Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Bricu poza chora sunia [SIZE=6]wszystkie [SIZE=2]szczeniaki[/SIZE] [/SIZE][SIZE=2]maja domy:multi::multi::multi:zeby byla jasnosc z tego watku bo nie wszystkie,ktore sa u Joli [/SIZE] [SIZE=2][/SIZE]
  2. Hura!!!!!!!!!!!! nie ma juz szczeniakow od Onki.Reno mieszka kolo mnie to bede miala go na oku.;) Super domek a pan sie w nim odrazu zakochal.:loveu:i jak go zobaczyl to sie malo nie poplakal.Pani Reno pracuje w gastronomi to i glodny nie bedzie.Chcialam mu zrobic zdjecie to na mnie szczekal i nawet mnie ciapnal:evil_lol::evil_lol:A jak wychodzilysmy to sobie spal i mial nas gleboko w ..........A wogole to psiak jest cudny
  3. Rexa juz nie szuka domku :razz: juz ma:lol:
  4. [quote name='aniamat'][B]Rexa[/B] jest chyba "wolna", no i Rota, ale ta właśnie coś podchorowywuje :([/QUOTE] Co jej jest?.To co pisala Ewa to nie o Joli psach(chyba)nie wiem zeby nasze psiaki byly chore bo by ich Jola nie wydala.
  5. Na tym watku wszystkie sunie zostaly wyadoptowane,jedna prawdopodobnie chora zostaje narazie u Joli.Trzeba sprawdzic ja neurologicznie.Ale na Str [URL="http://www.znajdki.pl"]www.znajdki.pl[/URL] sa jeszcze sunie tylko troche starsze.Prosze spojrzec.tel.do Joli w 1 poscie
  6. Ale cudne te psy:dog::dog:
  7. Parosiku dziekujemy, ale Roxi urosla jest cudna
  8. Tylko jedno:-(,ale ma fajne zabawki:evil_lol:no dobra poczekamy jak juz sie zaprzyjaznia.Duzo zdrowka dla calego zwierzynca i dla was oczywiscie:eviltong:dziekujemy za adopcje:modla:
  9. [quote name='aniamat']Może coś nie doczytałam, albo nie opanowałam jeszcze wszystkich wymogów forum, ale zastanawia mnie, dlaczego na pierwszej stronie wątku nie jest podany kontakt do opiekunów suni i szczeniąt? Fotki Nyguska załączę w odpowiednim wątku, w temacie udane adopcje :) Domek mam rzeczywiście troszki zazwierzęcony, w sumie teraz 28 łapek, lub inaczej mówiąc 7 ogonków :D[/QUOTE] Chociaz jedno zdjecie z zapoznania suni z rottkiem wstaw tu bo w udanych adopcjach to sie zawierusza bardzo bardzo prosimy:modla::modla::modla:
  10. [quote name='aniamat']W domku ;-) po szczepieniach będzie zapoznawać się z najlepszym przyjacielem na dalsze życie Rotkiem-Negrem;-)[/QUOTE] Chyba lepiej trafic nie mogla:multi:bedzie miala suprowe towarzystwo a i rottka chcemy zobaczyc(bo w tajemnicy Ci powiem ;) ze bardzo kocham rotty)
  11. [quote name='Zuzka2']Co u szczeniąt?[/QUOTE] Zuzka u szczeniat bez zmian zostaly 2 sunie i pies oraz ich mama.Dzisiaj bylysmy odwiesc Nata bo jedna madra pani z WAWY go najpierw chciala to DT go wiozl pociagiem a pozniej sie odwidzialo,niestety nie mogl zostac u Joli:-(Zdjecia sa jakbys chciala tekst do ogloszan to sluze wiedza.One wszystkie sa takie kochane.
  12. Jak bedzie trzeba to jakos teksty sklece jak bedzie jakies info.Juz mi sie myla watki:shake:
  13. Zapomnialam napisac jest juz na "czarnych kwiatkach" to mysle ze z dogo zadnego psa nie dostanie
  14. [quote name='bric-a-brac']A to są psiury też od pani Joli? Jezu, ja nie wiem, ten wysyp po wiosennych cieczkach i przedwakacyjny jest nie do ogarnięcia :shake:[/QUOTE] Te psiny beda wydane przez Jole ich watek jest na swietokrzyskim jutro go odswieze bo po tej podrozy jestem padnieta.Tu trza delikatnie ale ja bym ta babe:snipersm:
  15. Bardzo dziekujemy wlascicielom Romy za wiesci i zdjecia :multi:czekamy na wiecej a zdjecia bardzo mile widziane.;) Moze nowi wlasciciele innych suczek tez sie zaloguja?byloby milo. A zeby nie bylo tak kolorowo to beda potrzebne ogloszenia dla psiakow ze Skarzyska-Kamiennej .Sa tam 2 suczki,piesek(ktorego opiekunka przywiozla pociagiem do WAWYa pani powiedziala ze go nie chce] i ich mama .Karola zrobila zdjecia.Pani ktora sie nimi zajmuje wkrotce bedzie musiala sie wyprowadzic bo zabieraja dzialke na droge.Psiaki sa superowe i ich mama tez.Bardzo bardzo zadbane i przyjaznie nastawione do ludzi.Moga isc do domku z dziecmi z kotami na kanape.Nie beda wydane do budy:mad: Jezeli ktos bedzie chcial wiecej info do ogloszen to sluze wiedza
  16. UlaFeta

    Telewidz

    A czasami jak tak dlugo siedzi i sie gapi to wylaczm i ona nie wie co dzieje:evil_lol: bo bylo i nie ma:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Trzezwy inaczej --tu twojej pomocy nikt nie oczekuje to moze tym kobitkom bys pomogl te gowna posprzatac.
  18. [quote name='Doti']W sobotę jedziemy po którąś sunieczkę :) Pierwszy wybór na Rumbę, ale zobaczymy na miejscu :) Jeżeli macie coś do przekazania dla Pani Jolanty, karmę, kasę, czy inne rzeczy to mogę zawieźć.[/QUOTE] A o ktorej bedziesz jechala?
  19. Jaki szybki odzew:multi:ale jeszcze tyle bid zostalo:shake:
  20. UlaFeta

    Telewidz

    Mozecie wierzyc lub nie moja sucz rottka oglada wszystko jak leci:evil_lol: moje poprzednie rottki ogladaly wybiorczo.Kotki pieski i konie.Jak sie mowilo Dora gdzie sa koniki to podchodzila do tv nawet jak nie byl wlaczony.ale ta to jest telemaniak.Nie wiem co ona widzi i jak i czy to napewno jej nie zaszkodzi:shake:
  21. Najnowsze wiesci z frontu Jola zostaje jeszcze miesiac:multi:to narazie bez paniki
  22. nie polecam swiata karm dla naszego przytuliska byla zamowiona przez dobra duszyczke to Jola nie dosc ze czekala 2 tygodnie to zamiast puszki na karme ktora miala byc gratis przyslali saszetki
  23. Jest taka str w necieMALL.PL tam karmy sa roznych firm w przystepnych cenach.Zamowienie mozna wyslac meilem.Mozna odebrac osobiscie (jak ktos z WAWY)lub wysylaja.Ja tam zamawiam i nigdy sie nie zawiodlam.Polecam.
×
×
  • Create New...