UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Pani Jolu z okazji urodzinek duuuuuzo zdrowka i duuuuuuuuuuuuuuuuzo szczesliwych adopcji:Rose: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='juliaikamil']dziewczyny, a gdzie Was szukać - nie miałam okazji Was poznać... jakoś znajdę. o której się zaczyna impreza?[/QUOTE] zadzwonisz do p.JOLI toci powie gdzie jestesmy albo do mnie 694804820 ;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']4 czerwca? A gdzie, gdzie? :razz:[/QUOTE] nie wiem pewnie jutro ciotki powiedza albo moze napisza :grins::grins::grins::grins::grins::grins: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Fanty ktore ja mam i ktore dostarczy Igam zebierze ode mnie Eva i mowila,ze zostana na nastepny festyn bo wymyslily z Mimis juz na 4 czerwca :multi::multi::multi: dobre dziewczyny:loveu:pewnie napisza co i jak -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Igam a czy nie moglabys tych paczek przywiesc od mojego syna on pracuje na Suzina od poznych godzin i nie chcialby CIE odwiedzic okolo1 lub 2 :evil_lol:w nocy ja je zawioze na Pole -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']Ja mogłabym jechać,ale nie mam jak dojechać.[/QUOTE] autobusem o potem metrem stacja POLE MOKOTOWSKIE -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
A na Polach to gdzie was szukac?i o ktorej trza sie zameldowac;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Parosku rozmawialam z Igam na ten temat jak bedzie co przywiesc to ja odbiore Igam ma kontakt z elik na obecna chwile nic nie mozemy zrobic przykro:-( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Emilia2280 mialysmy transport do WAWY ale problem w tym ze elik na chwile obecna nie ma w Krakowie wiec nie bylo jak odebrac P.Jolu juz mi pani rozjasnila:multi:pewnie ze bede moze sie przydam mam fanty;) glosowalam na 34 -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
ja troche fantow mam i tez przy stoisku moge pomoc jak wszystko dojdzie do skutu bo jechac na Pole bez zadnej organizacji to jest bez sensu P.Jolu niech sie pani odezwie jak pani to widzi :crazyeye:bo niedziela sie zbliza wielkimi krokami na dzien dzisiejszy to ja widze czarno:shake: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
igam pisalam pv do jagienki ale cisza moze do 8 maja elik dowiezie paczke do tej dziewczyny to ja odbiore z dworca i jezeli Emilia pozwoli to by przekazac na bazarek -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
oczywiscie chodzi o paczke:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
jezeli jakims cudem bedzie w Wawce to ja odbiore :lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bajk21.']UlaFeta, przytulisko nie jest żadną organizacją w związku z tym zawsze przytulamy się do kogoś, teraz też.[/QUOTE] tak sobie pomyslalam;) a czy ten transport paszki z Krakowa jest jakos dograny? czy moze ktos wie? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
pytalam kto organizuje bo na str.dnia ziemi w organizacjach pozarzadowych nie znalazlam przytuliska? -
ja 25 kwietnia mialam podobna przygode bylam na spacerze ze swoja suka w typie rasy rot t.na ktora rzucil sie anstaff byl pod opieka 11 chlopca bez smyczy o kagancu nie wspomne sucz zostala pogryziona (dotkliwie)wezwalam straz miejska ktora stwierdzila ze nie moze ukarac wlasciciela mandatem bo nie widziala zdarzenia ale we wtorek zadzwonil powiatowy lekarz wet. ze musi poobserwowac psa bo wplynelo zawiadomienie od strazy ze w czasie rozdzielania gryzacych sie psow dziecko pogryzl rottweiler :diabloti:to pewnie widzieli:crazyeye:dziecko nie bylo pogryzione mialo zadrapanie na reku ktore nie przekonalo mnie ze zrobil to moj pies nie zostala mi przedstawiona obdukcj ze stwierdzeniem ze szkode wyrzadzil moj pies to moze rostrzygnec sad a nie straz wiejska(z calym szacunkien do wsi)tak pracuje straz w wawce:shake:
-
ja25kwietnia mialam podobna przygode bylam na spacerze z moja suka w typie rasy rottweiler na smyczy nagle z bramy wyskoczyl amstaff i rzucil sie na moja sucz byl bez smyczy o kaganku nie wspomne byl pod opieka 11 chlopca nie moglismy rozdzielic psow po calej akcji wezwalam straz miejska ktora powiedziala ze nie moze wystawic mandatu bo niw widziala zdarzenia ale zawiadomila powiatowego lekarza wet.ze rottweiler pogryzl dziecko :diabloti:dziecko mialo zadrapanie na reku lecz nie wiem z jakiego powodu nie widzialam zeby bylo pogryzione nie zostala mi przedstawiona obdukcja ze stwierdzeniem ze obrazenia se dokonane przez mojego psa taw w wawce pracuj straznicy
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Eva jak ci pasuje ja po 15 jestem w domu codziennie jak przyjedzieszto pogadamy czekam na wiesci:kiss_2::kiss_2: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Eva odezwij sie w sprawie fantow a tak wogole to kto organizuje ta loterie jestam chetna do pomocy czekam na rozkazy:eviltong: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
p.Jolu niech sie pani nie martwi napewno loteria sie uda zmniejszy sie dlug Eva mam troche fantow to moze je zabiore jak bede jechac na festyn jak myslisz? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='DariaNojak']ja również chętnie wspomogę zwierzaki, prosze o kontakt do mnie na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], pieniążki chciałabym przywieźc Pani osobiście:)[/QUOTE] bardzo dziekujemy wszystkie namiary na p.Jole znajdziesz na stronie [URL="http://www.znajdki"]www.znajdki[/URL] zadzwon i sie umow:loveu::loveu::loveu: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
zdrowych spokojnych i wesolych Swiat Wielkanocnych dla p.Joli i wszystkich przyjaciol przytuliska zyczy Ula:iloveyou: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
to jest bardzo dobry pomysl jesli Ewa to kupi to przyniesienie fantow na Pole nie bedzie stanowic problemu :lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Eva jak takie losy wygladaja? to mozna zrobic ich wiecej zebys nie miala magazynu w domu i moze ktos na festyn przyniesie?:bigcool: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
no to weze w dobrych rekach;);) a teraz z innej beczki Eva czy te fanty na loterie to trzeba Ci wczesniej dostarczyc czy mozna przywiesc na festyn nie nam tego duzo ale zawsze cos moze sie przydac