UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
P.Jolu czy dotarly do pani weze bo dopiero dzis mam neta i nic o tym nie znalazlam bardzo prosze o potwierdzenie -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
p Jolu jak ten domek w Krakowie nie mam netu do 14 kwietnia teraz jestem goscinnie a tyle sie wydarzylo Jakie trzeba zbierac fanty na 8 maja na festyn? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
:lol:[quote name='paros']Ula domek dla Sary w Krakowie na Starym Mieście :lol: dokładne dane na PW wkleiłam apel na wątku krakowskim [URL="http://www.dogomania.pl/threads/120874-KRAKÓW-wątek-zbiorczy-psiaków-pod-opieką-karusiap-i-Jagienki?p=16575759#post16575759"][B][COLOR=#a0522d]link do wątku krakowskiego[/COLOR][/B][/URL][/QUOTE] podalam Asior adres na PW i poprosilam o sprawdzenie i wszelkie info od bajk21 -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']Ula domek dla Sary w Krakowie na Starym Mieście :lol: dokładne dane na PW wkleiłam apel na wątku krakowskim [URL="http://www.dogomania.pl/threads/120874-KRAKÓW-wątek-zbiorczy-psiaków-pod-opieką-karusiap-i-Jagienki?p=16575759#post16575759"][B][COLOR=#a0522d]link do wątku krakowskiego[/COLOR][/B][/URL][/QUOTE] Paros ze na Starym Miescie to ja wiem ale dokladniej kontaktu szukam od czwartku i to jest do zalatwienia dziewczyny pomoga :razz: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']A jak w poniedziałek?[/QUOTE] Ewa zawsze jestem w domu ok 15 bo przecie trze wyjsc z psina :eviltong:to sie dostosuje -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
P Jolu jakies namiary na ten domek w Krakowie to bede szukac kogos kto sprawdzi :multi: Czy dzwonil ktos w sprawie psiaka ze Skarzyska? -
lilith27 zostaly do wydania 4 i ich mama tak jak napisalas sa obecnie w Skarzysku w DT zostana wydane przez bajk 21 i namiary [URL="http://www.znajdki"]www.znajdki[/URL] tam jest tel lub juz podawalam na poprzedniej stronie tekst do ogloszen jest w 1 poscie mozna go troche zmodyfikowac lub cos napisze jak wroce z szychty teraz spadam dziekujemy za pomoc
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
P Jolu czy ktos sprawdzal domek w KRAKOWIE czy to jest aktualne czy szukac? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Eva2406 w sobote jestem w pracy moze jakies inne propozycje bede okolo 15 -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Eva2406 z Asia sie konkretnie nie umowilam bo jest teraz zarobiona chidzi o to zeby ktos zawiozl te waaaaaaaaze bo ja nie mam jak a co do spodnicy to chetnie przymierze i wtedy moglabym licytowac tylko jak to zrobic? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Potrzebny transport do P Joli sa do adopcji 2 zolte weze oswojone kazdy po 25 m pani Jola mowila ze przygarnie;) maja 5 lat gwarancji jeden moj a drugi od olkitrolki Joapg jak sie juz obrobisz to daj znac wielki dzieki olcetrolce za zaangazowanie :loveu::loveu::loveu: wezzzzzzzzzzzze sa u mnie -
prosze zadzwon do P Joli bo Skarzysko Kamienna moze dowiezc 50 60 km od siebie w dowilna strone wszystkim szczeniaki sa pod opieka P Joli na Dogo Bajk21 obecnie przebywaja w DT wlasnie w Skarzysku domki musza byc sprawdzone P Jola in aczej nie wyda 5o1980665 a skad jest ten transport i w jaki sposob nozna skontaktowac sie z Nadja 89 sprawa jest na juz
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Kago']Zula mieszka w Wawce na Dąbrowskiego, a Zgagulec w Grodzisku Mazowieckim w domku z ogródkiem i...ratlerkiem:)[/QUOTE] no to super niech beda zdrowe a nowi Panstwo zadowoleni bo po tym co przeszly to naleza in sie domki ze zlotymi klamkami -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
a zdradzisz gdzie psiny pojechaly -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
P Jolu ile tak orientacyjnie tego weza potrzeba bo tak pomyslalam ze mozna tego starego nie pogryzionego dolozyc tylko kupic zlaczki :multi: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='olkatrolka']dajcie znać jak zapadnie decyzja jaki wąż to dorzucę grosik.[/QUOTE] a ile mozesz dorzucic bo wtedy mozna kupic wiecej i zlaczki osobno