Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. P.Jolu czy dotarly do pani weze bo dopiero dzis mam neta i nic o tym nie znalazlam bardzo prosze o potwierdzenie
  2. p Jolu jak ten domek w Krakowie nie mam netu do 14 kwietnia teraz jestem goscinnie a tyle sie wydarzylo Jakie trzeba zbierac fanty na 8 maja na festyn?
  3. zuzka2 dzialaj ja do14 kwietnia nie mam netu nie moge pomoc jestem teraz goscinnie :-(:-(:-( bardzo dziekujemy
  4. :lol:[quote name='paros']Ula domek dla Sary w Krakowie na Starym Mieście :lol: dokładne dane na PW wkleiłam apel na wątku krakowskim [URL="http://www.dogomania.pl/threads/120874-KRAKÓW-wątek-zbiorczy-psiaków-pod-opieką-karusiap-i-Jagienki?p=16575759#post16575759"][B][COLOR=#a0522d]link do wątku krakowskiego[/COLOR][/B][/URL][/QUOTE] podalam Asior adres na PW i poprosilam o sprawdzenie i wszelkie info od bajk21
  5. [quote name='paros']Ula domek dla Sary w Krakowie na Starym Mieście :lol: dokładne dane na PW wkleiłam apel na wątku krakowskim [URL="http://www.dogomania.pl/threads/120874-KRAKÓW-wątek-zbiorczy-psiaków-pod-opieką-karusiap-i-Jagienki?p=16575759#post16575759"][B][COLOR=#a0522d]link do wątku krakowskiego[/COLOR][/B][/URL][/QUOTE] Paros ze na Starym Miescie to ja wiem ale dokladniej kontaktu szukam od czwartku i to jest do zalatwienia dziewczyny pomoga :razz:
  6. [quote name='Zuzka2']Chyba będzie domek na Śląsku dla jednej z suń szczeniąt.Która jest największa?[/QUOTE] no to byloby fajnie :lol: wyzej sa zdjecia one wszystkie beda duze:eviltong:
  7. [quote name='EVA2406']A jak w poniedziałek?[/QUOTE] Ewa zawsze jestem w domu ok 15 bo przecie trze wyjsc z psina :eviltong:to sie dostosuje
  8. P Jolu jakies namiary na ten domek w Krakowie to bede szukac kogos kto sprawdzi :multi: Czy dzwonil ktos w sprawie psiaka ze Skarzyska?
  9. lilith27 zostaly do wydania 4 i ich mama tak jak napisalas sa obecnie w Skarzysku w DT zostana wydane przez bajk 21 i namiary [URL="http://www.znajdki"]www.znajdki[/URL] tam jest tel lub juz podawalam na poprzedniej stronie tekst do ogloszen jest w 1 poscie mozna go troche zmodyfikowac lub cos napisze jak wroce z szychty teraz spadam dziekujemy za pomoc
  10. [quote name='Zuzka2']To trzeba o wizytę pytać mrs.ka:-)Ona tam pełno psów wydała i jej ktoś wizyty robił.[/QUOTE] ze sprawdzeniem domku mamy troche czasu bo sucz ma cieczke to bede szukac napewno kogos znajdziemy oby tylko ludzie sie nie rozmyslili Asior podala mi namiary albo sama sprawdzi :multi:
  11. P Jolu czy ktos sprawdzal domek w KRAKOWIE czy to jest aktualne czy szukac?
  12. Eva2406 w sobote jestem w pracy moze jakies inne propozycje bede okolo 15
  13. Eva2406 z Asia sie konkretnie nie umowilam bo jest teraz zarobiona chidzi o to zeby ktos zawiozl te waaaaaaaaze bo ja nie mam jak a co do spodnicy to chetnie przymierze i wtedy moglabym licytowac tylko jak to zrobic?
  14. noze byc i Krakow tam mamy czlowieka do sprawdzenia domu weszlam na Twoje ogloszenia ogladalnosc duza ale odzew zaden jakbys jakies ogloszenia robila to tel.na p Jole a nasza stronka fajna jest i psiny suuuper:multi:
  15. dziekujemy za ogloszenia :loveu:moze cos sie ruszy dt mial byc do14 marca ale to nie takie proste znalezc ds
  16. Potrzebny transport do P Joli sa do adopcji 2 zolte weze oswojone kazdy po 25 m pani Jola mowila ze przygarnie;) maja 5 lat gwarancji jeden moj a drugi od olkitrolki Joapg jak sie juz obrobisz to daj znac wielki dzieki olcetrolce za zaangazowanie :loveu::loveu::loveu: wezzzzzzzzzzzze sa u mnie
  17. nikt nie dzwonil w sprawie psiskow to dokad one maja jechac :-(ale dziekujamy za zaniterssowanie i polecamy sie na przyszlosc;)
  18. prosze zadzwon do P Joli bo Skarzysko Kamienna moze dowiezc 50 60 km od siebie w dowilna strone wszystkim szczeniaki sa pod opieka P Joli na Dogo Bajk21 obecnie przebywaja w DT wlasnie w Skarzysku domki musza byc sprawdzone P Jola in aczej nie wyda 5o1980665 a skad jest ten transport i w jaki sposob nozna skontaktowac sie z Nadja 89 sprawa jest na juz
  19. strona przytuliska [URL="http://www.znajdki"]www.znajdki[/URL] tam sa wszystkie namiary na P Jole
  20. jezeli chodzi o szczeniaki BAJK 21 to jest pomoc w transporcie 50 60 km od Skarzyska a dalej to do uzgodnienia z P.JOla
  21. [quote name='Kago']Zula mieszka w Wawce na Dąbrowskiego, a Zgagulec w Grodzisku Mazowieckim w domku z ogródkiem i...ratlerkiem:)[/QUOTE] no to super niech beda zdrowe a nowi Panstwo zadowoleni bo po tym co przeszly to naleza in sie domki ze zlotymi klamkami
  22. P Jolu ile tak orientacyjnie tego weza potrzeba bo tak pomyslalam ze mozna tego starego nie pogryzionego dolozyc tylko kupic zlaczki :multi:
  23. [quote name='olkatrolka']dajcie znać jak zapadnie decyzja jaki wąż to dorzucę grosik.[/QUOTE] a ile mozesz dorzucic bo wtedy mozna kupic wiecej i zlaczki osobno
×
×
  • Create New...