UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jakich psin chcecie zdjecia?Bede w sobote lub niedziele u Joli to zrobie(komorka)i moge wyslac meilem do Brica -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Parosku zdejmij ze strony "znajdek" Frajde i Goldenki one juz sa wyadoptowane -
Dziekuje bede szukac dalej.Moja siostra ma taka sunie podobna do Zuzu i wizualnie i charakterek nie daj Boze.I jak jakies dziecko chce poglaskac to siostra mowi ze lepiej nie.My sie juz przyzwyczailismy ale obcy ludzie otwieraja szeroko oczy ze zdziwienia.Mojego rottka mozna glaskac tylko nikt nie chce bo sie boi.
-
Przykro mi :-(Pani stwierdzila ze za duze, chcialaby taka sunie do pol lydki.Czy mozecie wkleic aktualne zdjecia?Wtedy łatwiej by sie rozmawialo z potencjalnym wlaścicielem.
-
Dzis o 19 jestem umówiona z panią pokaże jej sunie moze się zakocha.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zeby uspokoic wszystkich co na mnie napadli --chcialam napisac ,ze pies nie poszedl na lancuch.Zostal zabrany przez tescia corki jednej z pan,ktore sie nim zaopiekowaly po wyjezdzie Karoli.Wiec nie zostal wydany byle komu.Mysle ze osoba,ktora go zabrala zdawala sobie sprawe ,ze pies potrzebuje opieki.Wedlug Karoli pies nie nadawal sie do domu.To,ze jest na terenie gospodarstwa to nic zlego,nie wszystkie psy sa "domowe". I jak to ktos madry powiedzial"jeden niezadowolony oglosi swiatu wiecej niz 15 zadowolonych" I na tym chcialam zakonczyc temat. A na przyszlosc prosze czytac ze zrozumienien. -
poczekamy byle nie dlugo;)
-
Jak przewidujecie jakiej wielkości mogą być sunie jak będą dorosle,jest poszukiwana sunia szczeniak wiek by się zgadzał i domek dobry
-
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam,w myśl nowej ustawy przestaną istnieć przytuiska i hoteliki?Jeżeli tak to co się stanie z tymi,które już są,i co będzie ze zwierzakami.Proszę napiszcie.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='maja602']Jeżeli do mnie się w ten sposób zwracasz, to go zmień. Każdy z nas ma tu swoje problemy. Ja też. Działam sama w pojedynkę. Nikt mi nie pomaga. Zajmuję się głównie kotami ale bezdomnego psa też bez opieki nie zostawiam. Do dzisiaj miałam do adopcji dwa koty. Jeden prawdopodobnie w poniedziałek pójdzie do nowego właściciela. Dzisiaj przybyły mi 4 nowe. Żaden z moich kotów ani psów nie poszedł do adopcji bez sprawdzenia domu. Ty ich nie sprawdzałaś, tylko ja. Więc to ty powinnaś sprawdzić czy pies trafił na łańcuch, a nie ja. I ty powinnaś wiedzieć w jakie warunki go oddałaś. Skończyłam dyskusję na ten temat. Dom powinien być sprawdzony.[/QUOTE] Bardzo prosze czytac ze zrozumieniem -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Nie wiemy czy na łańcuch, czy uwazasz ze lepiej zeby został i wieś dokonałaby samosądu?Przeczytaj pare postow wyzej w jakich okolicznosciach Karola go znalazla i prosila o pomoc i nikt sie nie zglosił.Dziewczyny wybraly mniejsze zło,więc dlatego sie ciesze.Jezeli chcesz to mozesz jechac i sprawdzic. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Mimiś ekipa się znajdzie;) Onek od Karoli pojechał wczoraj do Łukowa :multi:pilnować gospodarstwa,oby mu tylko dobrze było -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='malagos']A co z tym ONkiem od Karolalal?[/QUOTE] Karola juz wróciła po urlopie.Psina została pod opieką 2 fajnych kobitek,które miały zapewnić weta i opłacić szczepienia. Ostatnia wiadomość była taka,że zgłosiły sie dwie osoby chętne na psa i kobitki mają wybrać dobry domek. Karola jest teraz bardzo zajęta ale jutro zadzwonię to może bębą nowe wieści. A może sama napisze. -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Aniu dziekuje bardzo.Ci Państwo powiedzieli ze moge wpadać kiedy chcę,ale nie ma potrzeby ich nachodzić.Za jakiś czas pójdę to znów będą zdjęcia.Oni nie wiedzą jak poruszać sie na dogo więc i wieści nie ma. Psina superowa. -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
U nas na Pradze czipują za darmo. Aniu zdjęcia wysłałam na pocztę to jak mozesz to wstaw.dzięki -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Byłam wczoraj u Reno jest super psiakiem rozpieszczony do granic możliwości:lol:nie wiem jak sobie pózniej poradzą:evil_lol::evil_lol:Ostatnie szczepienie 16 września pózniej wścieklizna i będzie miał czipa:loveu:Właściciele o niego super dbają, naprawdę to domek ze złotymi klamkami Uwaga -waży 13 kg Mam zdjęcia nie umiem wstawić mogę wysłać mms-em Ciężko bylo zrobić bo jest w 5 miejscach na raz:crazyeye: -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Ale urosla śliczna jest.Moze polecę do Renusia i go obfoce.A moja Feta jak usłyszala szczekanie w tle filmu to zaczeła szukać psa w telewizorni:evil_lol::evil_lol: -
Jeżeli ludzie będą kupowac psy z pseudo :mad:to i nowa ustawa nic nie zmieni,szkoda psiny
-
[quote name='Zofia.Sasza']Ja będę rozdawać ulotki "Zbieraj znaczki, nie psy/koty". No co zrobić - mam misję od Boga jak bracia Blues ;) [/QUOTE] Jesteś de best:multi::multi::multi:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Moze juz wiecie[SIZE=4].18 sierpnia w Warszawie odbedzie sie marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierzat [/SIZE] [SIZE=4]zbiórka 10-10,30 przed Giełdą Papierów Wartościowych [/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2]wszyscy mile widziani[/SIZE] -
Nie wiem czy od nas ktos bedzie jesli nie fizycznie to wirtuolnie prosze dopisac Przytulisko P.Joli Boczkowskiej [URL="http://www.znajdki.pl.do"]www.znajdki.pl.do[/URL] listy poparcia
-
Mam pytanie gdzie i jakich godz was znajde bo na poczatek marszu nie zdaze(wracam do pracy po urlopie) a ten pomysl Asior z nicami z dogo jest super