UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bric przelalam pieniazki za strone [URL="http://www.30"]www.30[/URL] zl dzis rano :evil_lol: -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Tej suni nie ma u Joli narazie jest u tej kobity co ja adoptowala i zostanie dopoki nie bedzie domku -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Nevada'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/211727-Zaadoptuję-szczeniaka-lub-młodą-sukę-w-typie-wilczaka-lub-o-wilczym-umaszczeniu[/URL] może się przyda? na filmiku widziałam np suczkę Sarę, może by odpowiadała poszukującym?[/QUOTE] Sara juz w nowym domku -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Mam deklaracje od Karoli i Dominiki 10 zl:multi: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bric ja tez deklaruje 20 zl narazie jak bede mogla to dam wiecej wielkie dzieki:buzi: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Mlodziakow jest duzo, lepiej zadzwonic, bedzie szybciej:evil_lol:str.[url]www.znajdki.pl[/url] tam jest telefon -
[quote name='Zofia.Sasza']Tam się od pracowników można dowiedzieć różnych ciekawych rzeczy. Inna sprawa, czy prawdziwych. I skąd "rasowe" psy w schronie? Miały rodowody przy sobie jak je przywieźli?[/QUOTE] Chcialam napisac w typie rasy.Nie mialy rodowodow,ale jakie to ma znaczenie.I tak wiadomo o co chodzi. Mialam tu nie wchodzic ale mnie ponioslo.Kazdy moze pomagac komu chce i jak chce.amen
-
A nawiazujac do wolontariatu to bedac tam dowiedzialam sie od pracownika ,ze wolontariusze wybierali rasowe psy na spacer i potem juz nie wracaly,to chyba nie fajnie.Znikali wolontariusze z psami.Nie wiem czy w ten sposob chcieli pomoc czy tacy to byli wolontariusze,bo chyba wolontariat nie polega na zabraniu psa.Mozna adoptowac i jednej bidy mniej.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bric te koszulki robily same :-oJola,Karola i Dominika na potrzeby festynu.Na 2 rok beda ladniejsze.Koszulki beda z lepszej bawelny i bedzie lepszy napis bo po kilku praniach nie wyglada to najlepiej.A myslisz ze na bazarku byloby zainteresowanie?To mozna zaczec produkcje:evil_lol:idzie zima czasu bedzie wiecej -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Film mi sie otworzl:multi:ze tak zapytam ile rottek ma lat?Bo on jest cudny i z tym bielactwem mu do "twarzy" -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Ale cuda:lol:ciekawe czy da sie jej pobawic swoimi zabawkami:evil_lol::evil_lol::evil_lol: fajnie ze jest zdrowa film mi sie nie otwiera:shake: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[SIZE=5]Potrzebni ochotnicy na jutro do rownania ziemi na dzialce Joli [/SIZE] -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Rota za teczowym mostem :-(:-(:-(:-( odeszla rano na rekach Joli -
Mam tylko 2 miesiące!Walczę o życie.. Rota odeszła za TM
UlaFeta replied to paros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mialam zadzwonic od Joli a powiem ze sie balam takich wiesci -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Napisz tez tu zbieramy ochotnkow na sobote do pomocy na dzialce Joli trza rownac teren kto chetny;) -
Zbieramy ochotnikow na sobote do pomocy na dzialce.Jest do rozgragienia ziemia na wyrownanie terenu.Wszelkie info jutro.I trzymaccie kciuki zeby nie padalo. I moja prosba zeby na tym watku zajmowac sie tylko pomoca Joli przy dzialce a wszelkie info dotyczace innej pomocy pisac na watku glownym,bo mozna sie pogubic. I wazne informacje nie zostana zauwazone.Dzieki
-
Mam tylko 2 miesiące!Walczę o życie.. Rota odeszła za TM
UlaFeta replied to paros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Naprawde :crazyeye:przeciez Karola to glowny fotograf jest,nie mowila ze ma tez zdolnosci literackie:evil_lol: -
Mam tylko 2 miesiące!Walczę o życie.. Rota odeszła za TM
UlaFeta replied to paros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale pieknie napisalas Parosku -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Parosku nie widze zdjec Roty czemu? a teraz najnowsze wiesci wczoraj wieczorem Hera pojechala do nowego domku w Falenicy. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Dzis zawiozlysmy z Jola do nowego domku Grete :multi::multi::multi:ma w domku kota trzymajmy kciuki zeby sie dogadaly. To jeszcze zostaly 4 we wsi i 2 u Joli nie wiem czy dobrze licze bo sie pogubilam:shake:Jakby ktos zalozyl watek to moze by tez szybko poszly -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Bricu tak sobie mysle zeby z jakiegos bazarku oplacic badania tej chorej suni :-(bo jesli daloby rade ja wyleczyc to tez by poszla do nowego domku.Karola przeslala zdjecia do Paros to pewnie wklei bo oprocz tego ze ona jest o polowe mniejsza to potrzeba zeby ja obejrzal okulista i neurolog.A jak nie bedzie kasy to znow bedzie dluuuuuuuuuuuuug.:-(