name='Bella1']Moja Pola dziś zaliczyła wizytę w Coco :lol:
jesteśmy pod dużym wrażeniem , sunia wyluzowana -full serwis , piękna fryzurka
pani Kasia ma talent i wielkie serce dla zwierząt :multi:[/QUOTE]
Witamy cioteczkę z biura :D Polunia też urocza :)
Ciotki, pamiętacie Gynię z pseudo? Oto gwiazdeczka w stylizacji pani Kasi z Salonu przez duże S COCO :) U- ro- cza :)
[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/931239_4747558656366_30076825_n.jpg[/IMG]