UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Paros Jola nie mowila o Rudym, bo jeszcze nie wie:eviltong: Jolu nie rob narazie ogloszen Rudemu. -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolam']Olu, to super :-) A wiadomo coś o łapce Rudego? Zrasta się czy dalej nie?[/QUOTE] Zrasta sie, zrasta -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='jolam']jak już pisałam zrobię pakiet ogłoszeń dla jednego z nich - mogę w ten weekend, tylko dajcie znać dla którego. UlaFeta, zrobię pakiet za darmo, tylko trochę wolna w robieniu pakietów jestem to mogę zrobić narazie jeden. a co z Rudym?[/QUOTE] Narazie nic nie powiem,zeby nie zapeszyc:eviltong: Jutro zapytam Jole czy Gaja wraca to moze zrobisz jej ogloszenia? Dzieki.ze sie odezwalas:calus: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
To ze Reni Hubal i Nila maja domki to pisalam :eviltong:nawet sa zdjecia od Hubala trza czytac:mad: Co do ogloszen Rudego to narazie akcja odwolana;) Nie dzwonilam dzis do Joli czy Gaja wraca?Co Jola postanowila? Moze ktos wie? Jezeli sie wyjasni sytuacja z Rudym zaplace za ogloszenia Gai. -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
Jolu czekamy z ogloszeniami:eviltong: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Rudy potrzebuje ogloszen.PROSZE JOLAM gdzie jestes pomocy Zaplace za ogloszenia -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
Jolu jestes tam Rudy potrzebuje domku na cito.Zaplace za ogloszenia.Prosze. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Annaa4']Dzień Dobry. Chciałam się zapytać co tam u Rudego ?:) I przypomnieć się o podsumowanie jego zadłużenia w lecznicy. Piszę tutaj bo wiem że Pani Jola ma teraz mało czasu a wątek Rudego jakoś "padł" :)[/QUOTE] Aniu rozmawialam z Jola i sprawa wyglada tak: Jola byla uwowiona z p.doktor,ktora wystawia rachunki,ale p.doktor odwolala wizyte,jak tylko bede cos wiedziala to napisze na watku Rudzielca. Rudy jest u Joli w kojcu w domku:multi:na lapce ma gips,ale jego zachowanie nie jest ok.Nie chce wychodzic,ma podkulony ogon i robi pod siebie.:-(On sie tak nie zachowywal ani w lecznicy ani w dt.To chyba stres.To juz jego trzecie miejsce pobytu. On musi znalezc swoj domek.Musi:diabloti: A Gaja najpewniej wroci do Joli,bo jak doszly nas wiesci to wlasciciele nie maja do niej serca.To czy do nich wroci bedzie zalezalo od Joli. Haszczak bedzie mial domek w Serocku u lekarza ortopedy;) mam nadzieje,ze wypali. I jeszcze Jola mowila o psach na dzialkach,sa 3 psy i szczenna sunia,ktora Jola zabierze na sterylke To narazie tyle -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']podrap Rudego za uchem (od nas) i koniecznie zrób zdjęci/QUOTE] Parosku kochany zdjec nie zrobie bo Rudzielca z workiem karmy, zabrala dzis Jola. Kupilam dla niego smaczki i mialam mu zawiesc.Jest mi zwyczajnie przykro:-( Teraz o wiesci trzeba Jole pytac.. -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
Psina zostala zabrana z domu tymczasowego przez Dominike i Karole do lecznicy,bo remont juz sie skonczyl. Bede w niedziele w Radzyminie to mam nadzieje,ze jak jeszcze bedzie w lecznicy to go zobacze i zrobie zdjecia. -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
Rudy na chwile obecna jest w bdt.tam gdzie byl Doszla karma,ktora zakupila Anna4,bardzo bardzo dziekuje -
Desa zostala u P. Grazynki odpchlona i odrobaczona.Szczeniaki sa superowe,to pewnie szybko znajda domki. Jezeli chodzi o sunie,ktora zabrala czarna anda to ona slabo chodzi,ale bylo nam powiedziane,ze dlatego,ze nie widzi.Pewnie nie wiedzieli,ze jest w takim stanie.Za brame wyjechala na taczce,bo nie szla sama.A na oku zauwazylam biala plame moze to zacma.
-
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
Olu to co napisalas to ja wiem;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ja mam samochodziki z festynu w Markach zdjecia zrobie i wsle do brica . Kiedy ten bazarek bedzie? -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
Widzisz Olu jaki swiat jest maly;) Poprosze duuuuuuuuuzo zdjec :eviltong:i o zdrowiu tez napisz -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
Aniu prosze o kontakt w sprawie Rudego. dam Ci namiary na Dominike,bo Rudy jest pod jej opieka i ona wie co mu najbardziej potrzeba i jaka karme trzeba kupic. To nie chodzi w tej chwili o kase tylko o zarcie,bo takiego chudzielca to nikt nie zechce:-(,a zaadoptujesz go wirtualnie jak juz bedzie u Joli. Wiecej wiesci wieczorem lub jutro -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
Jolu Rudy bez zmian. Jemu potrzebna jest karma,bo dt mu nie zapewnia.Dt jest bezplatny. Dziewczyny jezdza go dozywiac.Jutro sie dowiem wiecej to napisze...oki Bric napisala,ze on patrzy na ludzia,on jest zakochany z wzajemnoscia w Dominice -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
Jolu bardzo bardzo dziekuje,:multi:to taki superasny psiak. On musi znalezc domek,taki ze zlotymi klamkami.Jest tego wart. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='jolam']UlaFeta, super wieści, oby codziennie takie były :-)[/QUOTE] Takie wiesci to bym nogla pisac codziennie;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Wiedzialam,ze Hugo dobrze trafil. Dziekujemy za zdjecia :multi::multi::multi:i prosimy o wiesci Jeszcze dodam,ze Pimpus i Gusia tez maja domki:evil_lol: -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
nie jest u Joli ale kontakt na Jole