UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
[quote name='ostatniaszansa']Oficjalnie wladze Korabiewic zabraly statut schroniska, wiec psy nie powinny tam trafiac. Fakt, to ze jest cieplo uchroni chociaz koty od zamarzania w nieogrzewanych pomieszczeniach... /Agnieszka[/QUOTE] Agnieszko to na jakiej zasadzie ten schron dziala?Jako prywatne przytulisko?
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bedziemy pamietac Ula tez z Pragi tylko nie wiem kiedy -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jak sie pomylilam w nazwie miejscowosci to wszystkich przepraszam.Musialam Kraszew z Kruszem pomerdac.SORRY.Ewa pomagasz jak mozesz za kazda pomoc dziekujemy. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='malvaaa']dziewczyny gdzie P. Jola sie przeprowadza? do jakiej miejscowosci? mam wolny piątek wiec moge pomoc, dysponuje samochodem, wolnym czasem, checiami i moge zabrac tz do pomocy.[/QUOTE] Jola przeprowadza sie do Kraszewa 12 km od Rasztowa.Co do pomocy to pewnie sie przydasz ale nie wiem czy piatek jest aktualny.Jola sie musi wypowiedziec.Tam musi byc ogrodzenie zeby sie przeniesc nie wiem czy do piatku zdazy.Ale ;) ;) jak masz wolnt piatek i mozesz pomoc to jest do zabrania siatka od Bric.ktora by sie przydala ale nie mamy transportu.Jakby co to napisz do niej pw.Dziekujemy za ofoafowana pomoc. -
ELJA dla domownikow MISIA odeszla za TM -kochana przez wszystkich
UlaFeta replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny jest taka strona Mall.pl tam jest karma dla zwierzakow tansza niz gdzie indziej,moga przywiesc i mozna odebrac samemu.sama tam zamawiam.Zajrzyjcie moze ktoras bedzie pasowac. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Troche napisze o wczorajszym festynie.Bylo super.Kasa uzbierana:multi: Na pozytek zwierzakow.U nas tez padalo ale dzieki przezornosci mimis mialysmy namiot:eviltong:wiec nie zmoklysmy.Jak dojechalysmy to namiot byl rozstawiony i fanty ,ktore uzbieraly mimis z Ania lezaly na stolkach.Nie odbylo sie to w formie loterii (nie mialysmy zgody)tylko w formie dobrowolnych datkow na przytulisko.A teraz zeby nie bylo chcialam podziekowac(dluga lista)Mimis -bo choc nieobecna cialem byla obecna duchem i Ani za zaangazowanie Igam za dostarczone dary w tym zarcie dla zwierzat i dziewczynom Ani i Asi ktore dzieki niej sie pojawily-dobrzy martetingowcy,i niezawodnyn dziewczynom Karoli i Dominice oraz gminie Michalowice ze nas przygarnela.Jesli by ktos cos wiedzial o takim festynie w okolicach Wawki to prosze o wiadomosc.Przyjedziemy.To tyle ode mnie na temat festynu wiecej napewno napisze Jola..Zdjecia robila Karola to trzeba ja ponekac zeby wstawila.I na koniec terier Pero i Puszek w nowym domku:multi::multi::multi:.Bric wczoraj byly telenony w sprawie adopcji ale ja nie wiem o ktorych psach Jola rozmawiala. -
Jak sm przyjechala to juz bylo po wszystkim.Psy zostaly rozdzielone.Na poczatku watku opisalam wszystko.Mozesz poczytac.Na odpowiedz maja 3o dni to na dniach powinna byc odpowiedz.Jak dostane to napisze co i jak.
-
[quote name='TEnTRZEZWY']A może ktoś włączy myślenie? Pani Jola już dawno wiedziała, że musi opuścić ten dom, pamiętam podgrzewanie atmosfery bo musi już opuścić, bo to , bo tamto. I co nie zabezpieczyła się? Jeśli nie zabezpieczyła zwierzaków na tą ewentualność to znaczy, że jest totalnie nieodpowiedzialna i powinna sobie odpuścić przetrzymywanie ich a po prostu zaangażować się w pomoc w którejś z fundacji, tam zawsze są potrzebni ludzie z doświadczeniem. Niedawno ufundowaliście jej samochód. Teraz jeszcze jej dom wybudujcie, a p. Jola nadal będzie wynajmować swoje mieszkanie w Warszawie. Nie mówię, że jej się przelewa, ale wiele z Was ma mniej.[/QUOTE] Jak juz wybudujemy Joli palac to zrzucimy sie na mercedesa.A co niech ma.
