Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. To nie wiem co napisać. Niekastrowany kot w domu.Ja bym się nie odważyła.
  2. Już nicZrobił mu się jakiś guz na łapce.Amputowali paluch z dużym zapasem skóry (podejrzenie nowotworu). Łapka się nie goiła i w czasie drugiej operacji wycięli węzeł chłonny.Dali znów na histopatlogie,ale nic nie wykazało.Teraz łapka się całkowicie zagoiła.A ja na dyżurze bo synuś często wyjeżdża.
  3. To ja taką rekordzistką nie jestem.Rottki miałam 28 lat.Edora(od Ciebie)żyła 12 lat i też rak ja zabrał. A miłość do rottkow.przeszla na syna.
  4. Tą sxylkretke wczoraj zgarnęłam z mrozu, oswojona, i bardzo mocno przeziębiona
×
×
  • Create New...