UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Nic prostrzego.wsiadasz w samochod i jesteś:)))Super ludzie:) Kto był,ten wie:)
-
Nie kazda alergia objawia się problemami zoladkowymi,bo takowych Maks nie miał.(chyba) Mi chodzi o problemy z uszami i skorne. U psa mojego syna alergia objawila się chorymi uszami.Trzepal glowa.I rozne cuda-wianki wet przepisywal.Pomagalo na chwile. W końcu zalecil zmiane karmy na hipoalergiczna i jak reka odjal.Egon jest na Royalu. Droga jak cholera,ale na weta się nie wydaje:) To można sprobowac podawac Maksiowi jeden rodzaj karmy odstawić leki i zobaczyć co się będzie dzialo.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
UlaFeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Może wet.widzial tylko te zadbane psy,a dalej nie był wpuszczony. -
osieck Uwaga - interwencja w hoteliku w Osiecku
UlaFeta replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Tak wlasnie wygladaja zwirzeta oddane do "hoteliku"i zapomniane przez opiekunow prawnych.Po tylu aferach z pseudo nic się ludzie nie ucza. Szkoda :( Nie wiem czy zagrodowy i Magda cos podejrzewaly i zabraly Michasia,bo pies jest w DT?czy już stalym? Zagrodowy kto polecil Ci ten "hotelik"jesli można wiedzieć. -
Mam pytamie:) Jak będzie można rozwiazac sprawę wysylki fantow z bazarku? Na liscie poleconym,paczce trzeba wpisac dane osoby kupującej i sprzedającej.Kto będzie adm.danych?U mnie w pracy lista obecności jest schowana:))))) a każdy pacjent podpisuje oświadczenie o zgodze na przetwarzanie danych(oczywiście na użytek firmy).Cuda-wianki się porobily. RODO weszlo :(
-
ha ,ha w Twoim typie:)
-
Florek pojechal:) i kolejna bida pod opieka. U Anety to psy maja raj:)Widzialam.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Sprzedac mozem :)wszystko:) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
19 maja (sobota)na warszawskiej Agrykoli odbędzie się Warszawski Dzien Zwierzat,organizowany przez Schronisko na Paluchu, Tez tam będziemy:) Zapraszamy serdecznie:))