-
[quote name='anita_happy']moje zdanie - bo walcze ze znawcami prawa budowlanego :) na fb:) moze dopiszcie do eventu na fb 1. Pani Jola ma pozwolenie na budowę - czego??? wydane przez...i data... 2. Pani Jola już stara sie o kredyt na realizacje budowy swojego dommku 3. Pani Jola teraz z datków cche wybudować kojce dla psów, które wszystkie są psami W POTRZBIE - wszystkie sa przeznaczone do adopcji - to sa psy wyrwane z potwornej biedy /link do strony i dogo/ Pani Jola prosi o pomoc w budowie kojcy dla psów i domku dla kotów. Z datków zostanie zakupiny barak budowlany, w kt Pani Jola bedzie mogła doglądać i pilnować zwierzaków. Barak jaki ma zamiar zakupić/wynając Pani Jola to barak wyposażony w agregator prądotwórczy. Ma on posłużyć jak tymczaoswe lokum dla Pani Joli/jej córki i wnuka - na czas budowy domu Pani Joli. NAJWAŻNIEJSZE w tej chwili sa zwierzaki. Niedawno walczyły o życie - bo ktos je potruł. Pani Jola do dziś spłaca długi za ratowanie psów w klinice w Warszawie/Radzyminie /???/ KOSZT budowy jednego kojca dla zwerzaków to = plus buda /zł/ DOPISZCIE TO bo nikt nie rozumie o co chodzi w zbiórce...i dobrze bedzie jak wkleicie na event zdjecia!!!z przytuliska[/QUOTE] Cala noc myslalam jak napisac zeby nikogo nie urazic.Tu nie chodzi o budowe domu dla Joli tylko o pomoc zwierzakom,tak z dobrego serca.nie wszystkie zwierzeta sa adopcyjne a chore przebywaja w domu wiec z nimi bedzie problem.Potrzebne beda DTbo one do kojca sie nie nadaja.Wiem ze w dzisiejszych ludzie musza miec wszystko czarne na bialym bo wszadzie sa naciagacze.Zapraszamy do przytuliska Jola,nie rozmawia przez plot tylko zaprasza do srodka.Kto byl ten wie.
-
[quote name='greatmadwomen']co mam odpisać? 1. Agnieszka Anaszewska posted to Przytulisko Znajdki traci swój dom, nie ma gdzie się podziać! Na jakiej zasadzie działa to przytulisko? http://www.facebook.com/AgnieszkaAnaszewska/posts/105248146234913 Przytulisko jest utrzymywane przez Jole i dzieki pomocy Dodomaniakow.1%podatku moglismy dac dzieki fundacji:VIVA",ktora udostepnila mam swoje konto.Przytulisko jest bardzo dobrze prowadzone a Jola ma zlote serce.Bylam,widzialam.Dziekujemy za jakakolwiek pomoc.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Dziewczyny ja pomoga przy przeprowadzce jak tylko Jola da znac wiecej zrobic nein moge.Sama nie wiem jak inaczej pomoc Joli:-(:-(:-(Pewnie bedzie potrzebny duzy samochod bo to 12 km. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Witaj Karola:loveu:nareszcie.Macie pierwsza chetna.;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jolu wlasnie sie dowiedzialam,ze nasza kolezanka z Dogo Witusiowa Ewa wplacila w lecznicy w Radzyminie 100 zl na dlugi tylko nie wiem w ktorej ale dopytam bardzo bardzo dziekujemy :loveu: -
Jak moj suka zostala pogryziona przez amstaffa to wezwalam straz miejska ale nic nie zrobila Agresor byl na spacerze z 11 letnim chlopcem bez smyczy i kaganca.nie ukarala wlascicieli bo powiedzieli ze nie widzieli zdarzenia.Skoro oni nie przestrzegaja prawa to o czym my mowimy.Napisalam skarge na takie zachowanie i do dzis nie mam odpowiedzi.(napisalam do komendanta)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Brawo Igam:loveu:nam tak dobrze nie poszlo:-(:-(:-(ale ziarnko do ziarnka.....dziewczyny robily zdjecia moze wstawia -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']Bo JOAPG to w ogóle działa w podziemiu i nic się nie chwali! Jak człowiek osobiście nie wydusi, to nic a nic się nie dowie! Aż pójdę sprawdzić na stronkę która to Sara szczęściara :loveu: edit: Już widzę, ta onkowata sunia :)[/QUOTE] Nie tylko JOAPG dziala w podziemiu.Do Joli przyjezdzaja dziewczyny,ktore nie wchodza na forum,a naprawde bardzo bardzo duzo Joli pomagaja :klacz: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
DZiewczyny nic nie napisaly to ja zdradze wam nowine :eviltong:.Dzieki JOAPG SARA w nowym domku:loveu: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Igam']Te co przekazałam Uli? Tam były pluszaki, różności od mojej siostry, skarpetki itp od Emilii i nie pamiętam co jeszcze ;)[/QUOTE] igam wszystkie fanty zabrala EWA po festynie z DNIA ZIEMI twoje moje i od Emilii nic u mnie nie zostalo :razz: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
SMYK w nowym domu na sie dobrze, nowi Panstwo szczegolnie nie narzekaja :crazyeye::crazyeye::crazyeye:bo tylko zezarl krzeslo, smycz a teraz rozpracowuje kota tz kot siedzi na regale i patrzy,napewno sie zaprzyjaznia,bo nie moze byc inaczej.Jak sie spotkamy to zrobie zdjecia i napisze wiecej.:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
a czemu tak malo tych zdjec??????? z festynu, Karolina kazala sie ladnie usmiechac:lol: Tosiek fajnie trafil,a z koteckiem sie napewno ulozy mam pytanie czy ktos jedzie do Joli w niedziele to bym sie chetnie zabrala? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Widzialam sie z p.Jola w sobote tez prosilam o zdjecia powiedziala ze wstawi na str.znajdki.pl.to moze juz sa w niedziele pojechala od Bialej-Podlaskiej zawiesc tego moloska co znalazla i moze wrocila bez niego :evil_lol:jak sie ogarnie to pewnie napisze P.Jolu czekamy na wiesci i zdjecia:???: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='emilia2280']hé, a Tattoi-Rattatoi ;p ma jakies konto? poproszé na pw w takim razie. a ile kosztujá sterylizacje malych suczek u Was?[/QUOTE EMILIA2280 na str.133 TATTOI jest u nas zalogowana na str.133 jest jej post to napisz do niej na pv.to udzieli ci informacji wszelakich ;)