Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Paros Jola nie mowila o Rudym, bo jeszcze nie wie:eviltong: Jolu nie rob narazie ogloszen Rudemu.
  2. [quote name='jolam']Olu, to super :-) A wiadomo coś o łapce Rudego? Zrasta się czy dalej nie?[/QUOTE] Zrasta sie, zrasta
  3. [quote name='jolam']jak już pisałam zrobię pakiet ogłoszeń dla jednego z nich - mogę w ten weekend, tylko dajcie znać dla którego. UlaFeta, zrobię pakiet za darmo, tylko trochę wolna w robieniu pakietów jestem to mogę zrobić narazie jeden. a co z Rudym?[/QUOTE] Narazie nic nie powiem,zeby nie zapeszyc:eviltong: Jutro zapytam Jole czy Gaja wraca to moze zrobisz jej ogloszenia? Dzieki.ze sie odezwalas:calus:
  4. To ze Reni Hubal i Nila maja domki to pisalam :eviltong:nawet sa zdjecia od Hubala trza czytac:mad: Co do ogloszen Rudego to narazie akcja odwolana;) Nie dzwonilam dzis do Joli czy Gaja wraca?Co Jola postanowila? Moze ktos wie? Jezeli sie wyjasni sytuacja z Rudym zaplace za ogloszenia Gai.
  5. Jolu czekamy z ogloszeniami:eviltong:
  6. Rudy potrzebuje ogloszen.PROSZE JOLAM gdzie jestes pomocy Zaplace za ogloszenia
  7. Jolu jestes tam Rudy potrzebuje domku na cito.Zaplace za ogloszenia.Prosze.
  8. [quote name='Annaa4']Dzień Dobry. Chciałam się zapytać co tam u Rudego ?:) I przypomnieć się o podsumowanie jego zadłużenia w lecznicy. Piszę tutaj bo wiem że Pani Jola ma teraz mało czasu a wątek Rudego jakoś "padł" :)[/QUOTE] Aniu rozmawialam z Jola i sprawa wyglada tak: Jola byla uwowiona z p.doktor,ktora wystawia rachunki,ale p.doktor odwolala wizyte,jak tylko bede cos wiedziala to napisze na watku Rudzielca. Rudy jest u Joli w kojcu w domku:multi:na lapce ma gips,ale jego zachowanie nie jest ok.Nie chce wychodzic,ma podkulony ogon i robi pod siebie.:-(On sie tak nie zachowywal ani w lecznicy ani w dt.To chyba stres.To juz jego trzecie miejsce pobytu. On musi znalezc swoj domek.Musi:diabloti: A Gaja najpewniej wroci do Joli,bo jak doszly nas wiesci to wlasciciele nie maja do niej serca.To czy do nich wroci bedzie zalezalo od Joli. Haszczak bedzie mial domek w Serocku u lekarza ortopedy;) mam nadzieje,ze wypali. I jeszcze Jola mowila o psach na dzialkach,sa 3 psy i szczenna sunia,ktora Jola zabierze na sterylke To narazie tyle
  9. Ale kluchy i jak urosly dobrze im u pani Grazynki
  10. [quote name='beka']az sie wierzyć nie chce... mozna prosic o nowe fotki, bo psiaki już pewnie urosły..[/QUOTE] Jola nie ma netu to nawet jak zrobi to nie bedzie mogla wstawic
  11. [quote name='paros']podrap Rudego za uchem (od nas) i koniecznie zrób zdjęci/QUOTE] Parosku kochany zdjec nie zrobie bo Rudzielca z workiem karmy, zabrala dzis Jola. Kupilam dla niego smaczki i mialam mu zawiesc.Jest mi zwyczajnie przykro:-( Teraz o wiesci trzeba Jole pytac..
  12. Psina zostala zabrana z domu tymczasowego przez Dominike i Karole do lecznicy,bo remont juz sie skonczyl. Bede w niedziele w Radzyminie to mam nadzieje,ze jak jeszcze bedzie w lecznicy to go zobacze i zrobie zdjecia.
  13. [quote name='beka']Ten wielkopies jest cudny po prostu[/QUOTE] zakochalam sie w nim od pierwszego wejrzenia jak bedzie potrzebna kasa na ogloszenia to zaplace nie mam go gdzie zabrac:-(kocham duuuuuuuze psy
  14. Rudy na chwile obecna jest w bdt.tam gdzie byl Doszla karma,ktora zakupila Anna4,bardzo bardzo dziekuje
  15. Desa zostala u P. Grazynki odpchlona i odrobaczona.Szczeniaki sa superowe,to pewnie szybko znajda domki. Jezeli chodzi o sunie,ktora zabrala czarna anda to ona slabo chodzi,ale bylo nam powiedziane,ze dlatego,ze nie widzi.Pewnie nie wiedzieli,ze jest w takim stanie.Za brame wyjechala na taczce,bo nie szla sama.A na oku zauwazylam biala plame moze to zacma.
  16. Ja mam samochodziki z festynu w Markach zdjecia zrobie i wsle do brica . Kiedy ten bazarek bedzie?
  17. Widzisz Olu jaki swiat jest maly;) Poprosze duuuuuuuuuzo zdjec :eviltong:i o zdrowiu tez napisz
  18. Aniu prosze o kontakt w sprawie Rudego. dam Ci namiary na Dominike,bo Rudy jest pod jej opieka i ona wie co mu najbardziej potrzeba i jaka karme trzeba kupic. To nie chodzi w tej chwili o kase tylko o zarcie,bo takiego chudzielca to nikt nie zechce:-(,a zaadoptujesz go wirtualnie jak juz bedzie u Joli. Wiecej wiesci wieczorem lub jutro
  19. Jolu Rudy bez zmian. Jemu potrzebna jest karma,bo dt mu nie zapewnia.Dt jest bezplatny. Dziewczyny jezdza go dozywiac.Jutro sie dowiem wiecej to napisze...oki Bric napisala,ze on patrzy na ludzia,on jest zakochany z wzajemnoscia w Dominice
  20. Jolu bardzo bardzo dziekuje,:multi:to taki superasny psiak. On musi znalezc domek,taki ze zlotymi klamkami.Jest tego wart.
  21. [quote name='jolam']UlaFeta, super wieści, oby codziennie takie były :-)[/QUOTE] Takie wiesci to bym nogla pisac codziennie;)
  22. Wiedzialam,ze Hugo dobrze trafil. Dziekujemy za zdjecia :multi::multi::multi:i prosimy o wiesci Jeszcze dodam,ze Pimpus i Gusia tez maja domki:evil_lol:
  23. [quote name='emilia2280']Dostalismy fakturé od Magdy L. z Sowiej Woli. Nie bylo nicka, to od Was moze za sterylké?[/QUOTE] Nic nie wiemy na ten temat a mozesz napisac cos wiecej
×
×
  • Create New...