UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Bricu poza chora sunia [SIZE=6]wszystkie [SIZE=2]szczeniaki[/SIZE] [/SIZE][SIZE=2]maja domy:multi::multi::multi:zeby byla jasnosc z tego watku bo nie wszystkie,ktore sa u Joli [/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Hura!!!!!!!!!!!! nie ma juz szczeniakow od Onki.Reno mieszka kolo mnie to bede miala go na oku.;) Super domek a pan sie w nim odrazu zakochal.:loveu:i jak go zobaczyl to sie malo nie poplakal.Pani Reno pracuje w gastronomi to i glodny nie bedzie.Chcialam mu zrobic zdjecie to na mnie szczekal i nawet mnie ciapnal:evil_lol::evil_lol:A jak wychodzilysmy to sobie spal i mial nas gleboko w ..........A wogole to psiak jest cudny -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Rexa juz nie szuka domku :razz: juz ma:lol: -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='aniamat'][B]Rexa[/B] jest chyba "wolna", no i Rota, ale ta właśnie coś podchorowywuje :([/QUOTE] Co jej jest?.To co pisala Ewa to nie o Joli psach(chyba)nie wiem zeby nasze psiaki byly chore bo by ich Jola nie wydala. -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Na tym watku wszystkie sunie zostaly wyadoptowane,jedna prawdopodobnie chora zostaje narazie u Joli.Trzeba sprawdzic ja neurologicznie.Ale na Str [URL="http://www.znajdki.pl"]www.znajdki.pl[/URL] sa jeszcze sunie tylko troche starsze.Prosze spojrzec.tel.do Joli w 1 poscie -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Ale cudne te psy:dog::dog: -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Parosiku dziekujemy, ale Roxi urosla jest cudna -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Tylko jedno:-(,ale ma fajne zabawki:evil_lol:no dobra poczekamy jak juz sie zaprzyjaznia.Duzo zdrowka dla calego zwierzynca i dla was oczywiscie:eviltong:dziekujemy za adopcje:modla: -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='aniamat']Może coś nie doczytałam, albo nie opanowałam jeszcze wszystkich wymogów forum, ale zastanawia mnie, dlaczego na pierwszej stronie wątku nie jest podany kontakt do opiekunów suni i szczeniąt? Fotki Nyguska załączę w odpowiednim wątku, w temacie udane adopcje :) Domek mam rzeczywiście troszki zazwierzęcony, w sumie teraz 28 łapek, lub inaczej mówiąc 7 ogonków :D[/QUOTE] Chociaz jedno zdjecie z zapoznania suni z rottkiem wstaw tu bo w udanych adopcjach to sie zawierusza bardzo bardzo prosimy:modla::modla::modla: -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='aniamat']W domku ;-) po szczepieniach będzie zapoznawać się z najlepszym przyjacielem na dalsze życie Rotkiem-Negrem;-)[/QUOTE] Chyba lepiej trafic nie mogla:multi:bedzie miala suprowe towarzystwo a i rottka chcemy zobaczyc(bo w tajemnicy Ci powiem ;) ze bardzo kocham rotty) -
NIE dla dzieciństwa w schronisku. Szczeniaki proszą o odt/ds.
UlaFeta replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Wpiszcie ich na czarne kwiatki -
[quote name='Zuzka2']Co u szczeniąt?[/QUOTE] Zuzka u szczeniat bez zmian zostaly 2 sunie i pies oraz ich mama.Dzisiaj bylysmy odwiesc Nata bo jedna madra pani z WAWY go najpierw chciala to DT go wiozl pociagiem a pozniej sie odwidzialo,niestety nie mogl zostac u Joli:-(Zdjecia sa jakbys chciala tekst do ogloszan to sluze wiedza.One wszystkie sa takie kochane.
-
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Zapomnialam napisac jest juz na "czarnych kwiatkach" to mysle ze z dogo zadnego psa nie dostanie -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='bric-a-brac']A to są psiury też od pani Joli? Jezu, ja nie wiem, ten wysyp po wiosennych cieczkach i przedwakacyjny jest nie do ogarnięcia :shake:[/QUOTE] Te psiny beda wydane przez Jole ich watek jest na swietokrzyskim jutro go odswieze bo po tej podrozy jestem padnieta.Tu trza delikatnie ale ja bym ta babe:snipersm: -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekujemy wlascicielom Romy za wiesci i zdjecia :multi:czekamy na wiecej a zdjecia bardzo mile widziane.;) Moze nowi wlasciciele innych suczek tez sie zaloguja?byloby milo. A zeby nie bylo tak kolorowo to beda potrzebne ogloszenia dla psiakow ze Skarzyska-Kamiennej .Sa tam 2 suczki,piesek(ktorego opiekunka przywiozla pociagiem do WAWYa pani powiedziala ze go nie chce] i ich mama .Karola zrobila zdjecia.Pani ktora sie nimi zajmuje wkrotce bedzie musiala sie wyprowadzic bo zabieraja dzialke na droge.Psiaki sa superowe i ich mama tez.Bardzo bardzo zadbane i przyjaznie nastawione do ludzi.Moga isc do domku z dziecmi z kotami na kanape.Nie beda wydane do budy:mad: Jezeli ktos bedzie chcial wiecej info do ogloszen to sluze wiedza -
A czasami jak tak dlugo siedzi i sie gapi to wylaczm i ona nie wie co dzieje:evil_lol: bo bylo i nie ma:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Doti']W sobotę jedziemy po którąś sunieczkę :) Pierwszy wybór na Rumbę, ale zobaczymy na miejscu :) Jeżeli macie coś do przekazania dla Pani Jolanty, karmę, kasę, czy inne rzeczy to mogę zawieźć.[/QUOTE] A o ktorej bedziesz jechala? -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Jaki szybki odzew:multi:ale jeszcze tyle bid zostalo:shake: -
Mozecie wierzyc lub nie moja sucz rottka oglada wszystko jak leci:evil_lol: moje poprzednie rottki ogladaly wybiorczo.Kotki pieski i konie.Jak sie mowilo Dora gdzie sa koniki to podchodzila do tv nawet jak nie byl wlaczony.ale ta to jest telemaniak.Nie wiem co ona widzi i jak i czy to napewno jej nie zaszkodzi:shake:
-
NIE dla dzieciństwa w schronisku. Szczeniaki proszą o odt/ds.
UlaFeta replied to tripti's topic in Już w nowym domu
nie polecam swiata karm dla naszego przytuliska byla zamowiona przez dobra duszyczke to Jola nie dosc ze czekala 2 tygodnie to zamiast puszki na karme ktora miala byc gratis przyslali saszetki